Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
ülipidulikku moodsat riietust soliidses eas daamile?
 
kats 02. november 2007, kl 17.52
Kust leida 50 a saavale naisele ülipidulikku riietust juubeliks Tallinnas või Pärnus? Käisime läbi kõik kaubanduskeskused ja ülipidulikku riietust lihtsalt pole!!! On äkki kuskil vanalinnas mingeid poode, kus ainult pidulik riietus müügil oleks? Või kuskil mujal? No täitsa nõutuks muutusime... Hinnaklass võiks olla selline natuke kallim, et siiski kellelgi teisel sama riietust poleks juubelil, kuid samas mitte päris Hugo Bossi kallis:)
 
AK 02. november 2007, kl 18.08
Continental moda on suure kleidivalikuga koht, Stockmani vastas...
 
jäkk 02. november 2007, kl 18.49
CM kleidid on lihtsalt jäkk.
 
mann 02. november 2007, kl 19.56
see on probleem jah kui õhtukleiti otsite.... pluuse ja seelikuid veel leiaks...
 
kk 02. november 2007, kl 20.53
Aga lase õmmelda
 
kkk 02. november 2007, kl 21.25
continental modast saab karnevlile minekus häid kleite.
 
viki 02. november 2007, kl 21.29
cm-i kohta: ma ei läheks eales poodi, mille reklaamlause ütleb "ainult ilusad ja väga ilusad kleidid"

aga miks ei lasta õmmelda? praegu on ikka pidulike kangaste valik tohutu (nt Leedi kauplus Vene tn-l) ja Saanas on ka olukord paremaks läinud - toovad päris häid disainkangaid sisse.
 
cm 02. november 2007, kl 22.39
CM on jah kostüümid nagu laadatoladele:DDD
 
kats 03. november 2007, kl 10.18
CM-i astusime jah korraks ka sisse enne stockmanni tiirule minekut ja tulime sealt kohe ka tagurpidi välja:S Kohutav.
Mõtlesime küll jah ka õmblemisele, kuid ta ei tea isegi, mida ta tahab. Ja kui lasta õmmelda, siis ei saa ju kindel olla, kas ta ikka istub seljas nii nagu mõeldud ja kas tuleb ikka täpselt selline välja nagu tahetud jne. Tahaks ikka proovida erinevaid riietusi ja lõpuks osta see, mis kõige paremini istub.
Aga võibolla detsembris tuleb suurem valik pidulikke riideid? Siis ju igasugu aastalõpuballid tulemas ja erinevaid üritusi.
 
n49 03. november 2007, kl 10.52
Viimasel ajal on minu lemmikud igatahes Mosaic ja Bastion. Sealt leiab igaks elujuhtumiks midagi, kui kiiresti tarvis on.
Kannan suurust 38, nii et probleeme pole.
 
mom 03. november 2007, kl 12.13
CM, nii maitsetuid kleite pole mina oma elus näinud, muide missid näitasid neid jubedusi. Peab ikka maitse olema, et niisugust reklaami teha, ainult ilusad ja väga ilusad kleidid, KELLELE !!!
 
kats 03. november 2007, kl 12.24
to n49

Mosaic ja Bastion sai igas kaubanduskeskuses läbi vaadatud, kus need olid... ja no ülipidulikku riietust ei ole ka nendes! Piduliku veel leiaks, kuid ülepidulikku (moodne kleit ja ilus pintsak peale vms) ei ole! Kleite polnud kohe üldse mitte kuskil!
Ja mu emagi (see kes otsib riietust), on suuruses 38...
 
diana 03. november 2007, kl 13.08
Et kuulun ka ise enamvähem selles eas daamide hulka võin öelda küll,et ühestki kauplusest ei leia sobivat riietust pidulikuks puhuks(rääkimata siis veel äärmiselt pidulikuks:)juhuks. Müüdav orienteeritud nooremale naisperele,väga-väga jätab ka soovida kvaliteet-nii kangamaterjalide kui õmblemise kvaliteedi poolest...Et minul aegajalt läheb siiski elegantsemat rõivastust vaja,kasutan õmblejanna teenuseid.Istuvuse kohalt ei saa ükski individuaaltellimus konkureerida masstoodanguga"anonüümsele keskmisele naisele",stiilinõuanneteks saab kasutada stilistide nõuandeid...aga mingi idee enda stiiliks on enamikel juhtudel selles eas daamil ju väja kujunenud küll.Kannan suurust40,niiet väga tüsedaks end ka ei saa lugeda.
 
teadmatu 03. november 2007, kl 14.25
palun seletage mulle mis firma on CM ja kus see asub ?
 
kats 03. november 2007, kl 14.55
CM ehk Continental Moda, asub stockmanni vastas.
 
mina tean 03. november 2007, kl 15.11
Harrodsis oli päris palju ilusaid komplekte: kleit + jakk.
 
kats 03. november 2007, kl 16.23
kus see harrods asub?
 
Liisa 03. november 2007, kl 17.39
Võiks veel vaadata ju riideid üürivatesse firmadesse. Üks on Salocenter Narva mnt-l ja kunagi üürisin - oli see Diplomaat vist. Täiesti soliidsed komplektid.
 
Saima 04. november 2007, kl 11.45
MIks 50-aasta juubeliks nii ülipidulikku vormi vaja on?Lähete kuninganna vastuvõtule või?Hea idee on minna ülelahe,seal olen ma näinud igasuguse piduastmega riideid
 
hmm 04. november 2007, kl 22.57
mul ema ka 50, no ei ütleks, et ta nüüd nii soliidne iga oleks. tavaline täiskasvanud inimene, mitte mingi pensionieelik või mammi.

aga kui ülipidulikkusele rõhuda, siis on võimalik väga lihtsalt selline efekt saavutada.

ise soovitaks montonit. ühevärviline läikiv pluus, mustad viigipüksid, peale mingi kergem, õhuline kudum (kui on vaja midagi peale), kingad ja kott pidulikud, sama tooni või sobivas toonis pluusiga. kaela mingi efektne kee.

hea oleks kui saaks enne veidi jumet nahale, näiteks spray päevitus, kasvõi kõige heledam variant. meik ja soeng lasta teha proffil.
 
kook 05. november 2007, kl 10.11
harrods on minu teada UK-s:)
 
viki 05. november 2007, kl 13.07
vot kui ei teata, mis meeldib, siis jäädki otsima. nagu spunki. enne tehke ikka selgeks, mida soovite ja siis hakake otsima. ise muidugi nende eesti mõttetute poodide peale aega ei raiskaks, vaid siiki laseks õmmelda.
 
keegi 05. november 2007, kl 15.43
Tartu Kaubamajas on igatahes Gerry Webberi kollektsioon, kus on praegu just väga pidulikke seelikuid, pükse sobiva jaki või kampsuniga. Kindlasti peaks see olema ka Tallinna Kaubamajas. Ma arvan, et sealt just sobib 50aastastele ja suuremaid nr. on ka.
 
küssa 05. november 2007, kl 17.33
mis vahe on pidulikul ja ülipidulikul?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!