Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Probleem firmaga Inkassokeskus, ähvardavad, terroriseerivad. Vajan (tasulist) nõu.
 
Topelthädaline 24. märts 2012, kl 00.06
No sinu lugu lugedes mul veab,et istun ikka kindlalt tooli peal. Mahakukkumise protsent selliste inkasso kirjade peale on 90%.
Olen ise ka hädas, AGA tegin suure ja lolli vea. Mul ei olnud võimalik kiiresti neile vastuväidet saata ja plaks kaelas kohtutäitur ja tema abi kellega siis hetkel sõdin nagu opakas.
Sinul soovitan kindlasti teha need punktid
* Kui tulevad uuesti kirjad hoia alles. Kui vastad neile siis rõhugi selle,et nõue on üle 3 aasta vana ja laenuandja ise ei ole olnud aktiivne sulle võlakirja saatma.
* Kui ähvardavad veel kohtuga,avaliku meediaga siis toimi järgnevalt.
1 : Netis peab kindlasti olema kuskil andmekaitse seadus. Kopeeri see neile ja kui muudmoodi ei saa pildifail.Võin sind isiklikult selles aidata.
2 : Ukse peale kleebitud sildid+rikutud kohad uksest(tee pilt) hoia alles. Kui jätkavad saada neile ka need pildid ja rõhu isikliku vara tahtlikku rikkumise peale.
* Kui tulebki lõpuks maksekäsk siis kindlasti kirjuta vastuväitesse,et nõue on aegunud,aga oled ise nõus vabatahtlikult võlga tasuma,et ehk siis täpselt see summa mis sa võtsid kuid mitte rohkem.

Ja palun ära tee sama viga nagu mina. Mul hetkel kaelas tänu SMS-Laenule mis sealt edasi ERA Inkassi käes ja lõpuks kohtus ja täitur ja kus kurat veel. Summa 1242E . Sellest olen siis tasunud koos peagi laekuva tulukaga 537E ja sente. Nüüd plaanin minna isiklikult võlanõustaja juurde ning soovin esitada uut hagi kohtule ülejäänud summa kustutamiseks.
ERA Liisingu Inkaasoteenused AS nõuavad minult põhivõlga summas 981,22E mis on ilmselgelt rohkem kui 100% laenust. Kui sul on mu abi vaja mingis asjas siis palun kirjuta mulle e-mailile tzikib2uu@hot.ee. Ehk oskan kuidagi aidata. Mu enda rabelemine oma võlaga on mulle üpriski palju selgeks teinud ja tean juba kust mingit seadust otsida.
 
M 24. märts 2012, kl 05.52
Googeldades leiad tasuta juriidilise õigusabi. Kui sealt abi ei saa, siis proovi ABIVÄGI OÜ
 
mures 18. oktoober 2012, kl 09.40
nüüd saadetaksegi välja makseettepanek-maksekäsk.
Kas keegi aitaks kirjutada vastuväidet?
(kavõi tasu eest)
 
möh 22. oktoober 2012, kl 16.17
Kas teemaalgataja, oled siis saanud maksekäsu?
 
mina 25. oktoober 2012, kl 20.55
uus petu firma kgf oü
 
hadaline 06. november 2012, kl 19.50
jah, saadud.
14 päeva aega tagasi saata, kus saaksin abi, et vastuväide koostada?
 
oot, mis? 06. november 2012, kl 23.19
Nüüd ikkagi andis see Inkassokeskus sind kohtusse? Mis oli algne summa ja mida nõuavad? Aegumine ei ole võimalik?
 
hadaline 07. november 2012, kl 11.22
jah, andsid.
Summa saan täna teada ( pole veel järgi läinud, kuna venitan seda viimase hetkeni, sest sooviksin koostada vettpidava vastuväite)
Aegumine on vägagi võimalik, 3 aastat ei tadnud ju asjast midagi ja keegi minuga ühendust ei võtnud.
kuidas peaksin siis vastuväitesse märkima?
Kas seda ka, et hea tahte märgina maksaksin ära põhivõla?
 
juristitudengid on linnavalitsuses tasuta 08. november 2012, kl 00.28
nii ongi, helistada linnavalitsusse ja saabki minna abi saama.
 
to: hädaline 16. november 2012, kl 20.52
kas oled saanud vastuse tehtud? mind vist ootab sama värk ees.
 
hadaline 16. november 2012, kl 23.39
ei ole..rohkem kui nädal möödas, kiireks läheb.
otsin abi vastuse koostamisel.
Kas keegi aitaks? :(
 
versus 17. november 2012, kl 01.08
hädaline, miks sa siis ei pöördunud tasuta õigusabi poole, siin anti ju mitmeid viiteid.

Mõni ajakirjanik võiks veidi selle firma eluloos sorkida. Avalikus äriregistriski on päris kummaline ajalugu: Inkassokeskus OÜ on kantud äriregistrisse 16.11.2010 reg.nr. 11742035.
Kustutatud või muudetud nimega on
1. OÜ Inkassokeskus, reg.nr. 11313601, nimemuutus 13.10.2010.
2. Inkassokeskus OÜ, reg.nr. 11001994, nimemuutus 22.07.2010.
3. Inkassokeskus OÜ, reg.nr. 11001994, nimemuutus 16.11.2010.
 
hadaline 17. november 2012, kl 01.43
Ma püüdsin, siiani ajad täis või jäetud ootele.
Sooviks koostada vettpidava vastulause.
 
Abistama 17. november 2012, kl 07.17
Maksa ära. Nõuandeid maks 100€.
 
to:hädalie 18. november 2012, kl 01.17
kas asud Tallinnas?
 
hadaline 18. november 2012, kl 15.10
asun, aga 100.- on kahjuks liiga palju maksta.
oleks mul see raha olemas, poleks kahju, aga hetkel loodan, et keegi nõustaks odavamalt.
Käsu pean tagasi saatma hiljemalt teisipäeva lõunal, seega läheb kibekiireks...
 
sinna 18. november 2012, kl 16.55
kirjutagi seda, et ei ole asjaga nõus(just see, et pole sulle varem teatatud) ja viita aegumisele. kui lähebki asi kohtusse arutluseks, võidada sa igatahes aega päris palju ja tagaselja ei juhtu midagi.
 
nii ja 18. november 2012, kl 16.56
Saatmata ära küll jäta, siis ongi vaiakimis nõusolek ja kohtutäitur on hetkega seljas, arve arestitud.
 
hadaline 19. november 2012, kl 10.05
Äkki keegi oskab äelda, kas aegumised on siis 3 või 5 või 7 aastaga? Kuidas sinna kirjutan? kas pean välja tooma paragrahvid? Äkki keegi a inimene hekahe sõnaga juhendab...

* kui esmane kiri tuli, oli möödas 3,4 aastat.
 
noh 20. november 2012, kl 08.36
mis sai asjast, kas saatsid ära?
 
hadalnen 20. november 2012, kl 09.05
Mis ma saadan, kui ma ei leia kedagi, kes juhendaks :D
 
kaasvõitleja 20. november 2012, kl 10.26
Kuidas asjad on teemaalgatajal läinud??? Mul tuleb ilmselt sama tee ette võtta.
 
no 20. november 2012, kl 10.33
oled ikka tõesti HÄDALINE! Kas sul üldse mingit oidu peas pole, muudkui nutad ja hädaldad siin foorumis, targemaks pole sa saanud ka teiste kogemuste ja nõuannete lugemisest (muidugi, kui üldse oled VIITSINUD lugeda varasemaid teemasid sarnaste olukordade kohta). Tundub, et sa ei oska üldse mõelda - maksekäsu kiirmenetlusele võib vastata täiesti vabas vormis, et ei nõustu nõudega, viitad aegumisele või lihtsalt paned kirja omapoolse jutu. Sest kui jõuad ÕIGEAEGSELT vastuse saata, siis saadetakse su vastus (minu mälu järgi - võin ka eksida)elukohajärgsesse maakohtusse "oma järge" ootama, st. kohtud üle koormatud ja kohe päevapealt ei juhtu midagi; ka ei hakka ükski kohtutäitur su kontot arestima, see alles kohtuotsuse puhul pööratakse täitmisele. Kohtus menetletakse selliseid asju tavaliselt kirjalikult, st. kumbki osapool kohale minema ei pea, piisab kirjalikest argumentidest.
Ja nüüd kibekähku see vastuväide vabas vormis sulle tulnud maksekäsule! Ei eelda keegi, et tavainimene kõiki juriidilisi asju peensusteni teadma peab, nemad seal maksekäsukeskuses ei hakka niikuinii sinu vastust lugema, lihtsalt vastuväide läheb maakohtusse.
Ja sellised vastused kindlasti saada tähituna, siis kindel, et jõuab kohale (loodetavalt kiiremini kui tavapostiga). Ja lõpeta see halamine!
 
... 20. november 2012, kl 10.41
vastuväidet saab teha ka netis. digiallkirjastades.
 
unustasin 20. november 2012, kl 10.45
lisada, et sellele inkassofirmale ära mingeid summasid (ka ilusana tunduvaid kokkuleppelisi) nüüd küll maksma hakka. Las asi läheb kohtusse, sealt tuleb sulle niikuinii paber menetluse alustamise kohta ja antakse piisav aeg oma vastuse esitamiseks. Siis saad rahulikumalt tutvuda sinu vastu esitatud haginõudega ja seal kirjas olevate paragrahvidega; sealt edasi peaks tasuta õigusabi "järjekord" sinuni jõudnud olema ja juba veidi lihtsam kohtule vastust koostada.
Vabandan, kui mu liiga pikad laused keeruliselt sõnastatud on, tahaks lihtsalt võimalikult palju ühe korraga ära öelda. Edu oma jamade lahendamisel!
 
anna abi lollile :D 21. november 2012, kl 02.40
tõeline lollpea, sellist peabki karistama. esiteks laenas ja ei tahagi tagasi maksta. teiseks valetab siin, et ei saanud üliõpilaste jutule, hahaha, seal elav järjekord ja saab jutule ikka küll. kui viitsimist on. töllar lootis, et siin keegi korraldab tema eest asjad tasuta ära ja ta lihtsalt saab unustada oma võla. ja ar ka ei saa, et kui jätab maksekäsule vastulause tegemata, siis ongi asi ants ja kohtutäitur võtab igal juhul ja terve summa. vastuväide võib olla ka kaks sõna: pole nõus. juba see piisab, et asi kiirmenetluses raugeks ja tuleks uuesti anda kohtusse juba hagi. aga istu ja hala edasi, kuni arved arestis. ja siis ime näppu, lollidelt tulebki raha ära võtta.
 
nõustun 21. november 2012, kl 08.17
viimase postitajaga, no niii loll ei saa olla! Selle asemel, et siin halada, oleks võinud netist väheke seadusi ja kõike muud seonduvat lugeda. Aga see on küll õige, et võlg on võõra oma ja kuidas on üldse võimalik vabandada mittemaksmist väljendiga "unustasin ära"?! Omad vitsad peksavad, ja lootus, et midagi ei peagi kunagi tagasi maksma, sureb viimasena.
 
siis 18. jaanuar 2013, kl 17.19
hädaline, mis su asjast saanud on?
 
hadaline 03. veebruar 2013, kl 13.45
oleks ikka abi eest maksnud ka, rumal võin ju olla, aga mitte ihne :)
saatsin vastuväite, kohus nõustus ja võlg tühistati. Tänaseks asi lõpetatud.
 
eino h 03. veebruar 2013, kl 20.47
no räägi aga, miks ma seda ei usu:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!