Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Laenu ennetähtaegne äramaksmine pangale
 
Laenust lahti 19. jaanuar 2014, kl 17.34
Tere!

Kas keegi on kokku puutunud laenu ennetähtaegse äramaksmisega pangale? Lugesin oma lepingut ja ei saanud päris täpselt aru, kuidas see käib. Mõtlesin enne panka kirjutamist ka siit uurida, kas keegi oskab äkki selgitada.
Saan aru, et kui tahan laenu ennetähtaegselt ära maksta, siis pean tasuma umbes 200 euri mingit lepingutasu. Kui teatan soovist kolm kuud ette, siis nö valuraha maksma ei pea, mis muidu oleks 1,5% laenusummast. Segaseks jäi mulle aga see, et peale soovist teadaandmist lastakse laenuintress selleks kolmeks kuuks vabaks. Kas see tähendab, et laenuintressi arvestatakse kolme viimase kuu jooksul iga päev kehtiva euribori alusel või kuidas?
 
m88 19. jaanuar 2014, kl 17.50
Mina saatsin panka e maili teel avalduse kodulaenu enneaegseks tasumiseks. Kuna oli mäsu aeg, siis pank oli õnnelik. Kolme kuud ootama ei pidanud, nädala pärast oli raha minu kontolt läinud. Mingit enneaegse tagastamise trahvi ei maksnud.
 
Laenust lahti 19. jaanuar 2014, kl 18.03
Aitäh vastuse eest!
Kuna praegu on masu läbi ja pangad tahavad pigem pikemalt intressi saada kui laenuvõtjaid lõa otsast lahti lasta, siis minul ilmselt nii lihtsalt see asi ei lähe. Eriti veel, kui lepingus on kirjas, mida ja kuidas maksma pean. Lihtsalt sellest osast ei saanud ma oma lepingus aru, et mida see intressi lahtilaskmine kolmeks viimaseks kuuks tähendab ja kas siis makstakse ka laenu põhiosa tagasi või ainult intressi.
 
oleneb 19. jaanuar 2014, kl 19.25
oleneb kui pikaks ajaks laen võetud oli ja kui mitu kuud oled juba tasunud
erinevates pankades erinevad seadused, aga küsi pangast mis ja kuidas
ise swedis ja mul oli tasutud juba aasta ja ei mäleta et oleks midagi juurde maksnud - intresside osas ju võidad
 
Laenust lahti 19. jaanuar 2014, kl 19.48
Mul on ka laen Swedis ja maksnud olen 6 a. Maksta oleks aga veel lepingu järgi palju aastaid. Kuna aga raha on nüüd olemas, siis ei ole mõtet aastaid intressi pangale niisama maksta ja tahaks laenust lahti saada.
Eks ma pöördun panga poole muidugi, lihtsalt mõtlesin, et kui keegi on samas olukorras olnud, siis äkki oskab öelda, kuidas see kolm viimast kuud avatud intressiga maksmine käib.
 
jah 19. jaanuar 2014, kl 20.08
saadagi oma panka kiri ja palu just kirjalikult sulle täpselt selgitada, millised summad sul tule maksta lisaks laenujäägile. mis siin ikka arvata, homme saad ju juba saata?
 
:(( 19. jaanuar 2014, kl 21.19
erinevatel pankadel erinevad tingimused. Lisaks võivad tingimused oleneda ka kliendist, laenu võtmise ajast ja paljust muust. Ikka pangast pead oma lepingu kohta täpselt küsima.
 
Laenust lahti 19. jaanuar 2014, kl 21.49
Tänan vastuste eest!
Loomulikult ma küsin oma lepingu kohta täpsustust pangast. Lihtsalt tahtsin teada, mida tähendab mõiste "avatud intress". Mõiste jääb mõisteks sõltumata pangast või lepingutingimustest.
 
küsi 20. jaanuar 2014, kl 10.44
meili teel. Siis jääb ilusti jälg kuidas ja mida selgitati ja kui aru ei saa, küsi juurde. Mina SEB-s saatsin teate, et soovin lõpetada 3 kuud ette, nagu vaja oli ning siis lõpetasin.Mingi imepisike osa tuli maksta.Nüüd rõõmus, et laenust lahti.
 
:(( 20. jaanuar 2014, kl 11.08
Laenust lahti Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänan vastuste eest!
> Loomulikult ma küsin oma l
> epingu kohta täpsustust pangast. Lihtsalt tahtsin
> teada, mida tähendab mõiste "avatud intress". Mõis
> te jääb mõisteks sõltumata pangast või lepinguting
> imustest.

avatud intress – selline intress, mida arvestatakse ajani, mil lõplik rahasumma tasutakse
 
Maria sanchez 05. august 2019, kl 17.22
Tahtsite leida vahendeid:
* uue auto ost;
* tööde teostamine;
* sisusta oma sisustus;
* uute multimeediumiseadmete ostmine;
* reiside finantseerimine;
* laste uuringud;
* finantseeri oma makse;
* ja palju muud, kõik on võimalik.
Pärast laenutaotluse esitamist analüüsib seda otse meie meeskonna spetsialist
E-post: mariaverasanchez108@gmail.com või
whatsapp: 33 7 56 84 99 72
 
Frederick Moore 18. detsember 2019, kl 13.01
KUIDAS TAGASIN LAENU FREDERICK MORELT

Nad pakuvad era-, äri- ja isiklikke laene, näiteks jõule
laen väga madalate aastaste intressimääradega, nii madal kui 3% ühe aasta jooksul
30-aastane tagasimakseperiood kõikjal maailmas. Pakume laene
ulatudes 5000–100 miljoni euroni. Nende laenud on hästi kindlustatud
nende prioriteet on maksimaalne turvalisus. Kas sa kaotad öösel une?
murettekitav, kuidas saada seaduslikku laenuandjat? Võtke temaga kohe ühendust
abi.
fredickmoore660@gmail.com

Eksperdid, kes aitavad laenu saada, et peatada halb krediidiajalugu, et leida a
lahendus, mis võidab, pöörduge lisateabe saamiseks tema poole:

Laenuandja e-post: fredickmoore660@gmail.com

Lugupidamisega
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!