Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
rinnahoidjad
 
katrin 05. november 2007, kl 17.46
Millise firma rinnahoidjaid eelistate ja miks?
 
tt 05. november 2007, kl 19.47
triumph ja esprit on kõige paremini sobinud (ja peavad vastu ka). väga kalleid pole muidugi proovinud ka.
suhteliselt "pesulaud" olen, st 70A ja hirmus raske on leida mugavat pesu, mis ei oleks ülipolsterdatud ja mille tugikaared ribidele ei suruks. ilma ka ei saa käia, ei peeta ju eriti viisakaks, kui nibud välja paistavad.
 
katrin 05. november 2007, kl 20.18
...ja veel - kas proovite alati enne ostmist selga või ostate mõnikord ka huupi?

P.S. aitäh eelmisele vastajale.
 
m. 05. november 2007, kl 21.07
mina ostan üht tundamatut itaalia brändi (Lormar) kõige rohkem. seda ka teinekord huupi, kui kiire on ja kuskil peale satun. hinna/kvaliteedi suhe on neil hea ning mudelid mulle sobivad. värvikirevad ja seksikad. :) kuid samas ka mugavad.
 
nummi 05. november 2007, kl 21.10
Triumph ja La Senza. Triumphi omasid Eestist eriti ei ole ostnud, ei osteta minu suurust eriti tihti sisse. Ostan neid, sest neil on üks mudel, mis teeb rinna pisut väiksemaks. Ilma nende rinahoidjateta ma triiksärki kanda ei taha. La Senzat just seepärast, et poes on olemas minu suurus ja värvi ning tegumoe valik on suur:) Aga nende probleem on see, et nad topivad tohutut polsterdust rinnahoidjasse, mis on 75F suuruses. Ei saa mina aru, mida seal enam polsterdada?
Ja viimasele küsimusele: ALATI!
 
d 05. november 2007, kl 22.32
Ostan Lindexist, Triumphi ja üldse sellist, mis ette satub ja meeldib. Lormarit müüakse Kaubamajas. Täitsa ok on kah.
 
pammy 05. november 2007, kl 22.33
mul 70-75F suurus, ostan internetist ja põhiliselt Freya, Fantasie ja Panache brände, mõnikord ka rigby and pellerit ja muud. eesti poodides müüakse minu suurusele ainult mingeid beezhe viie haagi ja polsterdatud õlapaeltega jõletisi, kui üldse midagi. la senza arusaama F suurustest peaks ma kaks tükki kokku õmblema, et sisse mahtuda ja kvaliteet ei ole neil ka eelnevalt nimetatute tasemel. proovin rahulikult kodus ära, mis ei meeldi, saadan tagasi.
 
Josefine 06. november 2007, kl 10.38
Minul CK ja Triumphi rinnahoidjad peamiselt ja aja jooksul olen leidnud, et need ostud on ka kindla peale minek, isegi kui mõnikord ei ole selga proovinud enne. Natuke ilusamad ja edevamad on mul Cavalli omad, neid kanna harvem :)
 
Styg 06. november 2007, kl 13.36
Lindexist ostan. ei salli pitse ja kaunistusi pesu küljes, ostan hästi tavalisi ühevärvilisi ainult.

selga ei proovi iialgi, jumalast huupi ostan.
 
Karvane kass 06. november 2007, kl 15.38
Rinnahoidjad on minu jaoks suur probleem.

Minu suurus on 75C, seega mingisugust polsterdamist ma ei vaja ja ei kannata ka - poroloon särgi all nagu diivan - tänan väga!
Kuidas naised üldse suudavad käia polsterdusega? Peaks tegema ka meestele sinna kohta polsterduse, eks ju?

Eelistan naturaalsest materjalist pesu või vähemalt sellist, mis oleks seest poolt naturaalne. Kahjuks tehakse sageli isegi vastupidi - väljast puuvill, seest mingi sünteetika.
Nagu eelkõnelejagi, ostan ilma pitside ja satsideta pesu- lihtsaimast lihtsaima. Muuseas, see on põhiliselt minu mehe soov.

Sellist pesu on väga-väga vähe saada. Oli üks kena Calvin Kleini komplekt, musta ja beezhi värvi, jõudsin seda küll kaks komplekti osta, kuid see kadus müügilt.

Oleks rõõmus, kui keegi annaks teada, kui teab kohta, kust sellised asju saaks. (Kõige mõtetum ühekordne puuvill kadaka turult nüüd ka selle alla ei käi)
 
x 06. november 2007, kl 16.19
http://www.figleaves.com/uk/nsf/qwiseranswered.asp?searchhandle=A%253dbra%257eB%253dbra%257eD%253d12%257eG%253d4060%255e2%257eK%253d4%257eL%253d1%257eM%253d233%257eN%253d2%257e&answerhandle=3735&answerhandleback=3912&originalquery=&answer=1&answer=3735&answer=1&answer=1&answer=1
 
lota 06. november 2007, kl 16.37
Lauma on minu lemmik. 85B on mul number. kindlasti ilma polsderduseta, sest mul on, mida rinnahiodja sisse panna..
 
85E 06. november 2007, kl 19.27
ja jube raske selliseid vähegi normaalseid leida, ilmtingimata peab proovima
 
zzz 06. november 2007, kl 21.51
la senza on lemmik, istuvad hästi ja suurused ei kõigu mudelite raames nagu mõnel teisel firmal, kõik senza erinevad mudelid minu suuruses ka tõesti istuvad ilusti seljas. ennem selle saabumist vist suht juhuslikke brände, eesti oma bon bon meeldib ka. rinnahoidjat ikka proovin, pükse ostan huupi. täitsa imelikult on minu seljas istunud lauma, dimi ja wodrebra toodang, kohe üldse ei istu kuidagi.
 
hmmz 07. november 2007, kl 10.07
ainult http://www.bon.ee
pmst vaid mõned h&m pesutükid on kappi lisaks tekkinud..
 
Karvane kass 07. november 2007, kl 10.55
To X,
Sinu link figleaves.com tundub väga asjalik, tänud, kas oled sealt ka tellinud?
 
pesu 07. november 2007, kl 11.14
suurus on 70 D (või veel suurem, ei tea) aga kuna tellida ei viitsi ja eestis minu suurust eriti saada pole, siis kannan 70 C-d ja vahepeal topin nurga taga rinnad korvi tagasi, kui välja peaksid ronima :S eelistan triumfi pesu.
 
x 07. november 2007, kl 12.25
olen, kenasti tuleb kohale ja vahetatakse või võetakse tagasi ilma probleemideta. seal on ka näiteks kasulik lugeda neid arvamusi, kus kliendid ütlevad et kas meeldis või kas nt peaks tellima suurema kui tavaliselt ja muud. aga figleaves on natuke kallimapoolse hinnaklassiga, ma tavaliselt tellin brastop.com või ebay.co.uk. ei ole muud varianti, 70E või F suurusega eesti pesu sisseostjate arvates pole nimelt ette nähtud üldse vist elada..
 
meduus 07. november 2007, kl 13.49
et partiid ei ole eriti antud (hädapärast niru A), siis enamus RH-d on mõningase polstriga.. ja mitte edevuse pärast vaid puhtpraktilsitel kaalutlustel - suurem osa pluuse on sellise lõikega et seal peaks natuke rinda olema panna, muidu näeb veidralt mitteseljasistuv välja
 
M 07. november 2007, kl 18.48
Ma pean alati hunnikut erinevaid mudeleid proovima sest mul on sellised "taksikõrvad" nii, et väga harva leian midagi sobivat, mis rinna kuju ilusaks teevad. Käin sellepärast kaubamajas või stocmannis, et saab erinevate firmade omi proovida-võrrelda. Tüütu(kabiini ei tohi ju suurt hunnikut korraga vedada) ja suht harva sellepärast viitsin poodelda, eriti veel talvel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!