Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
kodukindlustuspoliisi kohta
 
küsin 12. aprill 2012, kl 22.59
On Swedpangast laen.Jäänud maksta veel paar aastat. Pole kunagi hilinenud tagasi maksmisega ja mul on sõlmitud ERGOs kindlustusleping,mille teen igal aastal ja saadan ka pangale kindlustuspoliisi koopia.
Nüüd mulle teatati algul tel. teel, täna sain kirja, et ma pole oma kohustust täitnud ja nad sõlmisid "minu eest panga poolt aktsepteerfitud kindlustusseltsiga kindlustuslepingu nr. ... ja kulud võtab pank maha minu arvelt 23.aprillil".
LIHTSALT VÕTAB.

Iga aasta on mu kindlustusleping Ergoga olnud korrektne, äkki enam mitte.

Mis ma olen teinud valesti?
 
lisan 12. aprill 2012, kl 23.03
Kindlustusleping olevat sõlmitud Swedbank P&C Insurance AS.
lihtsalt võtab poole mu pensionist kuigi mul on leping ERGOs sõlmitud.
 
mh 12. aprill 2012, kl 23.38
sa pole pangale oma lepingut esitanud. Lepingut ERGOGA. Saada neile ja nad ei võta kopkatki su käest
 
Skanneerisin 13. aprill 2012, kl 01.23
ja jõudis kohale. Buss käib meilt linna 2x nädalas.
 
to küsin 13. aprill 2012, kl 08.51
Sa helista ja räägi asjad sirgeks ning esita neile omapoolne kindlustusleping ja kõik on korras. Ega topelt kindlustada pole vaja:) Ilmselt pole nad sinu sõlmitud uut lepingut lihtsalt kätte saanud.
 
Korras. 13. aprill 2012, kl 21.43
aitäh vastajatele.
 
Kahjuks 29. aprill 2012, kl 21.22
pangad survestavad oma kliente julmalt, see on panga poolne vale, et pole teadet. ERGO Kindlustus saadab automaatselt pangale teate koheselt kui kodukindlustus poliis on pikendatud.
 
mh 30. aprill 2012, kl 07.02
Kahjuks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> pangad survestavad oma kliente julmalt, see on pan
> ga poolne vale, et pole teadet. ERGO Kindlustus sa
> adab automaatselt pangale teate koheselt kui koduk
> indlustus poliis on pikendatud.

Ei ole see panga poolne vale. Ei usu, milleks neile selline valetamine. Kindlustus ei edasta poliisi pangale enne, kui selle eest on makse laekunud. Ehk oli teemaalgatajal lihtsalt alles arve maskmata. Ja tõsi on see, et teine kord kindlustus lihtsalt nö. unustab dokumendid pangale edastada. Olen ühe korra samas seisus olnud, et pank polnud dokumende saanud, ja selgus, et kindlustus oli lihtsalt näpuka teinud ja polnudki pangale poliisi saatnud.
 
leroy credit info 03. august 2020, kl 20.15
TERE TULEMAST: LAENU VÕRDLUSELE ISIKUTELE VÕTTA VABA ÜLES Dünaamilise meeskonna eest

Kas otsite laenu oma tegevuse taaselustamiseks kas projekti lõpuleviimiseks või vajate raha muudel põhjustel?

Murede korral pöörduge isegi e-posti aadressile leroysecours1@gmail.com, isegi kui olete oma riigis registreeritud ja teil pole juurdepääsu rahastamisele.

õppida tundma muretut laenu ja finantseerimise tingimusi ning hüvasti jätta oma finantsprobleemidega.

Pange tähele valdkondi, kus saame teid aidata oma projektides või ummikseisu lahendamisest

* Rahaline

* Investeerimislaenud

* Isiklikud laenud

Ps: teadke, et töötame teie rahuloluga. Edusammude teadasaamiseks saate veebis oma faili jälgida.
Palun võtke minuga ühendust e-posti teel: leroysecsoours1@gmail.com
 
maline AZE 05. detsember 2020, kl 23.43
Kiire isikliku laenu pakkumine ja investeering
Annan teie käsutusse laenu 5000–2 000 000 eurot väga lihtsatel tingimustel kõigile ausatele ja tõsistele inimestele, kes suudavad tagasi maksta 3% aastas. Samuti teen investeeringuid ja laene igasuguste üksikisikute vahel. Pakun koostöös oma advokaadiga lühikese ja keskmise tähtajaga laene vahemikus 500–4 000 000 eurot, intressimääraga 3% aastas taskukohase tagasimakseperioodi jooksul. minuga saate ühendust posti teel: malineaze2@gmail.com
 
eric didie 05. detsember 2020, kl 23.48
Laenamine ja finantseerimine.
Kas olete eraisik või professionaal? Finantsprobleemide lahendamiseks vajate sularahalaenu; Või lõpetage pankade tekitatud ummikseis teie krediiditaotluste tagasilükkamisega? Ärge muretsege, meil on kapitali, mida kasutatakse laenude maksmiseks vahemikus 5 000 kuni 5 000 000 EUR, intressimääraga 3% aastas ja ilma teie laenuta ettemakseta. Pakume siiski finantslaene erinevates valdkondades ja pakume vahendeid ka tõsiste projektide rahastamiseks. E-post: ericdidie@outlook.fr
Aitäh!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!