Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
head hügieenisidemed?!
 
teine Bella 28. veebruar 2010, kl 00.54
Mina ka avastasin enda jaoks Bella :) Seda on enamvähem kogu aeg saada sellises poes nagu Watson.
 
tuulia 01. märts 2010, kl 11.29
lunette, väga normaalne kaitse mu meelest
 
jebedijee 01. märts 2010, kl 22.05
Kollases pakis Vuokkoset on parimad.
 
kss 02. märts 2010, kl 17.14
palju need ökotampoonid maksavad?
 
pirnike 02. märts 2010, kl 21.23
libresse, vahel ka vuokkoset. always on kohutavalt kummine, tõesti nagu vakstu, kohe ajab hauduma.
 
* 03. märts 2010, kl 11.46
Naturella on ainus, mis mul nahaärritust ja seda "mähkmehaudumist" ei tekita.
 
n44 10. märts 2010, kl 12.24
enamus pole uuemaid alwayse näinudki, vana klassikaline variant meenutab jah vakstut, aga uuem sensitive on parim, mida oskaks tahta. tihti selveris soodukaga ka
 
tintsik 10. märts 2010, kl 19.03
Sidemed ei püsi pükste küljes, kui pesu pesemisel on kasutatud loputusvahendit.
 
wtf 11. märts 2010, kl 09.31
tampoonid on rõvedad, kui päevi ei ole, siis võid endale huulepulga, pliiatsi, dildo või mida iganes sinna toopida ning õue jalutama minna :S
 
N30 11. märts 2010, kl 13.46
idiootsuse tipp on mingi paksu verise pambuga pükstes ringi käia, eriti soojal ajal, kui veel kõik mõnnalt "lehkama" hakkab. jäleduse tipp!
olen eluaeg kasutanud tampoone ja pole küll kordagi mingit seent või tupepõletikku ravinud. tasuks end igaks juhuks testida, pigem võib olla tegu suguhaigusega, mis tekitab pidevaid kaebusi. maakad ma ütlen.
 
.... 08. juuli 2010, kl 18.09
Ma kasutan always sensitive oranze.See on just paraja suurusega, ja materjalil pole häda midagi.Kõige paremad.Teised on liiga paksud.Lõhnaga mind küll ei häiri, mulle küll meeldib.Vees aga kasutan ob - d.Muidu tampoone ei kasuta.
 
siil 08. juuli 2010, kl 19.28
Teema algatajale:
oleks sobinud paremini tervise rubriiki, aga pole häda.
 
merx 16. juuli 2010, kl 18.57
ma pole elusees sidemeid kasutanud, jube imelik tunne on nendega olla nagu mähe oleks püksis vms
 
kris 20. juuli 2010, kl 22.59
ei usu ka, et verine lapp jalgevahel on hügieeniline. haisema hakkab, ma olen tundliku lõhnameelega ja saan kohe aru, kui kellelgi ruumis on päevad ja kasutab sidet. mens.verel on lihtsalt spetsiifiline lõhn, isegi kui pole midagi roiskuma läinud. sellise palavaga juhtub see aga ikka väga kiirelt. mina vanasti kasutasin sidet ja olin kogu aeg hädas seenega. nüüd kasutan aastaid juba tampoone ja pole probleeme ka seenega. tupe mikrofloorat kuivatab tampoon siis, kui see imab liiga kuivaks ja kui kasutad tampoone veel siis, kui päevad peaaegu läbi juba. siis kui voolus väike, tasuks pesukaitset kasutada. ma ei räägi sellest, kui mõni ei saa tampooni tervislikel põhjustel kasutada. aga need, kes saavad - ei saa aru, kuidas see lapp jalgevahel ei häiri. ebahügieeniline on!
 
Proovitud 27. oktoober 2012, kl 03.55
Hulludel päevadel ostsin uut toodet. Gentle Day sidemed. Pidi Öko värk olema. Meeeldis. Mul endal päevad ei ole probleemsed, nii et ainus vahe mida tundsin oli see et imavad tõesti palju:) Pidid olema head tundlikule nahale, ei tekia allergiat. Jutt ilus kirjas, kui uskuda siis igasugustele hädadele leitud lahendus)))))
 
ohohoho 27. oktoober 2012, kl 19.52
Kulla kris selleks tulebki ka hügieenisidet tihedalt vahetada, et ei haiseks.Mis sa arvad, et naised kes kasutavad tampoone on hoolsad oma hügieenis ja kes kasutavad sidemeid need pole? Ma ei tea mõtlemises jääb sul nati soovida tõesti!
 
krista 28. veebruar 2014, kl 10.51
Bella tooted on kõige paremad.
http://www.siidiliblikas.ee/
 
soome eit 28. veebruar 2014, kl 20.20
Meil siin kasutavad kõik mooncuppe ja lynette-sid,mingid lappid-troppid on võikad.Väkk.
 
Abivajaja 09. märts 2019, kl 14.13
Tere, mul hakkasid teist korda päevad ning verd tuleb oluliselt rohkem kui esimene kord, hetkel tuleb sidet iga tunni järel vahetada, kuigi esimene kord sai isegi 6 tundi samaga oldud. Ehk küsimus on see, et kas keegi teab mingit head ja imavat hügieenisidet. Hädasti oleks tarvis!
Juba ette tänades!
 
Abivajaja 09. märts 2019, kl 14.29
Tere, mul on teist korda päevad ja verd tuleb tunduvalt rohkem kui esimene kord, nimelt kui esimene kord sai ühega 6 tundi oldud siis hetkel peab iga tunni tagant vahetama. Ehk küsimus on kas te teate head ja imavat hügieenisidet?
 
naine 16. mai 2019, kl 15.16
Ühtegi sidet ei tohiks 6 tundi jutti kanda, kuna sinna kogunenud veri läheb haisema, bakterid arenevad soojad eriti ruttu. Sidet tuleks vahetada paari-kolme tunni jooksul, kindlasti ka iga kord, kui käid vetsus hädal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!