Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Hea advokaat
 
terko 12. aprill 2015, kl 13.09
Vaja oleks head (valdkonda tundvat) advokaati elatisraha, kompromisslepingu ja isaduse tuvastamise valdkonnaga seotud asjades. Ehk keegi omal kogemusel julgeb soovitada? Kahjuks enda valitu ei aidanud, sai lihtsalt raha raisatud, kuna ka ise pärast tunnustas, et ega tema seda valdkonda hästi ei tunne. Vastata võiks meilile. Juba ette tänades Terko
 
cvbnm, 12. aprill 2015, kl 13.30
ei saa ometi nii naiivne olla, raha kasseerimises nende asjatundlikkus seisnebki, võidab see, kes mõlemad advokaadid ära ostab.
 
ha-ha-ha 12. aprill 2015, kl 15.47
Tunnen selle valla advokaate, olen aastaid kohtus käinud. Kuid soovitama ei hakka, kuna tean, KUI alatuid võtteid kasutavad tulemusele orienteeritud advokaadid. Võin sulle öelda vaid üht - kohus EI ole koht, kus mõistetakse tõde ja õigust. Need viimased on minu advokaadi sõnad mulle meie omavahelises vestluses. Ja üleüldse - surm ega Jumal ei võta ka sealt, kust midagi võtta ei ole, seda siis kohtumääruse täideviimise osas.
 
pankrotti aetud 12. aprill 2015, kl 16.26
2500 eueurot tund tahad numbrit? Eesti parim advokaat igas asjas.
 
kra 12. aprill 2015, kl 17.29
Olete ikka siin parajad lambapead küll. Jääb tõesti mulje, et eestlane on kaotanud viimase mõistuse. Inimene kirjutab murega, soovib nõu, teie aga ajate seosetud mula suust välja, võiks ikka enne kaineks saada.
 
sa oled ise lammas kuradi kra! 12. aprill 2015, kl 22.26
inimesel puudub mure ja selle asemel on ahnus.
 
adv 13. aprill 2015, kl 10.07
Kompromisslepingutega seonduvat tunneb iga tsiviilvaldkonnas tegutsev advokaat. Elatis ja isaduse tuvastamine on samuti suhteliselt levinud nõuded. Inimestelt paremate soovituste saamiseks võiksid lisada linna.
 
küsijaw 13. aprill 2015, kl 13.02
Palju on tunnitasu tippadvokaaditel?
 
njahh 13. aprill 2015, kl 13.16
küsijaw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Palju on tunnitasu tippadvokaaditel?

Ma arvan, et sa ei taha seda teada.
 
teab2 13. aprill 2015, kl 16.26
2500 euro.
 
adv 14. aprill 2015, kl 20.29
Tunnitasu on olenevalt linnast 80-130 eurot ilma käibemaksuta.
 
misasja 16. aprill 2015, kl 10.54
Isaduse tuvastamiseks tuleb DNA proov võtta, mitte advokaat. Kui laps on sinu oma, siis hakka elatist maksma ja ei loe, kas laps tehti salaja või mitte. Kui sinu DNA, siis maksad elatist.
 
irw 16. aprill 2015, kl 20.07
soovitan neid advokaate, kes mõrtsukaid kaitsevad ja nii kõrge silmamoondusega tegelevad, et isegi kohus ei näe,et inimene surnuks peksti
 
hk 17. aprill 2015, kl 12.27
Isaduse tuvastamine on lapse sünniakti aknde muutmine käib kohtulahendi, mitte eraviisilise DNA ekspertiisi alusel. Kuna tsiviilkohtumenetlus on protsessuaalselt aetud sedavõrd keerukaks on põlvnemise tuvastamise ning paljudeö juhtudel ka elatise nõudes siiski vajalik kvalifitseeritud advokaadiolemasolu.

Ja selleks tuleb võtta advokaat, kes on peaasjalikult spetsialiseerunud perekonnaõigusele, mitte riigi õigusabi korras vaeste kriminaalide kaitsmisega krim.asjades.
 
Soovitan 21. aprill 2015, kl 15.46
Kui tahad professionaali, pöördu Viktor Turkini poole, teda oskan omast kogemusest soovitada, muude nimede väljatoomisel lähtuksin sellest, mida kuulnud olen, aga kui soovid, võin veel nimesid nimetada.
 
Regalia 21. aprill 2015, kl 20.03
Just lõpetasin kohtus täpselt sama teema - esmalt tegi mu advokaat lapse isale ettepaneku vabatahtlikult ennast sünniakti lapse isaks kanda. Lapse isa ei olnud nõus, pidime esitama kohtule hagi. Teate, ma ütlen, et lisaks professionaalsetele teadmistele ja oskustele on perekonnaõiguses vaidluse jaoks vajalik ka see, et advokaat toetaks psühholoogiliselt. Inimlik suhtumine ja arusaamine - see on väga oluline. Ühesõnaga - kui tahate saada väga hea perekonnaadvokaadi kontaktandmeid, võite mulle kirjutada regaliaserenada@gmail.com. Tean, et mu advokaadil on pikad järjekorrad ja ta on nõutud tegija oma alal, aga teemaalgataja küsis soovitust ja ma saan soovitada kui minuga otse suhtlete - ei ole mul volitust andmeid siin avalikult jagada.
 
KH 24. aprill 2015, kl 11.45
Irwww, selle viimase e-posti aadressi (regaliaserenada@gmail.com) taga tundub guugeldamisel saadud andmetel olevat hiljaaegu Tartu Maakohtus süüdi mõistetud ja "Pealtnägijas" esitletud kelm-jurist Ülli Adamson. Eks ta peab millestki elama ka :)

http://uudised.err.ee/v/eesti/b5660957-6032-4749-aded-d2ded12c8f15
 
Soodne võimalus hagi koostamiseks (8,90 EUR) 01. veebruar 2019, kl 15.01
Soovi korral saab elatise hagi ja abielu lahutamise hagi ise kohtusse isitada. Kui ise aga koostada ei viitsi, siis võib kasutada ka robotiseeritud lahendusi, vt nt www.kodanikuportaal.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!