Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Parima kvaliteediga teksad?
 
cappucino 04. november 2007, kl 18.46
Mis firma teksasi kannate ja mis on kõige parema kvaliteediga ?
nt : mis ei kulu ära jne :P

Ja mis arvate Tommy Hilfigeri kaubast ?
 
l 04. november 2007, kl 20.46
Hogo Bossi teksad on siiamaani kõige kvaliteetsemad olnud. Hilfigeri asade kohta eriti usaldust pole olnud. Aga võibolla ka seepärast, et meile korralikku kaupa ei tooda. USA-st osta või netist.
 
viki 05. november 2007, kl 10.58
boss on ka mulle sobivaim olnud - ei lähe vormist välja, istuvad ja ka pärast mitme aastast kandmist näevad head välja.
 
top 3 05. november 2007, kl 13.09
1. Levis istub minu puusadele-pepule-säärtele ikka kõige paremini.
2. Calvin Klein.
3. Mustang
 
A 05. november 2007, kl 13.22
mul just Hilfigerid ja suht ruttu kuluvad. Mustangi omad on mehel ja pole ka kiita.
 
mul28 05. november 2007, kl 13.30
hilfigerid venivad ruttu välja, ostad nr 37, varsti saab sellest kindlasti nr 28.ostsin hiljuti ühe topi, kandsin 2x, 1 pesu õigel temperatuuril ja nägi narts välja, olin loll, et 1200.-sellele
raiskasin.
varem kandsin dieseilit, aga nüüd tehakse seda ülihästi järgi, siis see on häiriv faktor.sama ka replay ja guessiga:(
 
Kai 05. november 2007, kl 15.11
Endal ka sama mure. Olen proovinud nii üht kui teist.
Hilfigeri mudelid lihtsalt ei sobi mu kehaga.
Mustangid on nõmedad - venisid kohe välja ja küljeõmblused on liiga ees, nii et küljelt on kole, teeb tagumise poole suuremaks.
Bigstarid venisid ka kohutavalt välja.
Viimased ostsin Denim Dreamist firma The Little Big (ei tea pold enne kuulnud), nendega olen kõige enam rahul. Venisid küll ka peale esimest pesu juba välja, aga ilusad on ikka.

Kõige suurem mure ongi venivusega. Kui leiaks teksad, mis ei veni peale esimest pesu välja!
 
arumaisaa 05. november 2007, kl 15.28
mis tähendab, et teksad venivad peale esimest pesu välja?? kas tegemist on mingite retuusteksastega siis või?? mis temperatuuriga pesete? üldse ei saa aru...
 
... 05. november 2007, kl 16.07
Teksad venivadki muide kandes-pestes. Poest teksasid ostes tuleb võtta sellised millel nööp jeli-jeli kinni läheb ja vot need siis pärast väheldast sissekandmist alles hästi istuma hakkavadki.
 
nummi 05. november 2007, kl 21.14
Ma olen siin miskine rott vist:D Aga minule meeldivad Esprit teksased. Peavad väga kaua vastu:)
 
lee 05. november 2007, kl 23.20
viimased ostsin mustangid ja siiani rahul. ei ole küll kaua kandnud veel, aga istuvad ka peale pesu hästi. ühed vähesed, mis mulle nii vööst kui puusast parajad (tavaliselt kõik vööst jube laiad).
 
A 06. november 2007, kl 14.51
ostke teksaseid kus ikka elastaani või seda venivat kangakiudu sees ja peske alati mitte rohkem kui 40 kraadiga.
 
uss 06. november 2007, kl 15.09
Lemmikud:

Calvin Klein
Levis
Esprit
 
lumemari 06. november 2007, kl 21.18
fcuk teksased
 
eks 07. november 2007, kl 00.51
...ikka Diesel
 
nänää 07. november 2007, kl 05.31
Mustang,kuna nende mudelid sobivad kõige paremini
 
rif 07. november 2007, kl 11.55
Diesel ja Replay meeldivad. On ilusad ja kvaliteetsed ja peavad kaua vastu
 
n 07. november 2007, kl 15.09
kuidas teil teksad välja venivad?? pigem ikka tõmbuvad pesus kokku ju.

ise mingit brändi ei eelista. ühed lemmikud praegu abercombie, veel vero moda ja tundmatud firmad.
 
liska 07. november 2007, kl 16.40
hilfigerid venisid välja ja kulusid ära ka. Enam ei osta. Rahul bossi teksadega.
 
mari 07. november 2007, kl 22.02
kui kaua peavad teksad vastu pidama? mina ostan kõik turult, käin 2 aastat ja annan siis edasi... no 10 aastat küll ei taha ühtede ja samadega käia!
 
tt 07. november 2007, kl 22.02
meeldinud on levis ja ltb
esprit omad venisid umbes aastaga välja, oleks justkui number suuremad.
kallimaid pole proovinud.
 
fff. 07. november 2007, kl 22.04
mina, vaene nagu ma olen, pole mitmetuhandeseid muidugi proovinudki, aga mulle sobivad levised kõige paremini. nad kuidagi kohanduvad keha kujuga:) vastu peavad ka normaalselt, aga mul pole eriti üldse tulnud ette riiete läbikulumise probleemi.

peale selle on mul kahed gap-i teksased on ka - kaltsukast ostetud;) need on ka ülimõnusad. ühed on sellisest õhukesest denimist, ka väga hästi on vastu pidanud.
 
kah 08. november 2007, kl 13.08
Mustang, neid mul kohe 3 paari. Vastu suve ostetud väga hea lõikega Lee Cooper'id on minu suureks pettumuseks täiesti ära kulunud.
 
maria 09. november 2007, kl 00.00
hilfigerid jalas ilusad aga kuluvad kiiresti
miss sixty ebamugavad suht aga kenad
a jaa kõige paremini on jalas istunud kõige odavamad madonnad:)
ja minul pole ykski teksas välja veninud .kui nats isegi venib siis peale pesu tõmbab tagasi.
mustang-nii ja naa,pole eriti palju neil ilusaid mudeleid
 
7 10. november 2007, kl 22.35
sevenid 7
 
Mimm 12. november 2007, kl 22.28
Ma olen ostnud endale läbi aegade Only teksasid. Kui kunagi, nooremana, polnud eriti raha, siis sai seda märki ostma hakatud ning minul püsivad Only püksid ikka väga kaua ning istuvad kõige paremini. Ei tee kunagi takumikku koledaks vms. Nt. Hilfigerid mulle ei sobi, mitte kuidagi. Praegugi kannan siin igapäevaselt ühtesid Only teksasid ja nii juba 9 kuud järjest, tõesti pea iga päev kannan neid. Ja ei veni välja vms.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!