Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Kui valus on nabarõnga panemine?
 
Nublu 25. juuli 2008, kl 09.41
Kui valus on nabarõnga panek?
 
kissa 25. juuli 2008, kl 09.47
tuimestusega pole üldse valus, lihtsalt on tunne, nagu keegi sikutaks nahka (kõhunahk on suht paks)
 
Nublu 25. juuli 2008, kl 09.57
Kas ta võib olla sama valus kui kõrvaaukude tegemine?
 
kissa 25. juuli 2008, kl 10.02
nabarõnga oma on palju vähem valus, samas valulävi on ju individuaalne...
 
nabarõngad on moest väljas 25. juuli 2008, kl 11.34
misasja?
nabarõnga panek on 100x valusam kui kõrvaaugu tegemine!!!
 
muffin 25. juuli 2008, kl 13.34
minul ei olnud valus igatahes. ja eo ole moest väljas, väga seks on...
 
Styg 25. juuli 2008, kl 14.49
nabarõnga panekut ma ei tundnudki.

samuti keele augustamine oli praktiliselt valutu.

rinnanibusse oli juba tiba valu tunda.

kulmu ja huulde oli kõige valusam. kulmu isegi rohkem.
 
Potejto Tšip 25. juuli 2008, kl 15.54
Nabarõngas on üks valusamaid piercinguid. Kui sa tõesti neeti tahad, siis valu ei tohiks takistuseks olla mitte ühelegi rõngale. Kindlasti tuleb arvestada sellega, et nabarõngas paraneb aeglaselt ja kasvab välja. Aga sellel juhul saab ju uue teha :)
 
t 25. juuli 2008, kl 15.58
praegu, kui käid ujumas ja päevitamas pole vist parim aeg..
 
sipsu 25. juuli 2008, kl 16.33
Kõrvadesse augude tegemine on kordi valusam.
 
ja 26. juuli 2008, kl 15.10
minul oli kõige valusam hetk, mida olen pidanud läbi elama.
Kõrvadesse ja mujale tegin ise, kuid nabarõnga lasin panna.
 
nummi 28. juuli 2008, kl 10.41
Wtfck. Kulmu oli valus:O Ma ei tundnud midagi peale selle, et soe juga alla voolas. Keele oma panna polnud valus, valus oli, kui paistes oli, aga seda nii nädalake, nabas mul pole, aga see pidi päris palju panijast sõltuma. Kui tahad proovida, siis näpista ennast täie jõuga, midagi umbes sellist korda viis on tavaliselt. Kõige hullem ja enim paistes ja mädane ja mida kõike veel on mu ainus püstoliauk kõrva ülemises osas, see mädanes veel pool aastat otsa:S:( Jube, kui panna endale midagi, siis ikka kanüüliga.
 
hmmz 28. juuli 2008, kl 14.36
kui salocentris lased teha, siis seal super tegija, punase peaga tädi. jube kiirelt käis ja ainult torge oli korraks valus. paranes küll ligi aasta.
aga tunduvalt vähem valus oli, kui kõrvaaugud, mis vene ajal kõvera nõelaga tehti, brrrr
 
möörg 28. juuli 2008, kl 20.32
Nabarõngas ei kasva välja, kui tehakse ikka korralikult. Ja valus see kaa eriti ei ole, pigem ebamugav..kõrvaaugud on sellega võrreldes valusamad, huuleneet aga kõige valusam. Sesuhtes et kui teiste neetide tegemine on valus, siis nabaneet ei ole valus, vaid ebamugav.
 
T 30. juuli 2008, kl 20.14
no korralikult tegemisel ja väljakasvamisel küll otsest seost pole. Ka ülikorralikult tehtu võib välja kasvada ja seda ikka konkreetse organismi võõrkeha äratõukamise tõttu. Ja seda just väga tihti ka ei pidanud tekkima.
Endal oli küll palju valusam kui kõrva tegemine!! 1 valusamaid protseduure minu elus, aga olen ka suht hellik!
 
n 31. juuli 2008, kl 22.51
einoh, mis jutud, et nabarõngas kõige valusam piercing?? siis võibolla jah kui seda needipüstoliga lastakse :S

mul oli nabarõnga tegemises kõige valusam hetk see kui külma sprayd tuimestuseks peale lasti :D külm nõelab. torget peaaegu ei tundnudki. ja ma olen veel selline inimene, kellel iga väiksema sinika pärast pisarad silmi löövad.
 
inx 01. august 2008, kl 00.21
Minul tehti nabarõngas tuimestusega (süstlaga tuimestus siis, mitte sprayga) ja ei tundnud küll midagi. Kõrvarõngad olid küll valusad.
 
Nicole 10. oktoober 2015, kl 17.35
Tere!

Kas valutum on teha nabarõngas kanüüliga või püstoliga?
 
auguline 25. oktoober 2015, kl 15.55
Nicole,
kuna augustamise hetk ise kestab mõni murdosa sekundist, siis tegelikult pole suurt vahet. Küll aga püstoliga tehtav auk traumeerib piirkonda kordades rohkem. Kanüülid on üliteravad ning rebestavad nahka minimaalselt, kui aga püstolis kasutatav neet on kergelt teravdatud, et see nahast survega läbi läheks. Soovitan igaljuhul AINULT kanüüliga tegemist!

Valu on väga individuaalne ning seda ei saa varem teada, kui valus see sinu jaoks on kuni sa ise läbi proovinud pole.

Väljakasvamine on aga erand ning sõltub inimesest (mitte augustajast).
 
bbbb 22. november 2015, kl 14.19
Pead hädaabisse eelnevalt helistama,et kiirabi kohaletuleks enne teo toimepanekut,,,,,,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!