Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
head hügieenisidemed?!
 
Hanna 23. jaanuar 2009, kl 20.23
Esmalt vabandan, teema ei sobinud nagu ühegi rubriigi alla. Aga kuna siin vast peamiselt naised, siis panen selle siia üles. Palun öelge oma kogemustest, millised hügieenisidemed on head? Head selles mõttes, et mille "tiivad" tõesti kleepuvad pükste külge, mitte ei tule 5 min pärast lahti jne. Reklaamid on neil kõikidel sellised, et täiuslikud jne, tegelikkuses aga ei kõlba osad üldse. Ja kes siinkohal hakkab tampoone soovitama, siis ütlen kohe ära - naistearstid soovitavad sidemeid, samuti nagu nad ei soovita igapäevaselt pesukaitset kasutada...
 
nell 23. jaanuar 2009, kl 20.35
Voukkoset- kleepuvad piisavalt, nahasõbralik pealispind ja arstid soovitavad neist just looduslikkue pärast.
 
kk 23. jaanuar 2009, kl 21.04
kah vuokkoset. võrreldes nt allwaysiga ikka tunduvalt nahasõbrlaikumad.
 
Liisu 23. jaanuar 2009, kl 21.40
vuokkoset on ka minu lemmik
alwaysid on rõve kile, ajavad hauduma ja hõõruvad.

rohkem polegi proovinud kuiet need 2 marki, sry
tampoonid teevad haiget ja neid kasutada ei saa.
 
mina 23. jaanuar 2009, kl 22.10
kasutan samuti nii vuokkose sidemeid kui pesukaitsmeid. Hind on ka mõistlik. Aga kui aluspükste materjal on jama, siis ei kleepu ikka ükski side, olgu nii odav- kallis kui tahes
 
k 24. jaanuar 2009, kl 02.40
kas need vuokkoset liiga paksud ei ole? ja püsivad kindlalt pükste küljes?
kaks põhikriteeriumi minu jaoks. kasutan siiani alwayse, aga nati umne on küll.
 
nell 24. jaanuar 2009, kl 09.59
Kollase paki Vuokkoset on õhukesed, olen ka Alwaysi proovinud aga minuarust need Vuokkostest paksemad.
 
... 24. jaanuar 2009, kl 10.02
naistearstid soovitavad hoopis tampooone kuna nii on hügienilisem! kui endal vähekegi oidu peas saad aru miks.

eriti normaalne on käia mimgi pamp püksis...
 
Naine 24. jaanuar 2009, kl 10.36
Tampoone just EI soovitata! See on ju endastmõistetav, miks!
 
ttt 24. jaanuar 2009, kl 12.55
arstid tampoone ei soovita, sest need rikuvad tupe mikrokliimat. imavad liigse niiskuse ära (mis on vajalik) ja võimaldavad igasugu halbadel bakteritel ja seentel tekkida. lisaks on tampoonid pleegitatud ja see võib ka allergita tekitada.

ma siiski eelistan tampoone. ei suuda sidemetega olla. püüan kasutada võimalikult väikseid (vastavalt verehulgale) ja ökopoodide toodangut (mis ei ole pleegitatud ja igasugu ainetega töödeldud)
 
K 24. jaanuar 2009, kl 17.38
Minule meeldivad ka naturaalse pealispinnaga sidemed: Vuokosett, Libresse, Naturella (hästi õhukesed ja mugavad).
 
. 24. jaanuar 2009, kl 18.12
Igal juhul kasutan AINULT tampoone, ei suudaks mingi rõveda lapiga pükstes elada .Õudne juu! :S
 
k 24. jaanuar 2009, kl 20.58
kõikidele ei sobi tampoonid, ka mulle kahjuks mitte. ja olen sunnitud sidemetega tegelema.
 
naturella 24. jaanuar 2009, kl 21.35
alwaysil ka ju see roosa pakk olemas, sensitive variant. see on pehmem kui need rohelises pakis.
ise kasutan naturellat.
 
oioi 25. jaanuar 2009, kl 12.59
Mina kasutan nimelt Alwaysi ja just selle pärast, et kleepuvad hästi ega tule lahti. Ma ei tea, milline pesumaterjal on "jama", aga minu odavatelt nailon (polüamiid vms)pükstelt ei tule ükski Always lahti. Olen ka teisi marke proovinud, aga just need on jamad, on liiga õhukesed ja lasevad läbi. Maitse asi.
 
uss 25. jaanuar 2009, kl 14.26
ainult always ja ei midagi muud. Ei lase läbi ja kõik muu sobib ka. Olen ka teisi proovinud, kindel ei!
Tampoonidest ainult OB.
 
lobi 25. jaanuar 2009, kl 15.30
90% ajast tampoon, aga kui sidemed, siis vuokkoset
 
Bella 25. jaanuar 2009, kl 19.53
Aga minu lemmikud on Bella sidemed :) Kahjuks neid igas poes ei müüda, aga tikutulega taga.
 
y 26. jaanuar 2009, kl 01.01
Always on jah täielik vakstu. Mulle istuvad ka Vuokkoset ja Naturella :)
 
Mall 26. jaanuar 2009, kl 19.55
always sensitive. Kunagi proovisin ka vuokkoset aga ei meeldinud üldse, aga always sensitive on suht nomraalse pinnaga, laseb hingata ka.

Üldiselt siiski eelistan tampooni, tunduvalt mugavam ja mulle tundub se eküll hügieenilisem - neid tuleb lihtsalt vahetada, mitte päev otsa samaga olla, kuigi jah lihtne on unustada, kui ei näe.
 
u 26. jaanuar 2009, kl 23.50
Mulle meeldivad ka OB tampoonid, kui olen kodus, siis kasutan ka libsessesid (normal, roosa)
 
anna 27. jaanuar 2009, kl 14.55
Mina ei suuda neid Alwaysi vakstumaterjalist sidemeid üldse kasutada. Ei tea kuidas naised seda materjali taluvad. Sidemetest on parim Naturella, õhuke, hea materjal, nahale sõbralik. Libress roosas pakis käib ka.
Tampoonidest OB
 
mius 27. jaanuar 2009, kl 21.27
mind ajasid naturella, libresse ja vuokkoset kihelema sealt noh,,
sobib ainult always sensitive ilma mingite freshideta.
 
... 28. jaanuar 2009, kl 11.07
Alati alwaysid. Täidavad minu vajadusi!
 
Ann 28. jaanuar 2009, kl 23.03
need lõhnastatud asjad on eriti jubedad, et kui muidu allergiat ei teki siis parfüümiga ikka suudavad tekitada:S
 
An 02. veebruar 2009, kl 22.20
libresse,naturella ja lilla paki sees,lõhnavad need ka head.nimi ei tule meelde,äkki oli bella:)
 
lenny 06. veebruar 2009, kl 22.07
mulle meeldivad küll ainult libresse normal, roosad. häda pärast ajab ka naturelladega läbi, aga neil on nii lääge lõhn, jube lihtsalt. alwaysid on jah, täpselt nagu vakstu, nagu keegi siin ennem mainis. tampoone eriti ei kasuta, kui siis ainult OB.
 
always 24. veebruar 2010, kl 19.57
 
tuulia 24. veebruar 2010, kl 20.14
no sidemed ja tampoonid, elagu kupike!!!!


kes kasutab, teab
 
mis 25. veebruar 2010, kl 20.14
mis kupikest kasutad, tuulia?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!