Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
mis on talvel kõige soojem?
 
A 12. november 2007, kl 12.28
Tahaks see talv külmetamisest pääseda, aga ei tea milline riietusese oleks siis kõige soojem. Kindlasti kasukas, aga peale selle? Sulejope, seemisnahast, seest karvaga jakk, vatijope, mingi spets spordijope?
 
abi 12. november 2007, kl 12.30
villane vest
 
rahu 12. november 2007, kl 12.31
pikk villane vatiiniga mantel on kõige soojem, tean, sest ise kannan, all võib ka õhukest kleiti kanda.
 
n 41 12. november 2007, kl 12.52
oleneb ikka kohast, kus talvel käiakse. mulle näiteks meeldib külmaga tööle minnes tõmmata jalga sooja voodriga pikad suusapüksid ja peale sportlik jope, tööle jõudes saan riided ära vahetatud ja pole vähemalt külmetanud. pole tõepoolest halba ilma, on halvasti valitud riided...vaja on tihti ka autoga sõita ja ei kujuta ettegi, kuidas ma sinna pikas mantlis roniks
 
kasukas 12. november 2007, kl 14.58
mina pooldan poolpikka(ehk põlvini) kasukat, lammas odavam, karusloomad kallimad.
ja olen oma elu jooksul ostnud mitu tükki ja alati kasutatud - kaltukatest(varsti tuleb humanasse uus kaup - vaata kindlasti läbi) või komisjonipoodidest. minul ei ole kümneid tuhandeid ülerõiva alla panna :(
 
bebe 12. november 2007, kl 15.40
Kasukas on ikka kõige soojem, olgu siis lamams või naarits.
 
fiff 12. november 2007, kl 15.46
Mina sõidan pika mantliga küll autoga. Pikk villane mantel on mulle küll asendamatu. Kannan seelikud palju ja jalad muidu külmetaksid.
Spordijope on hea sportimiseks, et hoiab sooja küll, aga samas ei aja higistama kui aktiivselt liigutad.
 
t 12. november 2007, kl 19.16
naturaalne pikakarvaline kasukas (rebane näiteks) või dubljonka lamba oma karv sisse poole, mul on kõik variandid, kõige külmem ja stiilsem on poninahast mantel.... hugo boss, versace, gucci jt teevad poninahast ka käekotte ja saapaid
 
p p 12. november 2007, kl 21.12
on sulejope on ikka kõige soojem. nipp on selles, et miski ei tohi liiga ümber olla. eriti mis pükse puudutab. näiteks puuvillased sukapüksid panna teiste pükste alla, niiet ikka õhuvahe jääks.
 
k 12. november 2007, kl 22.59
sulemantel
 
Mirjam 13. november 2007, kl 10.39
aga pükste osas? kust leida soojad püksid, et ka -30nega ellu jääda kui vaja palju jala käia...
 
Immobilaare 13. november 2007, kl 11.04
Karupüksid? on üks variant või villased sukkpüksid pükste all.
 
kitumitu 13. november 2007, kl 11.49
pikk nahktagi sooja voodriga,ilus ja ei külmeta :)
 
ohjeerum 13. november 2007, kl 11.54
NAHKTAGI!? palun näita mulle oma nahktagi pilti palun!! netist midagi sarnast ikka leiad. Ma olen kogu aeg mõelnud, et mis inimesed tänapäeval nahktagisid ka kannavad ja täitsa lõpp - sooja voodriga. Palun aita mind profileerida ja näita pilti:)))
 
kylmavares 13. november 2007, kl 13.43
sulemantel või pikem jope on kõige soojem. Miski ei sunniks mind enam villast rasket mantlit kandma.
Jalga villased sukkpüksid või soe pikk pesu pükste all. Veel on olemas pikad villased põlvikud ja säärised.

Vanasti seeliku all kanti ju pikema säärega sooje pükse "keskea rõõmud" või kuida neid kutsuti, aga strateegilised paigad olid soojas.
 
kylmavares 13. november 2007, kl 13.43
sulemantel või pikem jope on kõige soojem. Miski ei sunniks mind enam villast rasket mantlit kandma.
Jalga villased sukkpüksid või soe pikk pesu pükste all. Veel on olemas pikad villased põlvikud ja säärised.

Vanasti seeliku all kanti ju pikema säärega sooje pükse "keskea rõõmud" või kuida neid kutsuti, aga strateegilised paigad olid soojas.
 
mina 14. november 2007, kl 08.56
kannan väga külmaga jänesekasukat, pikka siis või villast mantlit või soe jope koos suusapükstega olenevalt tujust siis.
 
kasukatest 14. november 2007, kl 13.01
balti jaama turu seckond handis on kasukad 14 tuhat!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!