Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Muusika
tahaks õppida klaverit
 
cat 13. jaanuar 2010, kl 11.29
Kas keegi oskab klaverit mängida ja oleks nõus mulle ka õpetama? Mul on paar lugu, mida tahaks väga osata mängida....
 
katinka 13. jaanuar 2010, kl 11.41
kus asud? kirjuta postkasti. Oleksin nõus õpetama.
 
H. 13. jaanuar 2010, kl 16.40
Ma tahaks ka õppida. Asun Tartus.
 
IVO 13. jaanuar 2010, kl 17.38
Penskari pill. Nõme oled??? Õpi kitarri.
 
annan 13. jaanuar 2010, kl 17.42
parem flööti puhuda
 
to IVO 13. jaanuar 2010, kl 18.26
Siuke frukt annab olla nagu sina :P Kaua harjutasid, et nii ajuvaene ja väikse tilliga olla?

Mitte ükski oskus ei jookse mööda külgi alla ega tee inimest kehvemaks.

Pealegi, kitarr ei tee sind ägedamaks.. ega riista suuremaks. Mängida sa seda nagunii ei oska.
 
IVO 14. jaanuar 2010, kl 14.35
Mängin kahes rockbändis ja kitarri mängin rohkem kui vaja. Ära tule mölisema, vaaa penskar!!!
 
IVO 14. jaanuar 2010, kl 14.35
Hakka siis kannelt ja lõõtsa ka õppima, siis on täisvärk seeniormuusik ha ha haaaaaa
 
Taat 14. jaanuar 2010, kl 15.48
Istun klaveri taha ja laulan: "Mu kõige kallim, kui meil pead on hallid.... Ilus vanaemade ja vanaisade armastuslugu.
 
to ivo 14. jaanuar 2010, kl 17.07
mulle tundub, et sa oled tüüpiline nolk, kes saadab oma nädala mööda mõeldes, mida reede õhtul ette võtta ja palju jooki kõrist alla kallata.
 
kkk 14. jaanuar 2010, kl 22.06
Ma kujutan ette, et ivo mängib mingeid kolmeduuri lugusi oma pilli peal ja mõtleb, et on Jimi Hendrix.
 
Edvard 15. jaanuar 2010, kl 16.13
Kui, te pole Ivo mängu kuulnud, siis palun ärge tulge ütlema, kas ta oskab mängida või mitte. Noorte kitarrimäng on minu meelest päris heal tasemel. Tuntuim kitarristide kogunemiskoht on www.rada7.ee. Olen käinud noortebändide kontserditel ja ei ütleks küll, et ainult kolme duuri kratsivad. Aga 7 aastat klaveriga muusikakooli lõpetanud plikakesed küll muud ei oska kui 5 aastaga selgeks tuubitud kümmekond muusikakooli vanamoelist muusikapala. Sellist mina ka ei kannataks kuulata. Ise alustasin ka muusikakooli klaveriga. Nüüd tegelen ainult kitarrimänguga. Ja kkk mõtleb, et on Rein Rannap??? Võibolla mõni nõme kultuurimaja vanamutt kes igavalt klaverit prömmib!!!
Hea, et Radas iganend kari ringi ei jookse, siis solgitakse veel viimanegi normaalne muusikanurk ära.
 
to edvard 17. jaanuar 2010, kl 14.54
Kui Ivo pole head klaverimängu kuulnud, siis ärgu tulgu ütlema, et see on penskarite pill...
 
Edvard 21. jaanuar 2010, kl 17.26
Mis sa vaidled, klassikaline klaverimuusika on ju vanainimeste värk :-) Minu vanaema õnneks kuulab head rockmuusikat :-)
 
klassik 01. veebruar 2010, kl 23.33
Hendrix jätab külmaks, rokkmuusika samuti, kitarrist ei arva midagi, aga Bach, Chopin, Rachmaninoff, Grieg....mmmmm....
 
klassik 01. veebruar 2010, kl 23.34
vanust muide 21.
 
Insener Galin 04. veebruar 2010, kl 19.55
Tegelt on noorte seas ka pensionäre. Need on töövõimetuspensionärid ehk liikumis või intelektipuudega inimesed.
 
n 05. veebruar 2010, kl 12.39
väga nõme...inimene tegi teema, et soovib klaverit õppida ja kari päevast päeva arvutiekraani jõllitavaid debiile tuleb siin pillihuvilisi paika panema...
 
Insener Galin 05. veebruar 2010, kl 17.37
Klaverimängijad on seksikamad kui pasunamängijad, sest pasundajatel on mokad välja veninud ja ei saa ....., rohkem ma ei räägi, teate küll mida ma mõtlen ....
 
n 05. veebruar 2010, kl 19.13
http://www.clipfish.de/special/dsds/video/3237722/dsds-casting-maschinenbauerin-alexandra-jansen/

kõik, kes te ütlesite, et klaver on penskarite pill, vaadake seda videot alates 1:40 minutite alt.
 
Insener Galin 06. veebruar 2010, kl 17.22
Kimmo Pohjonen paneb akordioniga rocki. Soomes kandlemängijad ka rokivad. Aga mulle ei meeldi vanaaegne musika, kui mõni kultuurimaja vanamutt klimberdab.
 
lisaks eelkommenteerijale 06. veebruar 2010, kl 23.18
täpselt! ja soome bänd apocalyptica teeb tšellodega metalit ja teevad juustega agressiivselt ringe ka samal ajal...
kõike ei saa alati üheselt võtta ja kohe öelda, et penskarite ja penskarite. enne tuleb maad uurida kui märgi maha paned.
 
klassik 07. veebruar 2010, kl 03.05
metal ja hard rock jms - see pole muusika. naerma ajab teie klassikavaenulikkus ja kultuurimaja vanamutt vaevalt klassikat mängib, selleks on vaja aastatepikkust treeningut, head maitset ja ennekõike MUUSIKALIST taju. klassika nõuab süvenemist, analüüsi.
 
Galin 09. veebruar 2010, kl 14.16
Ma pole õelnud, et mõni kultuurimaja vanamutt klassikat mängib. See taob sellist mõttetut vanamoelist klaverilugusi kuskilt veneaegsetest laulunootidest ja kari vanamutte laulavad kaasa.
Klassikule ütleks seda, kui sa ainult süvat kuulad, kus sa siis seksi saad ja tantsida. Seda saab ikka rockkontserditel, Hollikas diskodel, jne.. Mingi vana kuivik oled vä...
 
tea 09. veebruar 2010, kl 18.54
Kuule, sa viimane, õpi sõna "kontsert" käänama. Ja ära enne s...i tee, kui põhikool läbi saab!:)
 
tea 10. veebruar 2010, kl 15.58
Ma täpsustan veel viimasena. mulle meeldib klaverikontsertil seksida!
 
tea 10. veebruar 2010, kl 15.59
mina tegelikult ei tea muusikast tuhkagi.
 
23:18 autor 10. veebruar 2010, kl 21.52
ma ei mõelnudki selle all, et metal mingi klassika on, kui nimetasin apocalypticat. tõin lihtsalt näite, et kui tšelloga, mis on nagunii paljude arust vanameeste pill, saab teha metalit, siis miks peaksid siis kõik klavermängijad kohe penskarilikud olema...
 
klassik 11. veebruar 2010, kl 01.59
klaverikontserti saatel seksida on väga romantiline, aga eelistan seda natuke teist masti inimestega kui metali-huvilised.
 
Metallist 11. veebruar 2010, kl 13.13
ahaa, siis kui metalihuvilisega ei sobi , siis kindlasti sobib selline vana kortsus frakiga maestru, kes peab käega kaasa aitama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!