Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Muusika
Sõnad on sellised aga esitajat ja pealkirja ei tea?
 
Kas keegi teab? 04. september 2017, kl 23.14
Vana, ilmselt 60-ndate või 70-ndate lugu, mille sõnu tean keskpaigast ja on sellised:

...hiljem olen endas taas
kõik haavad leian eneses
südamegi korjan maast
nüüd loobus valutamast see.
Kord leian mehe sellise
kes teab, ma pole hüpiknukk
kuid telefon taas heliseb
kui oleks palveid lükkinud.
Oh taevas tee, et oleks tema see
las olla see, las olla ta
või suren ma.
Hallo-hallo on tema see,
las olla tema see, kuid ei,
ei ole ta, ja suren ma.... jne

Äkki keegi tunneb ära ja oskab aidata.
Suured tänud ette!
 
lisaksin 07. september 2017, kl 11.04
Tundub, et kellelegi sellised laulusõnad tuttavad ei tundu. Äkki pisutki aitab, kui lisan, et laulu laulab naisterahvas.
Kas keegi teab kes, ja mis on pealkiri?
 
Tim 07. september 2017, kl 13.45
google ei anna ka midagi. Ma olin Ivo Linna ühe laulu otsingul ja lõpuks lihtsalt kuuldasin kõik ta laulud läbi ja leidsin. Äkki kuulad selle ajastu naislauljaid ja äkki meenub esitaja, siis juba oled poolel teel
 
sapiens 07. september 2017, kl 19.17
See peaks olema Anne Velli.
 
ei leia ikka 09. september 2017, kl 14.10
sapiens Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See peaks olema Anne Velli.

Jah, tundub tõesti tema moodi (võimalik, et ka näit. Mare Väljataga) aga olen vaadanud kõik nende laulud you tubes läbi, kuid seda laulu seal kahjuks pole ja google ei anna ka nendele sõnadele mingitki vastust. Rohkem ei oska kuskilt otsida.
 
sapiens 09. september 2017, kl 21.20
Kuulsin seda laulu umbes kuu aega tagasi Vikerraadiost. Sedagi vist kordussaatena. Sealt lapates võib leida. Laulu pealkirja ei tea minagi. Laulu tean täpselt ja sõnu ka. Kohe võin laulda.
 
sapiens 09. september 2017, kl 22.23
Leidsin saate "Korraks vaid. Anne Velli". Paraku ei tea, kas see laul sees on. Ei jõua laadimist ära oodata.
 
algataja 10. september 2017, kl 15.52
Sapiens, kuulsin minagi seda laulu u. kuu aja eest kuskilt raadiost, kuid ise ka ei tea, oli see Viker või miskit muud. Laul jäi kummitama ja ümisen seda pidevalt. Tegelikult jõudsin seda telefoni diktofoniga umbes minutikese salvestadagi, kuid otsingud internetist ja you tubest ei andnud mingeid tulemusi. Ka Vikerraadio otsingust otsides "Anne Velli" või "Korraks vaid" sõnapaariga ei anna kahjuks tulemust.
Tänud aitamast sellegipoolest!
 
sapiens 10. september 2017, kl 18.10
Oli terve saatesari. 10 saadet. Arhiivist sain selle kätte. Paraku laadimise tulemus oli 0. Lasin teist oma pool tundi laadida, kuid tundus, et võibki ootama jääda. Seda enam, et seda laulu ei pruugi saates olla. 2015. aasta saade oli.
 
eksole 31. oktoober 2017, kl 10.58
Marje Aare - See peab olema tema.

Imeline laul, mida on väga raske leida.

http://podcast.elmar.postimees.ee/podcast/lugu-laulust-marje-aare-see-peab-olema-tema/


Ma ei tea, kas link hakkab tööle.
 
algataja 04. november 2017, kl 11.59
eksole Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Marje Aare - See peab olema tema.
>
> Imeline laul, mida on väga raske leida.
>
> http://podca
> st.elmar.postimees.ee/podcast/lugu-laulust-marje-a
> are-see-peab-olema-tema/
>
>
> Ma ei tea, kas
> link hakkab tööle.

Samuti imelised on siinsed inimesed! Kuidas küll leidsid selle loo? Sinu antud link viis mind õigele rajale. See avanes kenasti. Nii sain teada esitaja ja loo pealkirja. Kahjuks ei leia aga eestikeelset lugu kuskilt failina. You Tubes on Marje Aarelt vaid üks lugu. Leidsin pealkirja järgi selle loo nüüd küll soundcloud´ist, kjuid sealt ei saa seda alla tõmmata.
Igatahes suured tänud vaeva nägemast ja mind aitamast!
 
hehee 05. november 2017, kl 07.11
Soundcloudis on selle loo all oranzh nooleke mida klikkides laetakse see lugu su arvutisse.
 
eksole 06. november 2017, kl 14.50
Kuna ma teadsin seda lugu ja olin üsna kindel ka esitajas, siis oli lihtsam hakata kaevama loo pealkirja otsides.
Miskipärast pole seda tõesti eriti kuskilt leida, aga lugu ise püsib meeles ka siis, kui seda aastaid ei kuule.
 
algataja 07. november 2017, kl 01.06
hehee -
no tee mis tahad, vaatasin ma nii vasakult, paremalt, ülevalt kui ka alt aga ei leia mina seda oranži nuppu kuskilt. Kõiki muid nupukesi on küll (like, repost, share, more) aga seda noolt mina ei leidnud.

eksole -
Sa teadsid seda lugu? Olen minagi seda lugu kunagi ammuses minevikus kuulnud aga sellest on küll oma 10-15 aastat vist möödas. Millegi pärast ei lasta seda raadiost eriti tihti. Seepärast panebki mind imestama, et sa seda kuulnud oled ja lausa teadsid kohe. Ka esitaja nime kuulsin ma sinult esmakordselt, seega päris põnev avastus minu jaoks. Ma olen nii rahul, et tänapäeva internet on ikka niivõrd võimas ja armsad kaasmaalased viitsivad raisata oma kallist aega teiste aitamisele.
 
Vee 08. november 2017, kl 16.18
Aga palun,link-http://7lagu.com/track/81184966/marje-aare-see-peab-olema-tema.html
 
algataja 13. november 2017, kl 00.22
Headest inimestest ei paista lõppu tulevat. Vee, suured tänud sulle ja veelkord tänud ka kõikidele teistele headele!
 
sapiens 19. november 2017, kl 12.35
Ma oleksin veel pakkunud Samuel Vesipruuli "Leegitsev armastus".
 
Isabella Williams 29. veebruar 2020, kl 13.26
Tere, kõik, minu nimi on Isabella Williams Suurbritannia Londonist, olen täiesti põnevil ja tahan ka siin oma tunnistust maailmale jagada. Kõigepealt soovin öelda suurt tänu DR.MASAKOle minu ellu rõõmu ja õnne toomise, suhte taastamise eest. Ma ei uskunud kunagi nendesse asjadesse, kuni vabastasin oma mehe enam kui aasta tagasi.Kui arvasin, et kogu lootus on kadunud, tutvustas üks sõber mind DR.MASAKO-le, õigekirjavedajale, ja ta heitis mulle armukese, Pärast tema juhiste järgimist ütles ta mulle, et saan oma abikaasa tagasi kolme päeva pärast pärast loitsu valamist. Neli päeva hiljem helistas mulle võõras number, ma olin šokeeritud, kui ta häält kuulis, see oli mu mees, kes pole mulle juba üle ühe aasta helistanud. Ta palus mul, et ma annaksin talle andeks kõik, mis ta mulle ja lastele tegi, ning ütles ta tahab koju tagasi tulla. DR.MASAKO, taastasin lõpuks mu õnne. Olen siin, et tunnistada maailmale, sest olen elav tunnistus. Kas teil on mõni sõber või perekond, kes on haige? Kas olete abielus ilma lapseta? Kui soovite oma ametikohal edutamist, armastage loits, et tuua oma väljavalitu, poiss-sõber, sõbranna, endine abikaasa tagasi, hasartmängud, rikas elu loits, Kui soovite kuulsaks saada, siis poliitiline loits, kaitse, raha ja töökoht. Allpool on tema e-posti aadress, võtke temaga ühendust olukorras, kus viibite. Olen tunnistuseks ja soovin, et ka inimesi päästetaks. võtke temaga kohe ühendust (e-post: masako.thetempleoflight027@gmail.com) Whats-app +2348137371314
 
It Must Be Him 31. oktoober 2021, kl 20.45
Laul aastast 1967, algselt prantsuskeelsena. Palju versioone. Endale meeldib ka vist eestikeelne enim. Aga väga meeldib ka Vikki Carr - It Must Be Him , samuti aastast 1967. Kui Te pole sattunud kuulama - vaatama, siis vaadake...hea mustvalge video ka...
 
Bogdan 13. veebruar 2022, kl 14.03
See on kauni halli parukaga Marje Aare, kes ajas takka üht raadio reporterit.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!