Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Gurmaanidele
lemmik sushi tallinnas?
 
*** 07. september 2012, kl 11.54
minule sushicafe elamust ei pakkunud - ei olnud etem kui see, mida kodus teen...
Kui juba väljaspool kodu kallist sushit tellin, tahan ka elamust. Seni on Silk seda pakkunud.
 
Jaan 07. september 2012, kl 15.16
Japosha.ee
Super!
 
K 11. september 2012, kl 09.29
Silk'i küpsetatud rullid on tõesti väärt elamus.
 
Margus 26. september 2012, kl 23.32
Japosha sushi
 
Musi 28. september 2012, kl 18.57
Sushicafe küpsetatud rullid Eriti Vikerkaar parim,
mida seni saand olen ;)ps Silkis käidud aastaid neil kvaliteet viimasel ajal hirmus kõikuv aga igal ühel ju oma arvamus....
 
Gurmaan 17. oktoober 2012, kl 12.40
Blavk Taverna sushidest ei ole ükski koht üle.
 
Omnomnom 28. november 2012, kl 23.15
Sushihouse Solarises muutus halveks :( Praegu meeldin Sushimoni hinnad
 
K.T. 02. august 2013, kl 13.40
Sushihouse Rotermannis käisin ja ausaltöelda ei ole nii kehva sushit veel saanudki- nagu oleks lihtsalt hunniku riisi söönud- kala ja muud täidist oli vahel nii vähe ja tundus kuiv ja täiesti mõttetu sushi- kohe ikka väga mittemaitsev. Ei soovita üldse sinna minna.

Kõige parem ja soodsam on sushiset.ee. Koht väljast vaadates just ei kutsu, aga see-eest linna parim ja soodsaim. Julgen soovitada.
 
Pisike Sushi fänn 07. september 2013, kl 16.05
Soovitan sakura sushit! parim mis eales olen saanud. esimene sushi söömis kord sai viibitud seal, parim koht !! ;) Suurepärane koht !!
 
Kairit 13. detsember 2013, kl 16.50
Julgen soovitada Järve Keskuse asuvat Sushicafed,minuarust parim sushi Tallinnas nämm...
 
Anna 09. juuni 2014, kl 10.45
Mina tavaliselt tellin koju või tööle sushikoju.ee kaudu, väga maitsvad ja alati värsked, ja hind on sõbralik
 
mitmesse teemasse seda kopeerid 11. juuni 2014, kl 22.31
Anna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina tavaliselt tellin koju või tööle sushikoju.ee
> kaudu, väga maitsvad ja alati värsked, ja hind on
> sõbralik


Kas juhtkond keerab sulle taha kuni oled terve foorumi reklaami täis kopinud ?
 
nomnom 21. juuni 2014, kl 01.07
Olen mitmetes kohtades Tallinnas sushit proovinud. Hetke lemmik on Tartu mnt-l asuv Sushimon. Aga meeldib ka kodus ise teha, saad täpselt valida materjali ja värskus on ka vähemalt kindel. Kehveim kogemus oli ilmselt Sushicat-is.
 
Anna 03. juuli 2014, kl 22.49
mitmesse teemasse seda kopeerid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Anna Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> > Mina tavaliselt telli
> n koju või tööle sushikoju.ee
> > kaudu, väga ma
> itsvad ja alati värsked, ja hind on
> > sõbralik
>
>
>
> Kas juhtkond keerab sulle taha kuni ol
> ed terve foorumi reklaami täis kopinud ?

mis teil viga on?
Ise olen uurinud sushi teema Tallinnas, olen hästi palju proovinud igal pool. Kirjutasin vaid kaks postitust, ja ongi kõik! Nüüd ma ole müügiagent!
Näiteks Sushipandast ei tasu üldse tellida koju või tööle, kuna saate kätte lihtsalt riisi ja kala, kuna makid üldse ei ole "vormis". Black Taverna - on ülikallis koht, sealt liiga kallis tellida, ma kirjutasin oma arvamust, mis ei ole keelatud.
 
valdetektor 04. juuli 2014, kl 21.25
Anna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitmesse teemasse seda kopeerid Kirjutas:
> -----
> --------------------------------------------------
>
> > Anna Kirjutas:
> > ------------------------
> --------
> > -----------------------
> > > Mina
> tavaliselt telli
> > n koju või tööle sushikoju.e
> e
> > > kaudu, väga ma
> > itsvad ja alati värs
> ked, ja hind on
> > > sõbralik
> >
> >
> >
>
> > Kas juhtkond keerab sulle taha kuni ol
> >
> ed terve foorumi reklaami täis kopinud ?
>
> mi
> s teil viga on?
> Ise olen uurinud sushi teema T
> allinnas, olen hästi palju proovinud igal pool. Ki
> rjutasin vaid kaks postitust, ja ongi kõik! Nüüd m
> a ole müügiagent!
> Näiteks Sushipandast ei tasu
> üldse tellida koju või tööle, kuna saate kätte lih
> tsalt riisi ja kala, kuna makid üldse ei ole "vorm
> is". Black Taverna - on ülikallis koht, sealt liig
> a kallis tellida, ma kirjutasin oma arvamust, mis
> ei ole keelatud.

Vastik vassija oled Anna! Oled siin oma 200 kohta kirjutanud ja spämminud sushireklaami! Ju see üks urgas koht ikka on et sedasi seda reklaamima pead!
 
Amarone 04. november 2014, kl 20.18
Vabandage väga, aga mõnele inimesele meeldib just väljas söömas käia, mitte kodus ise meisterdada.
 
Kauri 09. november 2014, kl 17.45
Oli tellimus.
Läksin sellele järgi ja ei kontrollinud kohe üle. Pärast sööma hakates selgus, et kahelt komplektilt oli puudu põhikomponent, miks me üldse selle valiku tegime.
Helistades ja teavitades sellest kohe sushicafe teenindajat, lubati meile uus sushi anda. Päev hiljem tehes oma tellimust, oli keegi teine seal, ja hakkas ohkima, et tema ei tea ja mis iganes. Leppisime siis lõpuks ikkagi kokku, et poole tunni pärast on sushi valmis ja võib järgi minna..10 min pärast helises telefon ja teenindaja ütles, et helistas ülemusele ja see olevat öelnud, et kuna tõestust ei ole vms, siis nemad ei tee midagi. Igastahes, sushi ei ole väga kiita ja ka nii teenindajad on natuke rumalavõitu. Seega soovitan soojalt, tellige sushit MySushist!
 
No 10. november 2014, kl 18.13
Kibetunud MySushi Kaurile.Minul kogemus MySushist väga halb vähe sisu palju riisi,mis oli ka väga kuiv ja maitsetu(arvatavasti eelmise päeva oma)Siiamaani halvim kogemus
 
kle Kauri 15. november 2014, kl 21.47
 
t 15. november 2014, kl 23.22
Restoranide, söögikohtade, sh ka sushi kohtade, palk on nii väike, et masendusest pääsemiseks kokad sülitavad toidu sisse jne.
eid_1525cec28ccf27 18. november 2014, kl 21.08
Eestist ei olegi võimalik maitsvat sushit osta kahjuks. Ise tuleb teha aga enne seda end koolitada.
 
teemasse ka! 19. november 2014, kl 18.46
red dragon(kuigi teenindus võib kehva olla aga sushid on imehead), sushi shop, suhshi plaza, mysushi
 
Eelmisele teemasse ka.. 23. november 2014, kl 19.26
Kõige halvemad kohad valisid,su maitse on ikka väga viltu.Aga nojah osta vautsereid edasi..Kui kunagi raha kogud,hoia silmad lahti,võibolla ka sinu silmaring ja maitsemeel avanevad.
 
teemasse ka! 24. november 2014, kl 10.51
hahahaa, pole iial ühtegi vautserit ostnud! aga tundub, et sina teed seda pidevalt, miks muidu tundud asjga kursis olevat
 
Vähe valikut 27. november 2014, kl 18.33
Kui paljude kohtade vahel meil üldse valida on? www.eleven.ee leiab täna mingi 20 ringis erinevaid sushi kohti
 
Eelmisele teemasse ka.. 29. november 2014, kl 08.10
Seda lollim oled, kui selle saasta eest täishinda maksad! Võta oma kärss fekaaliaugust korraks välja ning avarda silmaringi ja laienda oma maitsemeeli natukene.
 
Olavi Sõna 01. detsember 2014, kl 20.45
Ma ka väga rahul sushilineiga
http://sushiline.ee.
Mu arust parim sushi tallinnas
eid_1525cec28ccf27 04. detsember 2014, kl 19.19
eid_1525cec28ccf27 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eestist ei olegi võimalik maitsvat sushit osta kah
> juks. Ise tuleb teha aga enne seda end koolitada.

Täitsa nous, Eestist ei saagi head sushit. Kunagi oli sushihousest Toomas Lemberi käe alt võimalik saada aga kahjuks enam seda kohta pole :(
eid_1525cec28ccf27 04. detsember 2014, kl 19.20
eid_1525cec28ccf27 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eid_1525cec28ccf27 Kirjutas:
> ------------------
> -------------------------------------
> > Eestist
> ei olegi võimalik maitsvat sushit osta kah
> > j
> uks. Ise tuleb teha aga enne seda end koolitada.

> >
> Täitsa nous, Eestist ei saagi head sushit. K
> unagi oli sushihousest Toomas Lemberi käe alt võim
> alik saada aga kahjuks enam seda kohta pole :(

Ise sain viimati megahead sushit Reykjavikis maailmakuulsas sushikohvikus.
 
Natali 06. detsember 2014, kl 20.38
Siin foorumis on ikka päris põrunuid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!