Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Maja omanik, aga elan teise krt
 
Ingake1 22. veebruar 2021, kl 10.08
Soetasin maja, elan veel oma korteris, mis on juba uue omaniku oma. Mul on tähtaeg, millal pean krt vabastama. Nüüd nägin internetist, et see uus omanik juba selle krt müüki pannud. Küsin, kas juriidiliselt pean sellesse krt laskma võõrast inimest, kes tahab nüüd uue omaniku käest krt ära osta või enne ei tohi tulla, kui mina olen lahkunud.
eid_15049cc69a55ed 22. veebruar 2021, kl 15.45
Kas sul on mingi seaduslik alus (kirjalik leping, klausel ostu-müügilepingus), et sa seal elada tohid praegu?
St
mis alusel sa pole veel korterit uuele omanikule loovutanud?
St kus see loovutamise tähtaeg kirjas on, mis dokumendis? Milles te selles dokumendis veel kokku leppisite-millal võtmed üle annad, mis alusel seal viibid, mis tingimustel jne?
Kui uus omanik pole sinuga mingit lepingut sõlminud, et seal elad, siis ei saa sa kuidagi takistada tal oma korterit kasutada sh ka külalisi vastu võtta, potentsiaalsetele ostjatele näidata, ise seal elada jne
 
Ingake1 22. veebruar 2021, kl 16.22
Leidsin teistest allikatest oma küsimusele vastuse. Aga tänan ainukest vastajat. Postitus on lukku pandud, palun mitte enam vastata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!