Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Kuidas maksta arveid kui konto arestitud?
 
spirit76 17. veebruar 2016, kl 13.52
Yhe võlaga läks asi nii kaugele et konto arestiti. 700 eur on arestivaba ehk selle summa ulatuses saan näiteks raha automaadist välja võtta kuid internetipangas arveid maksta ei saa. Maksta vaja aga laenu osamakse, yyr, kommunaalid ja telefon . Mis võimalused yldse oleks arvete maksmiseks? Tegemist swedbank'ga.
 
hm 17. veebruar 2016, kl 13.57
võtad raha välja ja annab emale/õele/vennale ja tema oma kontolt maksab
 
spirit76 17. veebruar 2016, kl 14.28
Ei ole see lahendus kahjuks. Keegi ei taha oma konto pealt mingeid laenuosamakseid v yyri maksta sest mingi aeg voib sel inimesel endal vaja n laenu votta kus vaja 6 kuu valjavote esitada....seega see voimalus on valistatud
 
vista 17. veebruar 2016, kl 14.41
Võtad jalad selga ja lähed kohtutäituri juurde, teed avalduse, lased määrata maksegraafiku. asi korras, aint pead iga kuu siis võlga ka maksma.
 
nonoh 17. veebruar 2016, kl 14.51
vista Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võtad jalad selga ja lähed kohtutäituri juurde, te
> ed avalduse, lased määrata maksegraafiku. asi korr
> as, aint pead iga kuu siis võlga ka maksma.

Ei ole see asi nii lihtne. Esiteks ei saa täitur omapead üldse mingit graafikut teha, võlausaldaja peab ka sellega nõus olema. Ja kui tegemist pikaajalise võlgnikuga, siis pole ka täitur ilmselt üldse huvitatud mingi graafikuga jamama hakkamisest. Teed graafiku ja pärast hakka kadunud võlgnikku uuesti taga ajama. Nii et ei käi see nii, et "lähed ja lased määrata". Võlgnikul pole siin enam midagi nõuda või lasta määrata.
 
Loll 17. veebruar 2016, kl 15.51
Pangas saad maksta ja maksad iga arve tasumise eest teenustasu kuni 1 euro. Logistiliselt on asjad keerulisemad, kuid mitte lootusetu.
 
AK 17. veebruar 2016, kl 16.23
laenu osamakse läheb kontolt ju automaatselt maha, selleks ei pea tegema maksekorraldust. St lähebki maha sellest arestivabast 700-st.
 
spirit76 17. veebruar 2016, kl 16.44
Mul on täituriga maksegraafik sõlmitud. Iga kuu laheb kontolt 100 eur maha. Kuid ikkagi arestist kontot ei vabastatud vaid ainult 700 eur.
 
spirit76 17. veebruar 2016, kl 16.50
Mis point sellel arestimisel.yldse on kui saan automaadist raha välja võtta ja nagu nyyd aru saan siis saan arveid pangas tasuda!? Nagu mainisin on mul maksegraafik. Iga kuu 700 eur arestivaba. Nyyd aga pakuti ametikorgendust ja palka hakkaksin saama u 1000 eur neto. Mis sellest 300 st eurost saab?.seda siis ei saagi nagu yldse puutuda? Või võrab selle jah täitur endale kuigi maksan võlga juba maksegraafiku alusel täiturile?
 
oijah 17. veebruar 2016, kl 19.22
Mine ja küsi pangast järgi.
 
spirit76 17. veebruar 2016, kl 20.37
Jah. Saan pangas maksta kuid ehk oskab keegi viimases minu postituses esitatud kysimusele vastata.
 
to spirit 76 18. veebruar 2016, kl 11.15
Kui arestivabaks on pandud 700 euri ja maksad graafiku järgi, siis tekib muidugi küsimus, miks üldse on kontol veel mingi piirang peale pandud, aga see selleks. Kui arestivaba on 700 ja palka laekub 1000 euri, siis läheb see 300 euri kohtutäiturile.
 
spirit76 18. veebruar 2016, kl 12.26
Milleks see graafik siis yldse kui ikkagi ylejaanu endake võtavad? Kus see loogika on? Samas kui kysisin et ega nad minu palgast midagi maha votma ei hakka kui grasfiku jargi maksan siis ytles et ei hakka palgast maha võtma
 
spirit76 18. veebruar 2016, kl 12.30
Sooviksin et mu konto yldse sellest arestist vabastataks kuna maksan ju graafiku alusel. Saan aru et kontod arestitakse neil kes maksmisest kõrvale hiilivad kuid mina ju maksan. On mingit varianti kuidas see jama lopetada!? Yks voimalus on kogu summa tagasi maksta kuid seda raha mul pole. Graafik on 3 aastaks tehtud ja see oleks jabur kui nyyd 3 aastat ei saagi mingeid tehinguid kaardiga teha. See häirib ju korralikult igapäeva elu....ning kuna maksan ju neile iga kuu siis kas ongi neil ikka õigus niimoodi aresti peale panna?
 
T-Mac 18. veebruar 2016, kl 15.08
Mida Teile vastati, kui tegite avalduse konto aresti alt vabastamiseks, kuna täidate graafikut? Konto on ilmselt võimalik vabastada nii, et palute sissenõudjat, et ta lubaks seda kohtutäituril teha, kui te olete graafikut ilusti juba mõnda aega täitnud.
 
reeder 18. veebruar 2016, kl 15.53
Minul vabastas kohtutäitur küll konto. Võlg Big pangale. Maksan solidaarselt laenuvõtjaga, olin käendaja. Laenuvõtja sai kokkuleppe Big pangaga, kes lubas kohtutäituril teha maksegraafiku. Kohtutäitur võttis töötasult ja kontolt aresti maha ja maksegraafiku järgi maksan ise enda arvelt ülekandega teatud summa. Auto ja korter jäi aresti alla, nendega mingeid tehinguid ei saa teha. Samuti ei saa teises pangas arvet avada,8 konto arest, ühes pangas võttis kohtutäitur ainult arest maha), tulumaksu tagastus läheb kohe kohtutäiturile. Peaks ikka rääkima kohtutäituriga ja välja selgitama tema käest kuidas toimida. Muidugi on kohtutäituril ühes pangas võimalus konto mitte arestida ja võlgnik maksab maksegraafikuga. Minul puhul sai määravaks, et mul on kindel tööandja ja piisav palk. Kohtutäitur küll lisas omalt poolt palju suurema summa maksegrafgikuks kui tahtsin maksta. Aga hea seegi, et ei arestinud kontot.
 
ja nii 20. veebruar 2016, kl 14.43
nad sind lüpsavadki, sest oled loll lammas.

kui sa poleks loll, siis saaksid brüsselisse või istuksid meie riigikogus või partsutaksid juku moel energeetilist mulli.
jah, kerge pole lambukeste elu, iga kell võid olla hundu kõhutäis.
 
To ja nii 21. veebruar 2016, kl 00.56
Mida sa suitsetad et nii lambi juttu ajad?
 
võlausaldaja 21. veebruar 2016, kl 11.35
Tegelikult ei peakski tegema muid makseid ja ülekandeid, enne kui täitemenetluses olev võlg on kustutatud.
Täitemenetluse mõte ongi selles, et kõigepealt lahendatakse ära selle isiku võlg, kes esimesena on kohtusse pöördunud ja kohtukulu kandnud. See ei ole loogiline, et mina, kelle kasuks on kohus teinud otsuse, pean veel ootama selle taga kui võlgnik teistele makseid teeb. See et sa seda teeb, näitab, et tal on ka palju suurem võime minu võlga maksta ja minul kiiremini raha tagasi saada.
 
eid_152dea8d11b675 21. veebruar 2016, kl 22.11
Mul oli kunagi täituri poolt konto arestitud maksuameti võla pärast. Tegin graafiku ja maksin seda korralikult tagasi, aga konto oli ikka arestitud. Samal ajal kasutasin lähisugulase kontot palga ja arvete jaoks, seega see arest eriti ei seganud. Graafiku lõpu poole lugesin kuskilt, et konto peaks olema aresti alt vabastatud, kui on sõlmitud graafik. Pöördusin maksuameti poole ja sealt lubati asja uurida. Paari päeva pärast oli arest tühistatud
 
sulo 21. veebruar 2016, kl 22.14
Võlausaldaja - vat sinusuguste eestkaitseks ongi olemas täitemenetlus javastavad seadused mis seda reguleerivad. Ah et võlgnik teeb teisi makseid ja püsib elus see käib hinge pihta? Et kui kohus tegi otsuse sinu kasuks siis tahaks et võlgnik ja tema elu kuulub 100% sulle? Selleks et võlgnik saaks sulle võlga maksta peab ta eelkõige elus püsima et tööl käia ja raha teenida. Võlgnikule kätte jääva miinimumpalgaga seda teha on nagunii keeruline ülesanne.
 
võlausaldaja 22. veebruar 2016, kl 09.06
Ah et nüüd on korraga seaduses täitmiseks või;)
Aga kui on vaja mule mu raha tagasi maksta, siis ei ole võlgnikul seadusest ja lepingust sooja ega külma.
Minul pole võlgniku elu vaja. Ma tahan vaid oma raha tagasi. Kuna olen niigi kokkulepitust kauem oodanud ja kandnud kahju ja kulutusi, siis tahan nüüd juba raha tagasi võimalikult ruttu. Ja loomulikult, seaduslikult. seadus kaitseb võlgnikku ja talle jääb kätte ettenähtud summa.
Ma olen väga selle poolt, et võlgnik on elus ja käib tööl. Mina tema töötegemist küll kuidagi takistama ei hakka
 
spirit76 22. veebruar 2016, kl 16.09
To võlausaldaja...palun tee oma teema. Hetkel pole sinu postitustel midagi ju pistmist minu algatatud teemaga.
 
Alexander Gavin 01. juuli 2019, kl 05.34
Head päeva!!!
Ma olen Brian Dominic, kas teil on vaja laenu? Võlgade lahendamiseks? Väljamaksmine
Arved? Oma ettevõtte alustamiseks?
Siin on väga kiire laenuandja, kes pakub laenu mis tahes krediidile
Igasugune skoor, nii et kui teil on nüüd laenu vaja, siis siin on
võtke meiega kohe ühendust (alexandergavinloanfunds@gmail.com).
 
Alexander Gavin 01. juuli 2019, kl 05.35
Oleme kristlik organisatsioon, mis on loodud selleks, et aidata inimestel abivajadusi, näiteks rahalist abi. Nii et kui te läbite rahalisi raskusi või olete rahalises segaduses ja teil on vaja oma ettevõtte käivitamiseks vahendeid või peate laenu andma tasuda oma võlad või tasuda oma arved, alustada kena äri või on raske hankida kohalikelt pankadelt kapitalilaenu, võtke meiega ühendust e-posti teel (alexandergavinloanfunds@gmail.com), et Piibel ütleb: "Luke 11:10 Igaüks, kes küsib, saab; kes otsib otsimist; ja sellele, kes lööb, avaneb uks. "Nii et ärge laske sellel võimalusel teid mööda minna, sest Jeesus on sama eile, täna ja igaveseks rohkem.
Tervitab
Juhtimine
E-post: (alexandergavinloanfunds@gmail.com)
 
mark 28. august 2019, kl 16.49
Pakume era-, äri- ja isiklikke laene väga madalate aastaste intressimääradega - nii madal kui 2% ühe aasta kuni 50-aastase tagasimakseperioodi jooksul kõikjal maailmas. Pakume laene vahemikus 5000 kuni 100 miljonit eurot. Meie laenud on hästi kindlustatud, et maksimaalne turvalisus oleks meie prioriteet. Kas olete öösel kaotanud une, muretsedes, kuidas saada seaduslikku laenuandjat? Kas hammustate oma küüsi kiiresti? Selle asemel, et teid tabada, pöörduge nüüd Mark Kodulaenu (Laenuteenused) poole, spetsialistide poole, kes aitavad halva krediidiajaloo laene peatada, et leida lahendus, et võit on meie missioon. E-post: markmoelloanhouse@hotmail.com
Taotlejad peavad täitma taotlusvormi järgmisel laenul:
LAENU TAOTLUSE VORM
Teie nimi ja perekonnanimi *
Sinu email *
Teie telefoninumber *
Teie aadress *
Sinu Linn *
Osariik / provints *
riik *
Sugu *
Sünnikuupäev *
Kas teil on kontot? *
Kas olete varem kandideerinud? *
Vajalik laenusumma *
Laenu pikkus *
Laenu eesmärk *
Kas olete varem mõnes laenufirmas *
Saatke mulle oma ID skannitud koopia: *
Laenuandja e-post: markmoelloanhouse@hotmail.com
tervitab,
Mr.Mark Moel.
markmoelloanhouse@hotmail.com
 
Mr. Steven Goodman 04. jaanuar 2020, kl 01.32
Otsite võlgade konsolideerimise laenu, tagatiseta laene, ärilaene, hüpoteeklaene, autolaene, õppelaene, isiklikke laene, riskikapitali, bitcoini laenu jne! Olen eraõiguslik laenuandja, pakun laene ettevõtetele ja eraisikutele madala ja mõistliku intressimääraga 3%. E-post aadressile: hellenicloaninvestment@yahoo.com
 
Anette Olsson 10. november 2020, kl 03.44
Kas vajate kiiret personaalset, äri- või jõululaenu ilma stressi ja kiire heakskiiduta? Kui jah, võtke meiega ühendust ja pakume nüüd 3% intressimääraga laene. Meie laen on tagatud ja turvaline. Lisateabe ja taotluste saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel: anette.olsson14@gmail.com
 
Hr Ben 30. november 2020, kl 22.21
Head päeva,

Olen üliõpilane ja mul oli vaja tasuda õppemaksu eest. Proovisin isikliku Xmas-laenu otsimist, kuid edutult, kuni mu lähedane sõber tutvustas mind laenuandjale, kes aitas tal ettevõtte jaoks raha koguda.

Võtsin ühendust hr Beniga 8000-eurose Xmas-i laenutaotluse saamiseks ja minu suurimaks üllatuseks anti mulle täna Xmas-laen.

Olen väga põnevil ja tahan tungivalt soovitada kõigil, kes on huvitatud laenu saamisest, palun ühendust võtta hr Beniga, kasutades tema laenutaotluse e-posti aadressi: benuk010@gmail.com

Hr Ben pakub igat liiki laene ja need on kõige paremad laenud. Hr Ben laenu saamiseks täna.

Aitäh
Hr Ben
 
Endre 17. oktoober 2022, kl 03.18
Kas vajate laenu? Isiklik laen? Ärikrediit? Hüpoteeklaen? Põllumajanduse rahastamine ja projektid? Pakume igat tüüpi laene intressimääraga 2%! kontaktmeiliaadress; (dakany.endre@gmail.com)

pakkuda kiirlaenu
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!