Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
otsime modelli
 
fashion 26. jaanuar 2009, kl 13.15
Tere,

Firma, kes tegeleb naiste pesu ja ööpesu tootmisega, otsib modelle, kelle seljas proovida toodete istuvust ja sobivust.
Selleks vajalikud mõõdud oleksid: Kasv- 168-173 cm
RÜ- 89- 91 cm
Rinna alune ÜM- 73- 77 cm
VÜ- 66- 69 cm
PÜ- 92- 94 cm
Seega suurus 38 ja rind umbes 75 B.
Rohkem infot meiliaadressilt
heli@bikini.ee
 
mh 26. jaanuar 2009, kl 17.25
tootke palun ka 65DD
 
mh 26. jaanuar 2009, kl 17.25
tootke palun ka 65DD
 
hh 26. jaanuar 2009, kl 17.40
palju maksate? ja kas veits väiksema puusaga ei tohi olla?
 
huvi 26. jaanuar 2009, kl 17.54
Miks väiksemat kasvu naiste seast modelle ei otsita? !60 ja rind 70a
 
m 26. jaanuar 2009, kl 19.50
keegi ei julge ju nii vähese info peale modelliks tulla
 
jahimees 27. jaanuar 2009, kl 00.29
Ma ka modellijahil, aga mina kauplen tõsisema kraamiga st keskmiste ja samas kõikvõimalike erinevate inimestega, kes huvitatud modellitööst.
Ei vaja tavalisi igavaid pikki lahjasid kõrendikke. Mulle pakuvad huvi erinevad inimesed elust enesest. Mõned olen leidnud tänavalt ja rannast ja ka kuulutste peale.
Olen huvitatud naistest vanuses alates 25. Eriti on oodatud vanemad naised (50-75) erinevates kehatüüpides. Rasvavoltide ja kortsude arv ei ole üldse määrav. Oleks vaja just niisuguseid tüüpe, kelle rind on suur ja lõtv, sest pesu eesmärk on seda parandada ja keskpärase rinnaga noortel ei ole seda vaja. Pesu toodetakse ja müüakse kõikide jaoks ja kõige olulisem klientuur on kõige suuremad abivajajad.
Kui on huvilisi, siis võtan ise ühendust.
Pildistamine toimub nädalavahetustel ja õhtuti. Tasus lepime kokku. Tellijaid on hetkel kolm - üks Rootsi firma ja kaks Saksamaa pesutootjat. Neist kellegi kaubamärke senini Eesti turul ei ole olnud.
 
fashion 27. jaanuar 2009, kl 10.09
Tere,

Vastuseks m- le, on ju öeldud, et rohkem infot saab ülaltoodud meililt.
Ja mõõdud on sellised, sest 38 nr. on keskmine mõõt, mille järgi saab suuruseid vastavalt suurendada või vähendada. Tähtis on just see, et keha oleks proportsioonis- väga raske on proovida istuvust, kui rind on üks suurus ja puus teine.
Maksmine toimub tunnitasu alusel ja tööaeg jääb vahemikku 9.30-16.00.
Kel tõsisem huvi, saab ammendava vastuse otse meilile.

Ilusat päeva,
heli@bikini.ee
 
mann 27. jaanuar 2009, kl 12.07
jahimees, tõsiselt räägid või teed suurerinnaliste kulul nalja?
 
Q 27. jaanuar 2009, kl 18.27
no ma ei tea... mul mõõdud mahuvad etteantud vahemikku aga suuruseks tavaliselt ikka 34 ehk xs
 
.. 27. jaanuar 2009, kl 19.51
huvitav on see "keskmise" teema... keskmine suurus on 38 ja keskmine rinnahoidja on 75B... ja siis toodate neid ja olete oma arust väga nutikad?? miks ei võiks tõesti mõni firma ka 65DD numbrit turule tuua? ma usun et sajad ja tuhanded ostavad oma "haruldast" numbrit kuskilt figleavesist ja bravissimost ja kogu see raha läheb brittidele. kui 65DD-d kantakse oluliselt vähem, siis tootke ka sellevõrra vähem kui oma keskmiseid. aga selline 70A-85DD skaala kasutamine tundub kuidagi jube tarbetu - suur hunnik kliente jääb ju saamata ja kasum teenimata.
 
minge kõik!!! 28. jaanuar 2009, kl 22.01
Ma ei saa aru, miks teete tissitutele pesu?

Olen 75FF palun mulle tissivessti ülejäänud saavad oma kandamiga ise hakkama, mul on see ka VAJALIK!
 
hmm 02. veebruar 2009, kl 22.15
Ma kannan ka 38 aga mõõdud on palju suuremad ja rind on üldse 80 C tundub.et need mõõdud pigem 34-36 suurus,keskmine naine,kes on 38 kannab,peaks olema veidi suurem ikka....ei tea ka:(
 
helerin 07. veebruar 2009, kl 17.06
tere
olen huvitatud sellest pakkumisest.
aga olen veits pikem 176.
äkki saate kirjutada.
uh-huu@hotmail.com
 
Kati 20. juuli 2016, kl 14.37
Palju aastaid on küll möödas, aga kui pakkumine ikka jõus, oleksin huvitatud. Mõõdud on 80-64-90
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!