Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
shoppamine Lätis ja Leedus
 
ellu 07. juuli 2008, kl 13.23
kohe-kohe algab puhkus ja plaan minna Lätti ja Leetu. teab keegi muljetada, mis kaubavalik sealmail on ja kas üldse tasub shopinguplaani pidada? kuidas on hinnad ja mis on head kohad shoppamiseks?
 
ma 07. juuli 2008, kl 20.46
Lätis pole shopanud, aga eelmisel suvel Klaipedas olid küll mõnusalt madalad hinnad.Oli mingi suur kaubatänav, poed ja välimüük koos, aga poodides oli kah soodsaid leide.
 
jeanette 08. juuli 2008, kl 11.43
Räägitakse, et parim shoppamisvalik ja -hinnad on Leedus, ise pole kahjuks jõudnud. Küll aga on Riias meeletult shoppingcentereid nagu Alfa (vist suurim ja lihtsaim minna - täpselt Riiasse sissesõidul kohe alguses vasakut kätt, raske mööda vaadata), Domina, Spice jne. Hinnad on samad, mis Eestis, iluselt tasubki minna nüüd allahindluste ajal, siis saab soodsalt shopata :) Aga Riia kaubanduskeskuste juures paistab eriliselt silma see, et iga kaubanduskeskuse poed korduvad 85% ulatuses. Kui käia nt Alfas ära, pole Dominas eriti midagi teha, sest poed on nii suures mahus täpselt samad! Soovitangi minna nt Alfasse ja siis kuskile kesklinna poodidesse, mitut kaubanduskeskust pole eriti mõttekas plaani võtta, kui sa 2x samas kaubas ei taha sorida :)
 
kook 08. juuli 2008, kl 18.29
valdavalt ikka samad kaubamärgid mis meil. vaatamata sellele riias tasub ringi vaadata aga no leedu on küll mõttetu koht.
 
kook 08. juuli 2008, kl 18.29
valdavalt ikka samad kaubamärgid mis meil. vaatamata sellele riias tasub ringi vaadata aga no leedu on küll mõttetu koht.
 
ellu 08. juuli 2008, kl 19.36
samad kaubamärgid nagu meil - nt zara ja muu selline kräpp?
 
smurf 08. juuli 2008, kl 20.24
kingapoed on veidi teised, nii et saab teistsuguseid asju. riidepoed kipuvad suurel määral korduma, aga on ka muid - meie jaoks võõraid asju. leedus märkasin just kingi rohkem (ja soodsaid) aga lätis ahvatlevad mind jälle riided enam.
karinasfojg3 16. oktoober 2019, kl 20.08
http://tonzes.com/dresslily.htm - Mina olen sealt päris palju riideid tellinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!