Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Moeabi
Kuidas saada pikad juuksed kiiremini :))
 
annu 11. juuni 2010, kl 16.17
Juuksed lihtsalt ei taha kasvada nad on küll paksud ja terved aga lühikesed,kas käin liiga tihti juuksoris lõikamas ehk(2 x kuus)?Olen kõik läbi proovinud mis on soovitatud aga ei mõju kas te oskate ehk mõnd head retsepti soovitada,või mingit juukseõli või maski ehk.Praegu juuksed kuskil poolde selga aga tahaksin et oleksid pikemad.Kasvavad praegu kuskil 1,5 cm kuus.Kasutan praegu ainult salongitooteid,ja clip-in-e

Tänud kui oskate aidata!:D
 
n 11. juuni 2010, kl 18.10
Kui sa neid 2x kuus nüsid, siis isegi hästi ju kasvavad, lausa 1,5cm kuus! Ma lõikaks kord kolme kuu jooksul otsi ning kasutaks takja- või riitsinusõli.
 
M 11. juuni 2010, kl 19.32
Tõepoolest - kui kaks korda kuus juukseid lõikad ja ikka 1,5 cm kuus kasvavad, siis on isegi hästi läinud :) Käi parem vajaduse järgi, siis kui otsad hakkavad katki minema või ainult tukka lõikamas, kui sul see on. Ma olen kaks aastat nüüd kasvatanud ja käin iga kuue kuu tagant juuksuris. Ma ei usu hästi eriti mingitesse võlutoodetesse, mis juustekasvatamise protsessi kiirendaksid, tuleb lihtsalt kannatlik olla ja oma juuste eest hästi hoolitseda.
 
kk 11. juuni 2010, kl 23.06
mulle juuksur ütles kunagi, et tegelikult piisab ainult ühest korrast aastas ka juukseotse lõikamisest.
2 X kuus on ilmselgelt liiga palju :D sa lõikad nad enne ära, kui need kasvada jõuavad :D
 
... 12. juuni 2010, kl 08.38
tõesti, milleks nii tihti lõigata? ja otste lõikamine ei mõjuta kasvu. juuksed kasvavad ikka juurtest, mitte otstest.
 
ma 12. juuni 2010, kl 14.57
Rasvase kala ja oliiviõli söömine mõjuvad küll hästi. Vähemalt juuste seisundile, kasvukiiruse kohta ei oska öelda.
 
marumutt 13. juuni 2010, kl 11.33
Mind aitas kuumakäärilõikus. Juukseotsad ei lähe enam nii kiiresti katki ja juuksurisse pole asja rohkem kui 3-4 korda aastas.
 
pikajuukseline 13. juuni 2010, kl 18.00
Käin iga kolme kuu tagant juukseid lõikamas ja olen juba väga tüdinud mitme tuttava jorust, et tahaks kaaa nii pikki juukseid... no kallikesed, miks te siis juuste kasvatamise asemel neid koguaeg maha lõikama jooksete:P

Pikkade juuste saladus on ainult nende terves olekus... mida tervemad juuksed, seda harvem peab neid lõikama, sest otsad lihtsalt ei lähe katki. Kuna sul on terved juuksed, siis ma küll ei kujuta ette, mida sa sinna juuksurisse 2x kuus otsima lähed... juba 1x kuus on liiiga palju, mõistetav ainult juhul, kui juukseid rikutakse värvimise ja kuumusega või ei saada piisavalt toitaineid.
 
kurb aga tõsi 13. juuni 2010, kl 18.10
tegelikult on pikkade juuste saladus hoopiski geenides, täpsemalt juuksekarva elueas ja see on igal inimesel erinev. Näiteks võib juuksekarva eluiga olla 6 aastat-pärast seda kukub ta lihtsalt välja. Mõnedel inimestel ei kasva juuksed kunagi õlgadest pikemaks-juuksekarv kukub peale teatud pikkuse saavutamist lihtsalt välja ja kasvab uus.
 
k 13. juuni 2010, kl 18.45
viimasel on õigus.
olen kuulnud sama juttu histoloogilt.
 
annu 01. juuli 2010, kl 21.24
Äitähh nende heade nõuannete eest.:)Mul olid kunagi ikad juuksed isegi väga pikad(üle pepu) käisin samuti 2x kuus juuksoris aga juuksed kasvasid iikka palju cm kuus ei tea mis nüüd lahti ostan selle takja ja riitsinus õli vaatan kas mõjub :))

Tänud!
 
juuksed 04. juuli 2010, kl 09.23
1,5cm hea,mul vaevalt1cm kuus,kui sedagi kasvavad.Kui kasvatada tahan,siis kord kolme kuu jooksul juuksurisse,muidu tulemus 0.Väga pikaks ka kasvatada ei ole mõtet,sest juuksed õhukesed ja kiiresti rasvanevad.Ka küüned on mul samasugused pehmed ja õhukesed.Samas hea et karvad üle kogu keha,näit.jalgadel,samuti õhukesed ja vaevu märgatavad.
 
olinii 04. juuli 2010, kl 13.19
Mul olid ka kunagi üle pepu juuksed, aga ma olin siis väike veel :) Nüüd täiskasvanu ja juuksed sama pikad, kui lapsena, aga enam kahjuks ei ulata üldsegi pepuni. Seega jumala õige jutt see, et karva pikkus geenidega määratud.
 
Juuksedpikaks 24. juuli 2013, kl 15.46
mul on hetkel suht pikad,aga küsimus kuidas neid veel pikemaks saada?
 
viimasele 14. august 2013, kl 08.56
no ära lõika siis neid!!!!
 
mina 30. september 2013, kl 19.23
ta peab nid lõikama ,muidu on otsad katki ju!!!
 
Karvamari 01. oktoober 2013, kl 12.30
Ärge käige lahtiste juustega iga päev, nühite vastu riideid katki. Magama peab ka patsidega
 
hihii 01. oktoober 2013, kl 19.09
vastupidi, riided nüüd küll juukseid katki ei nühi, kui pole just neetide ja kettidega riided :D
hoopis patsikummiga magamisel nühib kumm juukseid.
mida rohkem lahtiste juustega olla, seda kiiremini nad kasvavad.
 
apelsinike 03. oktoober 2013, kl 20.04
biotiini vitamiin aitas mind ülihästi. juuksed kasvasid märgatavalt pikemaks ja ei murdunud nii kergesti.
 
et siis 06. oktoober 2013, kl 15.46
Mingid pikendused sõlmid oma lühikestele sisse, otsa, väga moodsad on takutuustidest tehtud, oled nendega väääga originaalne, jõuad kroonikasse kohe!
 
mar 06. november 2016, kl 22.11
no kuulge kuidas siis juuksed nii pikaks kasvavad kas te saaksite mõnda üli head ja töötavat soovitust anda
 
vera 23. september 2017, kl 00.06
tere mull endal on 108cm eesti shampooniga pesen supper hea ja kuivavad ise loomulikuld
 
dvvdv 11. veebruar 2018, kl 21.47
tean et vastan 8aastat hiljem kuid, kui sa neid 2korda kuus lõikad pole ime et nad ei kasva kuna juuksed kasvavad pea juurest mitte alt otsast ja kui pea seest kavab nt 3cm välja ja sa lõikad selle alt otsast ära siis muidugi su juuksed ei saagi pikemaks kasvada...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!