Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Päris või replica käekell
 
kellad 27. august 2015, kl 10.13
Paljud teist kannavad päris firmakella?
 
mali 27. august 2015, kl 10.47
Mina. Kui väga ülekäe tehtud pole siis ega peale vaadates polegi võimalik enam tänapäeval kindlaks teha, kas just on originaal või mitte.
 
nii on 27. august 2015, kl 12.19
väga lihtne kindlaks tegemise meetod, kui "firma" kell on näiteks kassapidaja käel, siis tegu 100% koopiaga, kui aga samasugune kell on Lamborghini roolis istujal, siis 99,99% on tegu originaaliga.
 
mali 27. august 2015, kl 13.19
Selline meetod ei pea paika alati:) Mitte küll nüüd kassapidaja aga tean inimest kelle kätt ehib 750`prooviga Rolex (mälestuskingitus kallilt inimeselt).
 
kassikuld 27. august 2015, kl 13.54
kuidas erineb "firmatu" kella ajanäitamine, firma või replica omast?
Kallis ajanäitaja on ju staatuse näitamine - kui sa teed seda ~50€ replicaga, siis keda sa petad ja mis selle eesmärk on?
 
hehee 29. august 2015, kl 12.35
Mul on originaal Raketa.
 
X3Y4 05. september 2015, kl 23.06
Noh, näed, enamus inimesi siin ainult mühatab nende "päris" käekellade peale... Meil siin ja praegu ei ole "päris" käekellal enam seda tähtsust mis tal kunagi võis olla mõnes Londoni härrasmeeste klubis. Seal tõesti võib-olla vaadati, et kui oli odav kell siis järelikult omanik oli oma rahad maha mänginud või jooma hakanud...

Eestis elades on pigem vastupidi - kui inimesel on väga kallis kell (oletame, et võltsingud on välistatud), siis ma hakkan mõtlema, et mille eest ta selle ostnud on ja miks ta selle ostnud on...
 
cxz 06. september 2015, kl 23.07
Ja mõni rikkur ei hakkagi kalli kella peale raha raiskama, sest kõik ju teavad, et tal raha on, miks mitte replicat kanda :P Ühesõnaga oletada võib mida iganes. Mul on üks käekell, originaalne Gucci, aga ma ei kanna enam ammu kella ja lõppeks needki aeguvad, moega kaasas käies peaks ikka tihti uusi soetama.
 
siiski 07. september 2015, kl 15.31
Mul on kuldkäekell, päranduseks saadud esivanematelt, 20nendatest aastatest. Iga päev ei kanna, ainult pidulikel üritustel. Mingi šveitsi firma. Üles keeratava mehhanismiga.
 
lihtne 14. september 2015, kl 19.43
cxz Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja mõni rikkur ei hakkagi kalli kella peale raha r
> aiskama, sest kõik ju teavad, et tal raha on, miks
> mitte replicat kanda :P Ühesõnaga oletada võib mi
> da iganes. Mul on üks käekell, originaalne Gucci,
> aga ma ei kanna enam ammu kella ja lõppeks needki
> aeguvad, moega kaasas käies peaks ikka tihti uusi
> soetama.

Selles ongi erinevus - härra/proua ostab enesetunde pärast, wannabe ostab teistele näitamiseks.
 
Rumalad inimesed tuhnivad teiste rahakotis 17. september 2015, kl 10.37
IRW...mina olen müüja ja mul on vähemalt 2 originaal kella.Ostsin,et on vastupidavad ja hiljem ka hea vajadusel ära müüa.Inimesed,te olete ikka rumalad,et kella järgi inimesi hindate.Vahet ei ole kes on kes ja kuidas ta oma palga teenib kella joks.Ärge toppige oma nina teiste rahakotti!
 
õigus 29. september 2015, kl 16.22
kell ostetakse tõesti enesetunde pärast.
Vaat neid turuomasid, küll on moes roosa rihm, siis jälle valge rihm kannavadki need kellele pole oluline mis endal ja teistel käel on. enda pilk kisub alati rohkem käekellale kui kõrvarõngastele või kaelakettidele, lihtsal meeldivad kellad.
 
eid_151554474df751 11. september 2018, kl 12.35
Originaal Gucci on tehniliselt rämps.
Õige kell on klassika ja originaal hinnaga alates 1000 eur. Ja pigem 1 hea kell kui 5 Armanit.
Replicatest ei räägi üldse- häbi peaks enda ees olema.
Rolex Tag Heuer, Omega aga ka Tissot.
Ülejäänud, st odavad ongi odavad. Moerämps.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!