Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
odavad lõhnad
 
mexx 26. november 2009, kl 16.16
kuna pole mingi rikkur, et osta lõhnu kaupsist 700-900kr, siis mõtlesin, et küsin nõu, milliseid odavamaid lõhnu ostnud olete, mis peal ka püsivad?
Ise olen avastanud Mexx lõhnad, alla 300kr 30ml, aga päris kiirelt saavad ka otsa, kuna lõhnastan end iga päev.
Ja palun mitte hakata maha tegema odavamaid lõhnu ning juttu stiilis a la parem üks korralik lõhn kui mitu odavat. Kõigil pole võimalust selleks!
 
kreet 26. november 2009, kl 17.46
"Ise olen avastanud Mexx lõhnad, alla 300kr 30ml, aga päris kiirelt saavad ka otsa, kuna lõhnastan end iga päev. "

300 krooni 30 millise madalakvaliteetse ja maitsetu lõhna eest on ikka päris kopsakas hind, seda enam, et sa "rikkur" pole
 
Täitsa pandav 26. november 2009, kl 17.51
 
Laura 26. november 2009, kl 17.55
Muidugi on ka odava raha eets väga palju häid ja kauapüsivaid lõhnu, kui ringi vaadata ja otsida. Ja kallis lõhn ei rpuugi alati hea ja kauapüsiv olla:) Ma ei tea väga Su lõhnamaitset, mis sulle meeldiks, aga minuarust on häid ja samas odavaid lõhnu Rimi ja Selveri kosmeetikapoole peal. Näiteks Puma lõhnad ja Naomi Campbell, Elizabeth Ardeni lõhnad, Miss Sixty jne. Valikut on palju.
Või äkki leiad endale siit lehelt midagi mis sobiks:) http://www.miaboutique.eu/
 
t 26. november 2009, kl 18.02
300 krooni kanti saab vabalt päris lõhna juba. strawberrynetist näiteks.
 
to t 26. november 2009, kl 18.45
Aga postikulu tuleb ka sealt juba päris palju ju :)
 
t 26. november 2009, kl 18.57
10% on postikulu lõhnadel. aga kui kolm asja tellid, siis saad 5% alla ja kui püsiklient oled siis veel lisaks 10%
 
to t 26. november 2009, kl 19.05
Aga kas strawberrys on hinnad eurodes või dollarites?
 
kukk 26. november 2009, kl 19.21
Strawberrys on postikulu tasuta!
 
to kukk 26. november 2009, kl 19.27
lõhnadele siiski tuleb mingi kulu juurde
 
. 26. november 2009, kl 21.00
mis mexxil viga on
minumeelest on hea
ja suhteliselt odav.
kiidan.ja soovitan ka:)
 
sirelili 26. november 2009, kl 21.24
Aga naomi campbell ei ole ju eriti odav, eriti kui arvestada, et üldjuhul müüakse meil siin tema tualettvett, mitte parfüümi. Aga mis veel: 30 ml kuu ajaga on mu meelest kiirelt kulutet, oled sa ikka kindel, et end liigselt ei lõhnasta?
 
mexx 26. november 2009, kl 21.33
mulle meeldivad ka mexxi lõhnad, aga tahaks vaheldust. Ja ma pole väitnud, et kuu ajaga lõhn otsa saab, ütlesin, et üsna ruttu. Tegelt vist umbes 2 kuud.
 
Miisu 26. november 2009, kl 21.55
Mõnikord müüb ka netis keegi odavalt lõhnu, näiteks buduaaris:)
 
t 26. november 2009, kl 22.05
strawberrys on hinnad täpselt selles rahas nagu sa neid näha tahad
 
hmm 26. november 2009, kl 23.31
Vahepeal kui rahadega väga kitsas oli, siis tegin nii, et ostsin hoopis lemmiklõhna kehakreemi. See on poole odavam ja lõhnab sama hästi:)
Puma meeldib mulle ka:) Viru keskuses on pood Watson? seal müüakse väga palju häid odavaid sajakrooniseid lõhnasid.
 
Ohhoo 04. detsember 2009, kl 10.49
Elizabeth Ardeni lõhnad odavad? See on küll huvitav!
 
eh 04. detsember 2009, kl 12.24
no ma ei tea...ma ostsin Quum.ee-st Elizabeth Ardeni 30ml 99.-
on siis kallis või?


teemaalgatajal soovitan vaadata netipoode, eestis Quum, mis on küll viimasel ajal kallimaks läinud või Strawberrynet.com.
300.- on juba üsna piisav summa, et saada hea lõhn. mingisugust jama ära nii suure summa eest küll osta...
 
Ohhoo 04. detsember 2009, kl 12.58
Ma pakun, et see lõhn oli siis eelmise sajandi laojääk.
Kaubamärk on kaubamärk oma hinnaklassis, ka siis kui sina kuskilt midagi tasuta saad.
 
h 04. detsember 2009, kl 23.26
Autor: eh
Aeg: 12-04-09 12:24

no ma ei tea...ma ostsin Quum.ee-st Elizabeth Ardeni 30ml 99.-
on siis kallis või?


teemaalgatajal soovitan vaadata netipoode, eestis Quum, mis on küll viimasel ajal kallimaks läinud või Strawberrynet.com.
300.- on juba üsna piisav summa, et saada hea lõhn. mingisugust


See tehing toimus küll vist sul ammu. Vaata praeguseid hindu, arvan, et sa ei mäleta õigesti.
 
eh 05. detsember 2009, kl 01.11
mäletan ikka õigesti. see oli päevapakkumistes.
alles hiljuti (nädal-kaks tagasi) võis Ardeni 8tunni kreemi saada näiteks 80.-
ning nagu ma juba ka ütlesin, on viimasel ajal Quum üsna jõhkra juurdehindluse oma kaubale juurde lajatanud.
ise ei osta sealt enam midagi.
odavam on lõhnade puhul tolli maksta (vahel lipsab ka ilma tollita läbi) ja ise otse strawberryst tellida.
teistest asjadest, mis tollivabad, rääkimata.

strawberryst saab 300.- vabalt lõhna.
kui mõne nahahooldustoote lisaks ostad ei tule ka postikulu (muidu on seal lõhnadel mingi väike postikulu, muu tasuta postiga)

tuleb vaadata kust osta.
ja mida osta? ostad sa kaubamajas patseerimist ja müüjaga suhtlemist või ainult parfüümi?
ma alati mõtlen, et kes ostab neid hirmakalleid parfüüme, 500.- ripsmetušše jms. nn kaubamaja hindadega?
olen juba aastaid andunud diorshow ja hypnose`i fänn aga pole ripsmeka eest kunagi rohkem kui kaks sotti maksnud.
novembris ostsin vahelduseks rubinsteini 150.-
 
siks 07. detsember 2009, kl 13.41
minul kasutusel korraga kaks lõhna, mõlemad 30 ml ja üle aasta juba, alles u veerand. kui palju te seda lõhna endale peale panete krt küll? lolliks ei maksa ka minna.
 
kkk 08. detsember 2009, kl 23.19
to eh:
kust sa neid ripsmekaid nii odavalt saad? mul ka omaarust tellimine käpas, aga alla 300krooni pole kunagi saanud..
 
m 08. detsember 2009, kl 23.36
Rubinsteini Sürrealist oli novembris Strawberrynet.com poes 150.-
Ma ostsin ka :D praegu on päris mitmed ripsmekad 10-16 dollarit aga mina kasutan ainult musta. Need on muud värvi.
 
K 09. detsember 2009, kl 09.12
to mexx

Jäta mulle oma kontakt meilile, saadan Sulle nimekirja originaallõhnadest, poehindadest oluliselt odavamad. Kõik uued, karbis ja kiles. Valik pole muidugi meeletu, kuid hetke popid on ikka olemas :)
Kauplemine toimub ainult Tallinna piires, postiga ei saadeta.
 
to K 09. detsember 2009, kl 09.17
Oo, lahedad poolas toodetud vuhvlid jah? MTA ikka teab, et äritsed?
 
Eeva 09. detsember 2009, kl 09.40
No ma ei tea, vaata poes ringi lihtsalt selle pilguga, et mis endale meeldib, on ta siis nii tundmatu firma, kui on. Kui ikka lõhn meeldib, siis meeldib, maksku mis maksab - 100 või 500 krooni. Kusjuures, äkki saab isegi Avonist või Oriflamest midagi, kes teab. Kataloogist tasub ehk alguses tester võtta, siis saad aimu kaua peal püsib jne.
(Mul küll endal ka mõni kallima brändi lõhn kogunenud, sest kingitud, aga üldiselt ei saa aru sellest brändi fanatismist. A la, et kui ikka firmanimi kõlav ei ole, siis lõhn on tõenäoliselt ka saast)
 
haa 09. detsember 2009, kl 10.12
to eh:) 99-ga võisid sa Ardenilt vaid Green Tea saada ja see pole ka teab mis suurem asi lõhn :)
 
K 09. detsember 2009, kl 14.44
to to K
Loodetavasti hakkas Sul kergem! :)

Lõhnad on originaalid, mitte Poolast.
MTA veel ei tea, kui Sind see teadmine lohutab!

Ilusat jõulukuud kõikidele sõbralikele siin!
 
vares 09. detsember 2009, kl 15.59
salvador dali
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!