Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Soovitage Tartus head advokaati
 
Koopaorav117 17. mai 2013, kl 13.05
Mureks kohtuasi lapse elukoha määramise küsimuses. Mees vaimselt vägivaldne, aga seda tõestada on raske. Mees soovib ise kasvatama hakata 1,5 aastast tüdrukut.Kes teab jagada kogemusi või soovitada antud teemal head advokaati Tartus ?
 
abc 17. mai 2013, kl 14.01
Pr. Must on lahutuste ja pere asjade peale üsna kõva käsi, vähemalt kunagi oli. Seda pead arvestama, et odav ta ei ole, aga kes on. Kuidas saab mees üldse hooldusõiguse nii väiksele lapsele, kui sina oled terve ja normaalne ema. Keegi ei määra ju isa selleks, muidugi, kui tal nii paks rahakott on, et jõuab selle õiguse osta. Siin riigis on kõik võimalik.
 
Koopaorav117 17. mai 2013, kl 16.36
Kas Sirje Must ? Temaga ühest büroost on ka lapse advokaat. Kas see on lubatud ?Lapse isa on sigitanud eelmisele naisele 5 last. Eelmise naise elu tegi mees põrguks, naine soovis lahutust ja mees hakkas kasvatama 5-st lapsest 2 last. Vaidlustes eksnaisega 10 aastat tagasi on mees juba varunud tõendeid, kuidas ta on hea isa ja viis 2-aastast tütart lasteaeda.Oleks ikkagi vaja advokaati, kes pööraks tähelepanu mehe ravimisõltuvusele ja muudele hädadele ja viitsiks asjaga südamest tegeleda.
 
xcv 17. mai 2013, kl 18.16
Karina Lohmus-Ein on hea advokaat Tartus.

Aga arvestades meie kohtusysteemi suurt emakesksust (vandeadvokaat V.Turkin kirjutas sellest hiljuti Postimehes) on siiski ebatoenaoline, et isa saaks ilma eriliste asjaoludeta (juhul kui ema pole lapsele otseselt ohtlik) lapse suhtes elukoha maarmise oiguse. Meie systeemis seda ei juhtu.
 
Koopaorav117 18. mai 2013, kl 11.46
Aitäh lohutamast !Lapse isa on toonud ka sellise põhjenduse, et tal on maja, kus laps saaks kasvada, minul aga ainult korter 40 m2. Lastekaitsespetsialist ütles küll, et tema praktikas on küllalt olnud juhuseid, kus kohus määras lapse isa kasvatada.
 
adv 19. mai 2013, kl 16.48
Lapse advokaadiga samast büroost esindajat võtta ei saa, tekib huvide konflikt.
 
vastus 19. mai 2013, kl 19.07
ei ole enam kohus midagi nii emakeskne, aga 1,5.a. last ei võta emalt keegi, kui see on lapse harjuspärane elukeskkond - olgu isal kasvõi loss.
 
Koopaorav117 20. mai 2013, kl 08.54
Üks kohtuistung on meil juba toimunud ja seal tundus, et isa advokaat teeb tööd kirega ja kodutöö on tal kenasti tehtud. Mind esindas passiivne jurist, kellel advokaadipraksis puudub. See ajendaski mind otsima uut advokaati.Ennustatakse ka, et need pereasjad võivad kohtutes venida aastaid. Kas riigi õigusabi oleks lootust saada, kui mul on olemas töökoht ja 2 ülalpeetavat ? Minuga koos elab ka täiskasvanud poeg, kas tema sissetulek liidetakse ka minu omale ?
 
kah 20. mai 2013, kl 13.19
Õigusabi on ikka võimalus taotleda, sel juhul loetakse teie sissetulekuks ka täiskasvanud lapse sissetulek.
Maha saad arvata kulud, eluasemele, sidekuludele, toidule, vabale ajale, transpordile, koolile-lasteaiale, ravimitele jne. Ühesõnaga kõigele, mis kuulub normaalse elu juurde.
Ma soovitaks samuti Sirje Musta, aga võid proovida ka Armand Marki.
 
kah 20. mai 2013, kl 13.24
Riigi õigusabi osutab Karl Saavo, kah päris hea.
Kõik advokaadid ei osuta tasuta riigi õigusabi
 
Koopaorav117 21. mai 2013, kl 08.19
Kas kellelgi on kogemusi Häli Jürimäega ?
 
JH 13. juuli 2013, kl 04.36
On kogemus ja ainult kiidusönad. Aitas mul lahendada väga raske protsessi. Kui ma seda lugu lugesin mötlesin just teda soovitada.
 
Õnnetu 17. juuni 2016, kl 07.10
Palun abi töösuhteid lahendava hea advokaadi leidmisel Tartus.
 
Mina277 07. juuli 2016, kl 10.06
Odav jurist sul juba ju oli. riigi õigusabi korras saad veel odavama ja lollema
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!