Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
kust saab abi?sms laenud...
 
maksegraafik 26. detsember 2008, kl 00.16
ärge tehke kiirlaenufirmadega maksegraafikuid:ka maksegraafik maksab ning teie võlg aina kasvab sellest
 
A 26. detsember 2008, kl 19.32
igal juhul jätka maksmist aga märgi, et maksad põhiosa ja siis kui see on tasutud, siis vaata edasi. muidugi intresse ei saa täiesti maksmata jätta aga kui juba jooksevad viivised, siis igal juhul maksa põhiosa kõigepealt.

PS! see et laen ei ole nõuetekohaselt vormistatud ei tähenda, et võlg poleks võõra osa. põhiosa tuleb ikka kinni maksta ja "mõistlikust intressist" ei pääse vast ka kuhugi. samas on enamuse tarbimislaenude (ka pankade omade) intress kõrgem kui klassikaliselt "mõistlik intress", seega ei tasu kohe rinda puhevile ajada ja kireda.
 
to :olete ikka 26. detsember 2008, kl 21.06
jah, need kellel pole raha maksta, on ülbikud, aga kuidas siis nimetada neid, kes töötutele joodikutele, narkaritele ja kasiinosõltlastele heldelt raha laenavad, lootuses see hiljem välja pigistada...võimalus, et kasiinosõltlane kunagi võidab ja kõik tagasi maksab, on siiski imeväike - ta ei suuda kunagi õigel ajal lõpetada...nii et ühed ülbikud mõlemad :pada sõimab katelt...
 
T.S 11. märts 2009, kl 18.09
Tere sooviksin teil natuke informatsiooni!
Ma ise võtsin ka üle kuu aega tagasi OÜ sms laenust 3000. Tegelikult ise ma seda raha ei kaustandi , vaid tulin ühele inimesele vastu ja võtsin enda nimele. Kuid nüüd on ta peidus ja jättis võlad minu kaela.. Täna just tuli mulle inkassost kri, et kui 7 päeav jooksul ma ei maksa siis läheb asi kohtusse. Ma ise koolipoiss ja rahateenimis võimalused jäävad alles suveks , kuhu on paar kuud aega. Et ma tahaksin ikka ära maksta, aga mis saab selle paari kuu jookusl, mis nad mulle teha saavad??
 
Liina 26. märts 2009, kl 21.15
Oma vara teistele kirjutamine on alati riskantne! See ei ole niisama - selleks pead ikka tõesti teist inimest väga usaldama. Ja on alt mindud ka suure usalduse puhul.
 
kiu 27. märts 2009, kl 16.06
Vaata tänasest Õhtulehest:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=321944
Midagi on nad seal segamini pööranud, aga need kontaktandmed on kõik võlanõustajate omad - vali sobiv piirkond ja mine, annavad asjalikku nõu, kogemusi ka juba piisavalt..
 
<aadress> 30. märts 2009, kl 15.47
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=321944
 
kaisa 10. aprill 2009, kl 14.02
kuule sina tont,'ra jahvata niipalju.mis sa topid oma ila. vaata, et sa laenu ei v]ta, tropp, mida sa siin kritiseerid.ahv.
 
kaisa 10. aprill 2009, kl 14.04
to olete ikka kirjanikule oli m]eldud see kiri
 
noh 11. aprill 2009, kl 02.42
olen minagi hädasunil võtnud smslaenu, aga vaid poleks kuuks ja alati maksnud õigeaegselt tagasi, 1000 krooni võtnud, 1175 tagasi maksnud.
suuremaid summasid küll võtta ei riski, piirdun sellega, mida tean, et tagasi maksta jõuan.
võtaks ju hea meelega sõbralt-vanemailt, aga ei tihka küsida, egas neilgi üleliia raha pole...
maksan selle 175 krooni juurde ja mis teha....
 
arvamus 11. aprill 2009, kl 10.19
Kui mõned laenuandjad kasti lüüa, siis võtab riik midagi ette ja paneb liigkasuvõtjad rootsi kardinate taha enne midagi ette ei võeta rahva nülgijatega.Sellist rahva nöörimist ei lubata üheski riigis.
 
Olin ka hädas, kuid sain abi 09. juuni 2010, kl 12.42
Mul oli sama jama sms laenudega hädas ja maksta ei olnud kusagilt, pangast ei saanud, töökoha kaotasin kuid sissetulekut siiski mingit omasin. Ise sain ühe hea inimese käest pikemaks ajaks laenu läbi Laenuportaal.ee vahenduse. Kui pangad küsisid igasugu tagatisi ja muid jamasid siis selle inimese käest sain küll abi lihtsamini kui arvata oskasin (siiski oli mittevastajaid ka kui vaatasin rahapakke ja esialgu tundus lootusetu kuhu oma raha olen kulutanud). Kuid siiski leidsin selle õige ja tegime ainult notariaalse laenulepingu ning raha kanti mulle üle. See oli eraisik kelle käest mina sain.
 
lahendus 09. juuni 2010, kl 13.58
Tean samuti inimest,kelle kogu sissetulek läheb intresside % teenindamisele,kuid põhivõlg jääb.Täielik laenu lõks

Tagantjärgi lahendus on mitte neid laene kunagi puutuda.
 
ann 11. juuni 2010, kl 11.50
to:SAMA JAMA

kuidas sul läinud on?
 
ann 11. juuni 2010, kl 11.53
Osa laenu tasus mu hea sõber,aga neid on veel omajagu,ei tea kuidas ükskord lahti saab.olen ka laenuportaalist uurinud,kuid tulutult.kurb...
 
ann 16. juuni 2010, kl 20.07
kas sellest on mingitki abi,et kui maksta neile väikeste summade kaupagi,nt. 200-300 kr.iga kuu?
 
sama jama 17. juuni 2010, kl 07.55
Noh minul on asi nii kaugel, et sms laen andis mind kohtusse,,Nüüd on arve arestitud, aga maksan iga kuu natukene, ilma et oleksin maksegraafikut teinud. Üks laen on kaelast saanud, ja teine ka kohe lõppemas. Neljale maksan iga kuu 100eeku kuus, neist kaks ei löppe veel niipea aga teise kahega saan hakkama. Ja kaheksandale laenukontorile teen iga kuu laenupikendust, mis on 166 eeku kuus pluss maksan juurde, nii et ka see laen väheneb. Edu sulle Ann..
 
püstihull 17. juuni 2010, kl 16.29
ma tegin kolm kolmetonnist laenu ühe päevaga ja ma teadsin, et ei maksa lepingujärgi tagasi, sest mul pohhui, ära ahvatle, ise reklaamid ja ronid ju silmealla mitu korda päevas, kül netis , kül tele, kül raadios, ma ei pidanud vastu, liputad oma rahaga, pakud lahkesti, intressivabalt, no ja ma võtsingi, sest mul on seda raha rohkem vaja kui laenukontoril.
mul pohhui
aamen.
 
ann 17. juuni 2010, kl 19.33
Kui laenukontor pakub maksegraafikut 24 kuud,pea 600.-,kuid mulle ei sobi,kuna liiga palju peab kokkuvõttes tasuma otsa.näiteks olen sees 9000 ja kui ma nõustun nende pakutavaga,siis tuleb mul tasuda lõplikult 14 tuhhi.Aga ma siiski palusin lühema perioodi 18 kuud, ning mingi 600 kuus.Ma ei tea kas nõustuvad.Kindel see.et ma rohkem lihtsalt maksta ei jõua ,kui 600 eeku kuus.Aga,et kaks aastat...
 
teadja- kõik läbinud 19. juuni 2010, kl 14.01
maksin oma põhivõla 4000.- ära ja ei kopkatki rohkem. Muidugi ähvardati kohtuga. Helistasin ise ja teatasin, et kaua ähvardate, et millal siis kohtusse saab. Tean seadusi. Võiks neid endid kohtusse kaevata ebaseadusliku käitumise eest. Sain kirja Harju Maakohtust, siis anti asi edasi Tartu Maakohtusse. Lõpuks sain uue kirja, et menetlus lõpetatud, sest neile materjale ei laekunud ja riigilõivu kah enam mitte. Niigi pidid esialgu 750.- Harju Maakohtule maksma. Kui palju on inimesi, kes võlgu. Mõtelge, kes jõuaks iga ühe eest 750.- maksta, et masinavärk üldse toimima hakkaks?

Ooodake, oodake, ei tehta teiega mitte midagi. Las ähvardavad. See muidugi juhul, kui pole ennast tuvastamas käinud. Enne sai laenu niisama- lihtsalt linnukene kasti, et olen lepinguga nõus. See on ühepoolne leping ja see ei kehti.
 
inkasaator 19. juuni 2010, kl 21.07
See on hea asi kui ikka kellegile maksta on (laenud kaelas).Kui laenu said ole õnnelik,et sind usaldati ja maksa aga nüüd hoolega
 
kirjutajale ann- 20. juuni 2010, kl 10.23
ÄRA SÕLMI MAKSEGRAAFIKUT!!!!
Lase kohtusse ja seal saad taotleda graafikut fikseeritud võlgevusele (kindlasti ei saa selleks olema 14000) normaalsete osamaksetega!
 
Andres 25. märts 2015, kl 14.49
Kui keegi aitab vereimejatega sõdida. !!
Kas nagu jagu kah on võimalik saada mingi nipiga?
Mis nagu oleks võimalikult otstarbekas tegevus?


08.02.2014 on saadud laen 300.- EUR.
08.12.2014 seisuga on tagasikandeid tehtud kokku 257.- EUR.

Tunnistan hagi, et laen on osaliselt minupoolselt tasumata.
Samas ma ei ole nõus hagi hinnaga kokku 425,00 EUR.

Laenu 300.- EUR on tagasikandeid tehtud 257.- EUR, ehk 43.- EUR on saadud laenusummast tagasimaksmata. Ülejäänud summad on juurde liidetud ja arvutatud.
Palun inimlikust seisukohast võtta arvesse, häid kombeid ja tavasid arvestades, et praeguses kujunenud olukorras on tegelikult 43.- eurost tehtud nõue kogusuummas 645.- EUR. + viivised kuni kohtuotsuseni.

Märgin ka siinkohal ära, et kasvatan 1,5 aastast last, mis on teinud minu majandusliku olukorra keerulisemaks.


Teiepoolselt arvutatud põhivõlg 125,00 EUR.

Kõrvalnõuded (nt intressid ja viivised) ei tohi ületada põhinõuet.
https://www.riigiteataja.ee/akt/12785891
29. jaan 2007 - Intressi ja viivise summa ei või ületada põhivõlga.

Seetõttu Intressi ja viivise summa ei või olla rohkem kui 125,00 EUR.
Kokku teeb see 250,00 EUR. Mis on igaljuhul väiksem kui 425,00 EUR.


Juhul kui Express Credit AS poolne nõue on põhjendamatult ja omakasupüüdlikult suurendatud, kas selles olukorras on põhjendatud kostjalt üksi välja nõuda Punkt 3. Välja mõista kostjalt hageja kasuks menetluskulud, s.h hageja poolt tasutud
riigilõiv kogusummas 100,00 EUR ja õigusabi kulud 120,00 EUR.

Juhul kui mina vajan õigusabi, oma õiguste kaitseks, kas selle maksab kinni hageja?

Eelnevalt Express Credit AS poolt tehtud maksekäsu kiirmenetluse käigus saatsin samad vastuväited ja palusin võlgnevuse suurus üle vaadata, mille juures kahjuks vastu ei tuldud. Express Credit AS ei olnud nõus pooltevahelise kokkuleppega nõude vähendamiseks. Kas seda võib tõlgendada sihilikuks mitteseaduspäraseks häid kombeid ja tavasid eiravaks omakasupüüdlikuks tegevuseks?

Kas selles olukorras on põhjendatud Välja mõista kostjalt hageja kasuks menetluskulud, s.h hageja poolt tasutud
riigilõiv kogusummas 100,00 EUR ja õigusabi kulud 120,00 EUR.

Asjalikud abistavad kommentaarid on oodatud. 10 päeva on veel aega kohtuhagi järgi, omapoolsete väidete esitamiseks.
 
al capone 15. november 2016, kl 15.48
sa proovi enne, kui kaardimajake kokku kukub võimalikult mitme liigkasuvõtja laenukontorist veel maksimumlaenu saada. seejärel paki oma asjad kokku, osta lennupilet ja lase jalga. las siis pärast ise arutavad siin, kes kellele ja kui palju võlgu on.
aga seda pead nutikalt tegema, sest ühe omanikeringiga laenukontorid vahetavad infot.
 
kiil 03. mai 2018, kl 22.21
Tere!

Mul läks Bondora võlg kohtusse. Kõigepealt maksekäsu peale ja siis hagisse. Kohus, aga ei rahudanud hagi ja e-toimikus seisab lause - juhutm lõpetatud. Mida see siis nüüd tähendab?
 
Hope elinal 03. veebruar 2019, kl 11.37
Hea päev teile, ma nägin teie posti internetis seoses laenu saamisega oma võla tasumiseks ja uue äritegevuse alustamiseks, ma tahan, et te teaksite, et olete õiges kohas laenu taotlemiseks, pakun isiklikku laenu kõigile, kes vajavad rahalist abi 2% intressimääraga, kui olete huvitatud, võtke palun meiega ühendust e-posti aadressil: kplender@outlook.com
 
Robin 07. juuni 2019, kl 15.45
Ik kreeg zojuist een lening van 75.000 EUR van een gerenommeerd kredietbedrijf, het leningproces was snel en het krediet heeft een magere rente, ik ben verrukt en hier verwijs ik naar alle leningaanvragers om contact op te nemen met Wendy Finance Inc, contact ze via e-mail: wendyfinance04@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!