Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
Odavad lõunasöögikohad Tallinna kesklinnas
 
Söödik 10. mai 2010, kl 11.23
Kuna töötan kesklinnas ja käin igapäevaselt lõuna ajal kusagil väljas söömas, siis mõtlesin, et uurin teistelt omasugustelt, kus söömas käiakse? Kus on head toidud ja kus head hinnad?

Ise olen avastanud Suur-Karja tänaval kaks kohta, kus päevapraad+jook maksab 45.-. Üks on Tonic, teine on Old Town Pub (või midagi sellist). Varem see viimane oli mingi kahtlane koht, aga nüüd, kui sinna sattusin, jättis lõunase kiire söömise jaoks suht ok mulje. Ja mis peamine, seal on toidud head (mitu valikut päevasuppi ja -praadi, praadidel alati mitu salatit juures jne).
Tonicu toidud on rammusamad, aga ka täitsa söödavad.

Solarise keskuse ja selle ümbruse kohtad olen samuti läbi kamminud, aga kusagil pole paremat hinna-kvaliteedi suhet leidnud.
 
a. 10. mai 2010, kl 12.17
vapiano päevapakkumine on hea. salat + pasta + vesi on 50 eek. kui mingeid templeid kogud, siis iga 6. korral saad tasuta süüa u. 150 eek eest.
 
viimasele 11. mai 2010, kl 07.43
see vapiano pakkumine tänaseks vist läbi - kahjuks
 
söödik 11. mai 2010, kl 10.10
Hetkel jah Vapianos mingit erilist soodukat pole.
Vapiano ei meeldi mulle sellepärast, et seal tuleb söögi tellimisel järtsus seista (nagu sööklas) ja pärast all maksmisega sahmerdada jne. Selle kohta on seal hinnad kallid.
 
karmen 11. mai 2010, kl 10.31
ma ka vapianos enam ei käi. muidu selle päevapakkumise nimel võisin seista, kuigi ega see meeldind. a praegu ei aja miski sinna. huvitav, kas nad kliente ei kaota nii...
nüüd on mingi taco või mis iganes seal kohas, kus vanasti oli leiburi saal. vahelduseks käib seegi, kuigi viimasel korral pettusin, retsepte on ilmselt muudetud ja jamandatud. vs on täitsa hea, aga igapäevaseks kallis. st patrick pärnu mnt alguses on nii ja naa. päevapraad 43, vahelduseks normaalne.
 
katu 12. mai 2010, kl 17.09
stockmanni viiendal korrusel kõige odavam lõunasöök tallinnas, mille olen leidnud. lihakaste+kartul+wok-köögivili v värske salat+leib+piim v mahl 33.- kokku
 
Fazer 13. mai 2010, kl 16.53
vanasti oli rävala pst-l sveedpänki (vana hoiupanga) maja keldris amica söökla. suhteliselt mõistlikud hinnad ja maitsvad, kodused toidud, ainuke häda on see, et tipptunnil võib saba olla. kuna pole enam kesklinna inimene, siis pole sinna aasta aega enam sattunud.
 
j 20. mai 2010, kl 00.46
seal swedpanga keldris on endiselt see söökla alles. tippajal palju rahvast, hinnad keksmised - päevapraad vist 50 kanti. toit minu arust ok
 
K 21. mai 2010, kl 13.37
Mere pst-l Rotermanni kaubamajas on kolmandal korrusel üks kohvik.
Supp+praad 50eek.
Söögid on väga maitsvad, sest kokkadeks on vene naised.
 
kesklinlane 23. mai 2010, kl 21.57
No aga Lido Solaris keskuses?!
Argipäevadel päevapakkumine 45.- (supp, praad, jook).
Samas leiab ka odava raha eest põhivalikust toite (nt kapsašnitsel 9.-, mingi salat u 9-13.-, supp 21-26.-, pannkook lihaga/singi-juustuga vist 14.- jne, jne).
 
operaator 28. mai 2010, kl 11.21
Raadiomajas on kohvik mis on avatud ka tavainimestele.vaga maitsvad soogid!
 
k 29. mai 2010, kl 09.20
 
teoreetik 08. juuni 2010, kl 17.20
kunagine restoran Basiilik, praegu on ta pigem selline lounge moodi asi, pakub supibuffet varianti. maksad 49,- ja sööd palju tahad, valikus on 4 erinevat suppi ja 1 magustoit, lisaks soe sai millele maitsevõid määrida. käin seal kord nädalas.
esimest ja viimast korda tellisin ka a la carte menüüst ja see oli pettumus - 90 krooni eest oleks võinud vähe asjalikuma portsu pastat serveerida. maitsel polnud viga, aga kanapasta seest kolm pöidlapikkust kanaviilakat leida oli küll pettumus. kõht jäi tühjaks...
metro plazas (see uus/vana kollane majakoorik klaasmajaga sees) viru ringil on vietnami restoran saigon. seal on super head lõunapakkumised 65,- lisaks päevapakkumistele 85,-
alati mehine ja maitsev ports.
veel olen tutvunud lõunapakkumistega reval cafe's hollika kõrval ja texas cantinas pikal tn-l - mõlemas jättis lõunapakkumine ikka väga halva mulje. ausalt, peab ikka oskusi olema nii lihtsaid toite nii halvasti valmistada. ma ei eelda 45,- palju aga vähemalt ärge rikkuge seda lihtat asja ära!
muidu reval cafe's imehead toidud, eriti lõhepasta, mmmm... samuti texas. aga vot lõunapakkumisi ei soovitaks vaenlasele ka mitte.
vene tänaval olevas revalis saab täitsa häid täidisega pannkooke.
raadiomaja "söökla" on väga hea koht, ainuke miinus on kehv ventilatsioon - pärast on riiete-juustel sööklakas juures, mida ka teised on märganud. suvel ongi hea kaasa osta ja pargis pingi peal päikest nautides lõunatada.
 
kati 08. juuni 2010, kl 22.37
kuhu külge see raadiomaja söökla jääb?käin iga päev mööda ja olen seal näinud ainult mingit kohvikusilti"coffee stop" vms
 
teoreetik 09. juuni 2010, kl 16.56
see asub kreutzwaldi tänaval. sissepääs jääb täpselt faehlmanni tänava otsast üle tee. seal on valvelaud ka, ütled et lähed sööma ja kõik ok. aastaid olen niimoodi käinud.
 
Olga 12. juuni 2010, kl 19.03
ise olen käinud nüüd söömas Roosikrantis 2 toidukohas. Nüüd Rahva Toit seal tagasi ja söögid on päris maitsvad.
 
Georg 12. jaanuar 2015, kl 08.37
Uus koht. Cafe La Fortune - Roosikrantsi 15.
https://www.facebook.com/CafeLaFortune/
 
to Georg 12. jaanuar 2015, kl 11.09
Vana urgas ju ja mitte uus koht!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!