Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Eesti disain kleidid
 
mari22 25. oktoober 2022, kl 22.28
Heia, olen otsimas endale garderoobi midagi uut ja huvitavat. Olen ringi surfanud erinevates veebikaubamajades, kuid siiani pole veel seda õiget leidnud. Kleit võiks olla Eesti disaini toodang, mis oleks stiilne, omapärane ja võiks sobituda siinsesse põhjamaisesse kliimasse. Oluline on ka mugavus, et seda saaks kasutada põhiliselt kontoris kui ka mõnel jõulupeol. Kes kust on midagi asjalikku leidnud?
Kadri 27. oktoober 2022, kl 13.37
Google avarustest võib teinekord tõesti olla keeruline leida seda "õiget." Kuna ma ise olen saarlane ja olen saaremaa toodangute usku, siis https://nola.ee/tootekategooria/kleidid... uuri seda. Siin on päris põnevaid kleite valikus. Kuigi jah valik ei ole teabmis suur:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!