Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Mis on maakleri kohustused?
 
???!! 12. juuli 2021, kl 02.27
Maakler otsis korterisse üürnikud, ma ise ei kohtunud üürnikega. Kolisid sisse, elasid aasta korteris ja nüüd kui nad välja kolinud, on korter täiesti segi paisatud ja palju vara on lõhutud. Ilma liialdamata korter vajab nüüd kapitaalremonti ja uut tehnikat. Kutsusin maakleri seda õudust vaatama lootuses, et aitab kahjud kokku hinnata ja asjalikku nõu anda, kuidas edasi tegutseda. Maakler tuli kohale ja hakkas hoopis minimeerima probleeme, a'la "tegelikult pole ju nii õudne, vajab korralikku puhastust ja mõnest kohast on lõhutud, pole midagi, võtame madalama üüri eest vähenõudlikud ukraina töölised üürile siia". Halloo, kas selleks kutsusin ta sinna, et ta hakkaks mulle musta valgeks rääkima ja müügimehe möla ajama, kui tegelikkuses on korter täiesti ära lägastatud ja lõhutud. Tagatistahast jääb ilmselgelt väheseks, et korter uuesti elamiskõlblikuks muuta. Kas maakleritel ei lasu mitte mingit vastutust, et aidata ja nõustada sellises olukorras? Täiesti nõutuks võtab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!