Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
miinimumpalk
 
üks naine 19. juuni 2014, kl 19.42
Ma töötan suures ettevõttes, ma saan kätte miinimumpalga. Kuidas sellega toime tulla kui oled üksik ja maksad ära oma maksid? Saan väga tihti kuulda tänusõnu, kuid keegi pole lisanud 10 aasta jooksul sentigi juurde,kas mul on kodanikuna õigus kaevate asutus kohtusse? Selle sissetulekuga ei saa enam ammu korralikult süüagi, mõne riide saab kaltsukast.
 
ja mis 19. juuni 2014, kl 19.50
nimi on sellel SUUREL ETTEVÕTTEL . . . ?
 
Sama meelt 19. juuni 2014, kl 19.53
Niisama võib muliseda ükskõik millest. Kirjuta siia oma tööandja nimi, enese ametikoht ja ülemuse nimi, vaat siis me usume.
 
Aga 19. juuni 2014, kl 19.53
Vaheta töökohta.
Kui sa oled tõesti hinnatud töötaja, siis nad ei soovi sind kaotada ja tõstavad su palka.
Selle 300 euro eest pole mõtet hommikul üles ärgatagi.
 
sorry 19. juuni 2014, kl 20.14
JA JUBA 10 AASTAT OSTAD RIIDEID KALTSUKAST JA NÜÜD ÄKKI TULED SIIA NAISTEKASSE KAEBLEMA . . .JU SIIS IKKA LIBATEEMA . . . :(((((((
 
aasta 19. juuni 2014, kl 20.39
tule ma aitan
 
otsi 19. juuni 2014, kl 21.35
ometi omale teine töö. istud selle miinimumi peal. mina olen ka suht saamatu ja vähese haridusega naine, aga miinimumi pole iialgi saanud. ikka rohkem. praegu on eesti keskmine vähemalt. pane pea tööle ja mõtle välja, kuidas rohkem teenida.
 
tegelik 19. juuni 2014, kl 21.37
Palk peaks olema 2kilo võid 4kg jahu 5kg kartuleid 7kg soku liha 10 l piima 9kg juurvilja 9kg puuvilja lisaks ühed jalavarjud 1ülikond või kleit ja mantel.alla selle ei tasu töötada.
 
ohh 19. juuni 2014, kl 21.37
teemaalgataja, sa pole ainus.
 
no 20. juuni 2014, kl 09.58
üksik peaks ju küll selle rahaga hakkama saama, kui lapsed oleksid, oleks ikka raskem! muidugi kui üürikorteris elad, läheb raskeks..
 
rmp 20. juuni 2014, kl 12.25
Iga tööline peab oma probleemidega pöörduma tööandja poole. Ainult läbirääkimiste tulemusena lahendatakse probleemid.
Tihti virisetakse ja loodetakse kellegi peale,kuid palgakokkulepped ja läbirääkimised on ainult töötaja asi.
Kui hindad hindad oma tööd kõrgemalt, siis räägi sellest. Kui ei meeldi töötingimused või ei rahulda töötasu, on alati valikuvõimalused. Nii lihtne see ongi...
 
melo 20. juuni 2014, kl 14.21
Probleem on valus aga kahjuks libateema. Tähelepanelikum peaks olema selliste kirjutamisel.
 
to melo 21. juuni 2014, kl 11.51
millises Eestis elad? vaata ringi ja uuri inimestelt palkasid, kes teevad lihttööd.
 
uba 22. juuni 2014, kl 19.59
Ükskõik kui suures ettevõttes sa ka ei töötaks,
miinimunpalk on (millelt sosts maks) on ikka sama.
Kas sa käid seal kord kuus kohvifiltrit vahetamas,
vahet pole.
Miinimumpalk on üks.
 
... 24. juuni 2014, kl 08.39
Ise vahetasin töökohta, kuna tööandja ei suvatsenud palka tõsta. Ilusaid sõnu ütlevad nad ainult selleks, et sinu enesehinnangut korraks tõsta. Minu soovitus on-vaheta töökohta, muidu töötad veel 10 aastat sama palga eest. Edu sulle!
 
to no 25. juuni 2014, kl 00.13
et siis peaks jätkuma ka miinimumist kui üksik? 300-st kõik maksud jääb 145.- kätte.korralikud kingad maksavad niipalju.
 
teine no 25. juuni 2014, kl 16.45
to no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et siis peaks jätkuma ka miinimumist kui üksik? 30
> 0-st kõik maksud jääb 145.- kätte.korralikud kinga
> d maksavad niipalju.

no ma teenin küll tunduvalt rohkem, kui miinimum, aga ei mäleta küll, et omale sellise hinnaga kingi oleks ostnud. Ja ma ei käi üldse mingites kõige odavamates kaltsudes, vaid tulenevalt juba ametist, ikka vägagi korralikes riietes-kingades. Eks see ole sinu probleem, kui ainult mingeid ülikalleid vidinaid suvatsed endale lubada.
 
hästi saad siis 01. juuli 2014, kl 20.47
kui 300 euri ja peale maksude masmist veel 145 alles on. njaa.

to no Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et siis peaks jätkuma ka miinimumist kui üksik? 30
> 0-st kõik maksud jääb 145.- kätte.korralikud kinga
> d maksavad niipalju.
 
uba 03. juuli 2014, kl 15.25
kinga saab ettevõttest tavaliselt tasuta,
suurettevõte maksab isegi ka veel peale :D
 
huvitav ja 03. juuli 2014, kl 15.57
kuidas teemaalgataja sai 10a tagasi 355 eurot palka?? Loen välja, et 10a pole töötasu suurenenud, aga hetkel saab kätte miinimumi?
 
arvan 05. juuli 2014, kl 12.44
et jutt sellest, et sel ametikohal on kogu aeg miinimumpalk.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!