Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
puuvillaste sukkade ülevalseismine?
 
allikas 26. jaanuar 2011, kl 13.59
mis nipiga seisavad üleval tavalised puuvillased sukad? ostsin ühed puuvillased, sest need tavalised silikoonäärega sukad on kõik max 50 deni, aga materjal on selline libe ja nad pole soojad. tahtsin sooje. puuvillased leidsin, aga neil pole silikooni. piisab 2 minutilisest väljas käimisest, kui alla lonti vajuvad. isegi põlved ei seisa sees, ikka kohe täiesti saapasse vajuvad. häda kohe, tahaks sooje talveks, aga ei saa kanda.
 
k 26. jaanuar 2011, kl 14.18
sukk pole just talvel kõige soojem kehakate. proovi sukkpükstega.
 
laaa 26. jaanuar 2011, kl 14.24
Sukapüksid oleksid jah sellisel puhul praktilisemad, aga kui tingimata sukki eelistad, siis proovi sukahoidjaga.
 
h 26. jaanuar 2011, kl 15.04
Ilma silikoonääreta sukki kantakse jah ikka sukahoidjaga.
 
k 26. jaanuar 2011, kl 15.08
SUKKPÜKSID, kurat võtaks küll. sukk + püksid.
sa ju ei ütle lakiking või lillehernes?
 
p 26. jaanuar 2011, kl 15.10
Tänapäeval on nii suur puuvillaste sukkpükste valik, et milleks üldse sukkadega jamada.
 
allikas 26. jaanuar 2011, kl 15.32
kleidi/seelikuga kannangi sukkpükse. aga pükste alla tahan sukki. ma ei kannata seda paksu ja kubujussi tunnet, kui panna pükste alla sukkpüksid. lähen sukahoidja jahile. ei tea, kus neid müüakse.. pesupoes ilmselt.
 
laaa 26. jaanuar 2011, kl 17.44
Huvitav, mul vastupidi, seelikuga ei meeldi suKKpükse kanda, kuna jalgevahe vajub kuhugi alla ja jube ebamugav on, aga pükstega on ok.
 
- 26. jaanuar 2011, kl 23.44
sukahoidja aitab tõesti. ma olen lindexist ostnud kaks tükki sooduste ajal.
 
odoot 27. jaanuar 2011, kl 12.57
Ma nüüd küll hästi aru ei saa, kuidas sukahoidja pükste all teeb vähem kubujussi tunnet kui sukkpükste ülaosa. Aga ma olen ka paadunud sukkpükstekandja, eriti suure pakasega kannan pükste all villaseid sukakaid.
Muidu idee oleks veel võtta nt talla alt katki läinud õhukesed sukkpüksid, lõigata neil sääred ära ja õmmelda sinna külge puuvillased sukad. Kui õhukeste sukkpükste ülaosa pükste all on vastuvõetavam.
 
naine 27. jaanuar 2011, kl 15.14
Õhukeste sukkpükste külge õmblemine on ikka paras õudukas minu meelest.
Aga laa-le soovitaks seelikuga kandmiseks siis suuremad sukkpüksid võtta, mul endal on ka nii, kuna vanasti ostsin oma 173 cm pikkuse ja 58 kaalu juures S sukkpükse (kuna kõik muud riided on S), ent üks hetk avastasin, et sukkpüksid on tegelikult M suuruses palju mugavamad, st ei vaju alla jalgevahelt :)
 
allikas 27. jaanuar 2011, kl 16.32
to odoot: tegelikult peale viimase kommentaari postitamist mõtlesin ise ka, et sukahoidja on ju muidu hea idee, aga ilmselt tekitab samamoodi kubujussi tunnet jah... :) su soovitus on lahke, aga ma just neid õhukesi sukkpükse kogu aeg kannangi, puuvillaseid üldse mitte. ja need õhukesed juba tekitavad kubujussi...eks ostan vatipüksid vist hoopis.
 
laaa 27. jaanuar 2011, kl 16.38
to naine: mul umbes samad mõõdud (pikk ja sale) ja üldiselt olen jah S-i ostnud, proovin suuremaid järg kord, tänud :)
Aga teemaalgatajale: sukahoidjat võid ikka proovida, sest niipalju vahet siis on, et jalgevahel sul midagi pole, iseasi, kas sukahoidja paelad ebamugavust ei hakka pükste all tekitama
 
kso 28. jaanuar 2011, kl 03.47
sukahoidjat saab igalt poolt osta. minul on jälle mure, kust saada silikoonribata paksemaid sukki? viimased hakkavad otsi andma ja neid 20seid beeze ei taha. oskab keegi kuhugi poodi suunata? :- )
 
to allikas 28. jaanuar 2011, kl 09.33
mis firma sukkpükse sa kannad? äkki pead firmat vahetama kui ebamugavust tunned!
 
allikas 28. jaanuar 2011, kl 14.59
viimasele: sukkpükse igasuguseid. kõrge pihaga, madala pihaga, pakseimaid, õhukesi, libedaid, matte, kõiki, et äkki on mõned paremad pükste all. aga mulle ikka ei meeldi see mitmekihilisus puusade-jalgevahe ümber. reitel ja säärtel on ükskõik, selleks sukad võivadki olla. pole firmas asi, minu kiiks, et selline paks ja jäik tunne tekib.
Popup 29. detsember 2021, kl 21.55
Ega kedagi, küll hoiavad tänaseks hetkeks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!