Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
lemmik sushi tallinnas?
 
kata 02. juuni 2010, kl 08.14
kus on teie lemmik sushi tallinnas?
 
kata 02. juuni 2010, kl 22.34
eh,nüüd võtsin aja ja kasutasin otsingut, siin sadu selliseid teemasid:D vabandan risustamise pärast, kui saaks kustutaks teema ära:P
 
sõps 02. juuni 2010, kl 23.04
ohh, ära muretse! Kohad muutuvad kiiresti - tuleb uusi, omanikud vahetuvad, kokk vahetub jne. Mind ka huvitaks, kus hetkel viisakat sushit saab!
 
* 03. juuni 2010, kl 09.47
sellest ajast kui ise kodusteks sushimeistriteks hakkasime, ei meeldi ükski siinne restoranisushi:( Liiga kuiv, liiga kallis, liiga maitsetu.
 
Emu. 13. juuni 2010, kl 07.04
Sushihouse Solarises on minu ainuke lemmik :)
 
K 20. juuni 2010, kl 22.12
sushicat . . . eriti meeldib sealne maki toorjuustuga
 
hele 23. juuni 2010, kl 16.37
minu lemmikud on Museumi omad
 
merlot 30. juuli 2010, kl 18.03
mina sushicat-i ei soovitaks, olen sealt erinevaid sushi-sid söönud ja ükski pole hea olnud. Soovitan hoopis ise ära õppida, mis pole üldse raske ja katsetada erinevate lisanditega mida sushi sisse panna. Poodides on kõik vahendid täiesti olemas ka.
 
eitea 17. august 2010, kl 20.42
Mulle ka meeldivad Sushihouse`i omad.
Kuna seal on kõige odavam, siis nagu mujale ei kipugi.
Selline loll küsimus, et neid kalalõike, mida niisama juurde tellida, et kuidas neid süüakse? Kas pistad niisama suhu või koos sushiga? Sest vahel on sushirull ise ju ilma kalata...
Vot selline loll küsimus...
Proovisin niisama lõhet ka suhu pista, kastsin sojast ja wakamest läbi, aga ei olnudki nii hea...
 
mm 18. august 2010, kl 21.19
kalalõigud söödki nii,et wasabi ja soja seest läbi:) Kellele meeldib kellele ei:P..Aga õigesti sõid!
Endale meeldivad sushicati lõhe nigirid. Hea hinnaga on ka:)
Makid on kuidas kunagi. Olen saanud häid ja halbu.
Sushicafe on väga hea ja odav koht. Seni sushi olnud üks parimaid:)
Kui raha rohkem siis pirita rannahoone all on üks kena restoran kus vägahea sushi. Ja super ilus vaade merele. Aga seal tsipa kallis.
 
sushisõber 18. august 2010, kl 21.25
Tallinnas polegi lemmikkohta, aga Pärnus see-eest superkoht - Ahoy! Soovitan soojalt kõigile, kellel suvepealinna asja.
 
sushifänn 26. august 2010, kl 03.10
olen tallinnas ma arvan, et enamuses kohad ära proovinud.
solarise sushihouse on senini olnud kõige halvam koht. täielik rämps.
hetkel kõige parema kvaliteedi ja hinna poliitika on www.sushicafe.ee. tõeliselt maitsev, hea teenindus ja on normaalse hinnaga. soovitan väga!
 
K 26. august 2010, kl 10.40
Viru Silk.
 
kei 08. september 2010, kl 00.34
Käin eeskätt hinda ja asukohta silmas pidades Sushihouse´is, aga nüüd vist leian uue koha, sest viimane kord oli sojakaste nii soolane, et muud maitset ei tundnud. Kohati ka kummaline teeninduspoliitika, kui ootad oma toitu kauem kui hilisemad tulijad. Niiet loen huviga teemat.
 
cattivascloset.com 15. september 2010, kl 11.03
ei ela Eestis ning seega väga head kohta pole aega olnud leida, aga üle keskmise on Silk ja Brezza del l'Asie...Sushicat on alla igasugust arvestust
 
edik 15. september 2010, kl 14.13
Pärnu sushiga meenub kohe joogiarve - 2 klaasi vett ja 2 klaasi cocat, arvel kirjas 4*jook - st.4* 25 = 100.-. Steffanis saaks selle raha eest kaks inimest kõhu täis ja kannu sidrunivett ka veel pealekauba :).
 
Helena 06. veebruar 2011, kl 21.57
Rocca al Mare Silk Suhi on parim... Tõsiselt häid asju on seal, shitake seentega näiteks:)
 
Kkkk 07. veebruar 2011, kl 14.20
Mina soovitaks Sushicafe. Kesklinna kohta väga mõistlikud hinnad ja kvaliteet on ka hea. SushiCatis pettusin, riis oli liiga kuiv ja kala mitte piisavalt värske. Silkis pole jälle hind ja kvaliteet paigas.
Dints 11. veebruar 2011, kl 11.09
Silk sushi kohad on kõik väga erineva tasemega. Virus olen kõige halvemat saanud ja sealne valikka suht mõtetu. Aga alati väga maitsev on olnud Rocca Al Mare Silkis.
 
nuja 13. veebruar 2011, kl 20.32
mulle meeldib ka rocca silk sushi :)
 
sushi 18. veebruar 2011, kl 10.21
Sushihouse Solarises on ok. Hea on seal käia enne kinno minekut! Alates sellest ajast , kui laiendati on aga teenindus järjest halvemaks muutunud. Tütarlapsed seisavad leti taga, söövad midagi ja kliendid istuvad lauas ootavad: lõpuks teenindaja läheb lauast mööda kliendi juurde kes saabus mingi 10 minutit peale meid?!
Lõpuks kui tellitud saime ja söödud, istusime jope seljas ja lehvitasin taaskord leti taga seisvale teenindajale, et arve tooks..aga ta isegi ei näinud...kui seal on nüüd uus kord, et tuleb ise kassa juurde maksma minna-peaks seda ka mainima kliendile(siiani toodi arve ikka lauda)...
Kõik see toimus ajal, kui külemus oli ise kohal!

Üldse on arusaamatu see teenindajate arv, kui võrrelda kohtade arvuga! Üks korralik teenindaja peaks ikka suutma vähemalt 10 klienti hästi ära teenindada. Kurb näha, kuidas töötajaid võetakse aga juurde kuid teenindus muutub järjest halvemaks.

Ilmselt peaks selle kirja Sushouse saatam mitte siin kurtma, kuid kuna ülemus ise kohal viibis sellel päeval-siis ilmselt see kõik on ok?!
 
Lemmik 10. aprill 2011, kl 19.41
Minuarust parim sushi on Sushicafe-s.Soovitan proovida Special maki rulli.Uskumatult hea.
 
M. 11. aprill 2011, kl 19.28
Olen mitu korda söönud Tokyo 55 tehtud sushit, minu arust super. tokyo 55.ee
 
T 16. aprill 2011, kl 13.18
Olen proovinud vast enamike Tallinna sushi kohti, kui veel aasta aega tagasi meeldis mulle väga silk, siis nüüd on see sushi seal täiesti alla käinud, lauda jõuab ja juba laguneb sushi koost lahti. Lisaks on ka viimased 2 korda soja kaste väga soolane olnud. Hinna ja kvaliteedi suhe on kohutav! Pole proovinud teistes silkides, kuid Rocca Al Mare keskuse SILK, VÄGA SUUR EI. Sain ka eile lõpuks tokyo55 ära proovitud, sushi oli igati hea, väga meeldis see, et tellisin töö juurde ja toodi tastuta kohale ka, see siiski kehtib vaid kesklinna puhul. Eriti suur pluss minu jaoks oli eriti rohke ingveri ja wasabi olemasolu, mida oli ikka VÄGA PALJU. Soja kastet oli seevastu tsipa vähe, oleks võinud kasvõi natukene rohkem olla. Kuid üldiselt kiidan!:)
 
Ann 26. märts 2012, kl 17.08
Proovisin sushid merimetsa selveris "Sushi line" cafe - vaga meeldis, hinnad super ja pakkumised igasuguseid ...))))
 
parim 06. aprill 2012, kl 16.50
on küpsetatud suhsivalik Sushitime Viimsis
 
oot 17. aprill 2012, kl 09.11
aga kuidas te seda ingverit sööte ja kas teile maisteb see kibe ingver?
 
sushi 19. aprill 2012, kl 00.07
marineeritud ingver on hea:) ja ei ole yldse kibe, selline mõnus ja vürtsikas, marineerisin ingverit mee ja äädikaga, tee sisse sellist ei kipu panema aga kylmetuste ennetajana väga hää, sushi puhul kasutatakse selleks, et järgmise rulli maitse paremini välja lööks, pluss puhastab suud.
 
Kristiina 11. juuli 2012, kl 16.22
Aga mina soovitaks Ginza Sushi (www.ginza.ee)! Madalad hinnad, super teenindus ja parimad sushid! :)) Silk mulle ka meeldib, aga hinnad ei ole nii head.
 
Sushi nämm 05. september 2012, kl 23.25
Proovinud olen ilmselt enamust.Võin väita,kindlalt parim Sushicafe,hind mõistlik kvaliteet hea.Sushicati ei soovita peale seal söömist seest keeras jooksin potile...sushit ei tahtnud näha 2 nädalat.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!