Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
palju teil sukki on?
 
kevadetips 12. märts 2010, kl 11.31
Kevad tulekul ja varsti seelikud kapist välja, vaja sinna juurde ka sukad vaadata. Palju teil sukakaid on, endal umbes nii 7 paari.
 
nomis 12. märts 2010, kl 11.57
autor, tee palun selgeks omale mõisted "sukad" ja "sukkpüksid".
Sinu postitusest jääb arusaamatuks, kumbasid sa mõtlesid.
 
kevadetips 12. märts 2010, kl 12.18
sukkpükse pidasin silmas.
 
kiks 12. märts 2010, kl 13.00
lugenud ei ole aga selline suuremat sorti paberist kinkekott on neid täis (no nii paarkümmend ehk)- üks paar sukad, ülejäänud sukapüksid. lisaks sahtlis paar paari uusi ka.
 
nnn 12. märts 2010, kl 13.57
Mmm... mida ma teeks nii paljudega? Mul on kaks paari ihuvärvi ja kaks paari musti, kummastki ühte paari kannan ja teine on tagavaraks, et kui esimesed peaks katki minema.
 
* 12. märts 2010, kl 14.33
mul on ca 6 paari musti 50 deniseid, ja samapalju mustriga sukkpükse.
Ei kanna üldse teistsuguseid! Tegelikult kannan kleite-seelikuid külmal ajal, ja kui ilm selline, et pükse saab kanda ILMA sukkpükse alla toppimata, siis lähen pükstele üle.
 
no 12. märts 2010, kl 15.40
mul on kümneid ja kümneid sukkpükstepaare, enamus mustad, mõned ihuvärvi, alates 8den-istest kuni 150den-isteni. armastan käia seelikute-kleitidega, ja tõesti on suur vahe soojapidavuses kasvõi 50- ja 30-deniste vahel. pükste alla käivad õhemad, ballikleidi alla eriti õhukesed. tegelikult kvaliteetsed sukkpüksid peavad mitu aastat vastu, den-idest olenemata, seepärast ongi neid nii palju, aga kasutuses kõik, ülearu ei midagi, eilegi ostsin ühed. aa, mõned sukapaarid on ka...
 
rivo 12. märts 2010, kl 15.50
mul on kaks paari,mõlemad musta värvi
 
* 12. märts 2010, kl 18.15
pole üldse, seelikuid ka ei kanna :)
 
kadri 13. märts 2010, kl 14.17
no ma ei tea..käin küll ainult seelikute-kleitidega, aga ei kujuta ette, et endale kümneid paare kokku kuhjaks. hetkel on kodus 3 paari: mustad, ihuvärvi ning üks avamata pakk. mis katki läheb või koledaks kulub läheb otse prügikasti. ok, võib-olla kui ma mustrilisi kannaks, siis need oleks nii, et kord nädalas või kuus jalga, ülejäänud aja seisavad.
 
h 14. märts 2010, kl 11.30
Ma ei saa jälle aru, kuidas teil nii vähe sukkpükkse on. Pesetegi neid igal õhtul peale kandmist? Ma tunnistan, et minu seelikukandmsharjumuste juures on mul sukki kindlasti liiga palju (30 lahtist paari + 10 kinnist pakki vähemalt), aga 10-15 paari tundub miinimum, millega hakkama saaks kui vähegi tihemini kui kolm korda aastas seelikut kanda.
 
Ristik 14. märts 2010, kl 14.45
Siin sukapede: mul on nii 35-40 ringis, erinevat värvi, erineva paksusega, mustrilisi, võrgukaid, pitsilisi... On sukkpükse, stay-up sukki ja sukahoidjaga kandmise sukki. Kui mõni paar katki läheb, pean kohe uued asemele muretsema.
Armastan seelikuid ja sukki, sest jalad on ainus kehaosa, mida ma häbenemata eksponeerida võin.
 
et siis 15. märts 2010, kl 14.13
kellele teist jala massaazi:D
 
n 20. märts 2010, kl 01.30
ühtegi pole
 
seelikuga 20. märts 2010, kl 17.09
samuti suur kott neid täis, õhemaid, paksemaid, värvilisi, mustrilisi... Ohh ja ikka käin poes sukariiuli läbi ehk on jälle mõni põnev muster või midagi. Kannan ka palju kleite ja seelikuid.
 
Tips 20. märts 2010, kl 21.36
Mul on AINULT SUKAD ja neid on ikka palju...;) Armastan seelikuid ja kleite kanda, isegi talvel.
 
*** 22. märts 2010, kl 02.19
no selle küsimuse peale lugesin ära - ise ka jahmusin. uusi, pakendis sukkpükse on 43 paari.erinevad värvid ja denid. pitsilisi-mustrilisi-värvilisi sain kokku 21 paari. noh ja eelmine nädala lõpp olin soomes, nokial. seal on vabriku pood,kus müüdi eriti kihvte pitssukki ja sukkpükse, pole selliseid näinudki varem. sealt ostsin kah 5 paari sukkpükse ja kolm paari sukki. need on siis veel lisaks eelnimetatutele. olen eluks ajaks varustatud...,käin ainult seelikute-kleitidega, sest mul on tõesti väga ilusad jalad ja küll neid sukki-sukkpükse ka kulub.
 
Hm 22. märts 2010, kl 10.58
Ma arvan ka, et sinna poolesaja kanti.
Väga palju erinevaid polegi aga kuna olen seelkikukandja ja õhemaid võib (aga ei pruugi) minna päevas paar. Siis on hea kui on kodus olemas ja ei pea spetsiaalselt poodi tormama.
Kui mõni väga hea sukkpüksi müüakse soodukaga ostan kohe terve posu.
 
aga peaks 22. märts 2010, kl 13.17
peaks siis kohe mingi show tegema kui Teil naised sellised kollektsioonid on. Kes alustab siis Showga ma bronnin esiritta koha. Andke siis nüüd julgelt märku eks.
 
aga palun - 24. märts 2010, kl 10.57
mine poodi ja vahi palju tahad - saad terve kollektsiooni ühest kohast.
 
mees 01. aprill 2010, kl 11.12
Üldse pole.
 
Xenia 04. september 2019, kl 22.26
Mul mitu sahtlitäit sukkpükse ja sukki. Odavamad on pidevalt kasutuses, kui silm jooksma hakkab viskan kohe ära. Kallimaid kannan ainult pidudel ja ;)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!