Oh, olen siis üks õnnetutest, kellel peale kahe lapse sündi keskkohta nagu polekski. Jalad ja pepu on ilusad. Kui aga näiteks teksasid ostan siis probleemiks on alati talje, kui pepust paras siis kõhust kisub jne. Aga tahan ju ka moekas välja näha, mida ja kuidas peaksin riietuma, et oma päästerõngast natsa varjata... Tänud ja ilusat lumesadu :-)
ma ei hakka norima, aga ehk on abi ka spetsiaalsetest harjutustest keskkohale? kõikvõimalikku juhendavat materjali on igal pool. endal ka 2 last ja see kodus võimlemine ära proovitud - natuke ikka aitab kui järjepidevalt teha jõudu
olen märganud, et kantakse praegu pikemat-laiemat t-särgi moodi pluusi, mis on tõmmatud nats puusast kõrgemalt vööga kokku ja seatud vööle langema. see peaks täis talje ära varjama. eriti sobib kui puus ja õlad on kitsad. selline mood oli vist ka millalgi 80-ndatel.
kehakaal kipub ka vahest käest minema ja siis aitavad jah sellised sirge või A-lõikega pluusid kampsunid
tegelikult aga ei või meiesugustel mitte ühtegi lisakilo olla. kui olen õiges kaalus, siis võin tegelikult pea kõike kanda, no laia vööga oma vöökohta just ei toonita
kui mina ka enne mahavõetud 10kg õunakujuline olin, siis armastasin kanda nn ampiirlõikelisi pluuse. selliseid rinda rõhutavaid ja altpoolt rinda vabalt langevaid. nägin ka siis hea välja, ma arvan ;) sest et 10kg raskemana oli rinda, mida rõhutada. nüüd lahjana rõhutan pigem keskkohta, sest rind on väiksemaks jäänud, aga olen rahul, sest esimest korda elus olen pigem liivakella tüüpi ;)
püksid - kõrgema värvliga (need praegu moes ja päris palju saada) , või siis hästi madalad, et värvel ei poolitaks kõhtu.
üles - harju kandma jakke või kampskuid, mis käivad eest ühe nööbiga kinni, rindade alt.
jaki all olev pluus võib vabalt ka veidi pikem olla, oluline oleks, et ta ei oleks liibuv. ei pea olema telk ka:) lihtsalt, et jääks paar cm veel ruumi pluusi ja kõhu vahele.
ja üldine reegel riietuses - alumine osa hele, ülemine osa tume.