Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
Kohtutäiturile avaldus?
 
Liis 16. oktoober 2009, kl 12.32
Kuidas ma pean selle avalduse tegema või kus,et kohtutäitur jätaks arvele suurema summa,kui miinimum,kuna mul on pisike laps? Oleks tänulik,kui keegi teaks kuidas see käib ja kaua läheb sellega?
 
tiix 16. oktoober 2009, kl 18.23
Kirjuta vabas vormis avaldus, millises pangas soovid lisaks miinimumile ka 1 ylalpeetava eest arestimisele mittekuuluva summa suurendamist ning saada see posti teel v6i e-maili teel (viimase variandi puhul digiallkirjaga). Panka edastatakse akti muudatus 3 toopeva jooksul.
 
Liis 17. oktoober 2009, kl 16.20
Aga kas keegi äkki teab on sellist avaldust kuskil netis üleval? Et korrektselt kirjutada avaldus:)
 
tiix 18. oktoober 2009, kl 10.57
Minu teada ei ole.
 
no 18. oktoober 2009, kl 15.31
sellist avaldust ei ole netis.
anna meil saada sulle näidise.
 
Liis 18. oktoober 2009, kl 15.39
Yasmine000@hot.ee oleksin tänulik:)
 
catriin 18. oktoober 2009, kl 16.09
Tere no saada mulle ka palun avalduse näidis kuna sama probleem mis Liisil.Catriin74@hotmail.com
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.29
saatsin mõlemale aadressile.
asendage punktiirid võlgniku ja laste nimedga. lõpus, kus on kirjas: Taotlusele on lisatud koopia(d) ülalpeetava(te) sünnitunnistus(test) - sobinda nii nagu vaja ja kustuta liigne.

edu.
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.33
kusjures ei edastata panka kolme päeva jooksul uut teavet. täitur võtab omale aega terve nädala, et taotlust läbi vaadata. tihti tuleb teha järelepärimine, sest on küllalt juhuseid, kus pärast taotluse esitamist ei muutu mitu kuud mitte midagi. kui ähvadad justminiga, siis tehakse asi väga ruttu ära ja teatatakse, nagu oleks see juba ammu tehtud (kuigi ei olnud).
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.37
Liisil.Catriin74@hotmail.com - EI TOIMI! kirjad tulevad tagasi
 
pille 18. oktoober 2009, kl 16.40
catrii74@hotmail.com
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.43
ei tööta see catrii74@hotmail.com samuti.
 
pille 18. oktoober 2009, kl 16.44
catriin74@hotmail.com nüüd sai õieti
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.45
This is the mail system at host relay216.estpak.ee.
I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.
For further assistance, please send mail to postmaster.
If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system
<catrii74@hotmail.com>: host mx1.hotmail.com[65.55.92.136] said: 550 Requested action not taken: mailbox unavailable (in reply to RCPT TO command).
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.48
tundub, et viimase aadr.-ga sai saadetud.
 
pille 18. oktoober 2009, kl 16.49
tänan no sain avalduse kätte
 
no 18. oktoober 2009, kl 16.50
kahelt lapselt peab jääma 2900.- krooni, seega ühelt 1450 krooni lisaks vaõlgniku enda rahale.
 
Kati Opivalov 02. august 2010, kl 12.15
Mul ka kohtutäituriga jama ,et vaja avaldus kirjutada.Kas oleks kellelgi avalduse näidist võimalik saata?
 
Liz 02. august 2010, kl 14.45
Mina sain kohtutäituri juures vastava blanketi, mitte ei teinud ise avaldust.
 
gerli 27. september 2010, kl 16.26
mul ka brobleem kohtutäituriga,kuidas teha avaldus kohtutäiturile,kas on mingisugust näidis avaldust.
aitähh.
sellega suht kiire,kuna kasvatan üksi 4kuust last.
 
karm reaalsus 28. september 2010, kl 10.56
Mul on mitu tuttavat, kes kasvatavad lapsi ja kohtutäiturid teevad arved tühjaks. Mõnel õnnestub oma vanemapalk ja lapserahad sõbranna arvele kanda.
Vennal peaks arvele jääma pool miinimumi enda elatamiseks + 1/3 lapse jaoks, aga tuhkagi! Kõik, mis ületab poolt miinimumi, läheb kohtutäiturile ja see pool miinimumi krabab ära pank. Kedagi ei huvita! Seadused justkui ei kehtikski. Soovitati selle murega advokaat palgata ja kohtusse pöörduda aga no mis vahenditega küll? Karm.
 
eelmisele 28. september 2010, kl 11.42
kas su vend täituri juures onjuba teinud avalduse, et arvestataks ka lapse 1/3 talle juurde ja esitanud lapse sünnitunistuse koopia
 
karm reaalsus 28. september 2010, kl 11.59
Kõik on tehtud aga täitur ütles, et tema peab tegema kõik, et võimalikult palju raha kätte saada ja jätabki ainult venna osa alles. Laps jääb ilma. Ja pank on ka nagu tank seljas, ei huvita.
Kahjuks jah kõik seadused reaalis ei kehti.
 
lünklik info 28. september 2010, kl 18.45
Ma usun, et isiku puhul, kes saab pangast kätte ainult pool miinimumi ja laste eest summat ei suurendata, on tegemist elatisraha võlgnikuga.
See ongi erandnõue ja vastavalt seadusele ongi ettenähtud talle kasutamiseks ainult 2175.00 kr bruto.
 
karm reaalsus 29. september 2010, kl 12.34
Jah, ta maksab elatise võlga, kuid kodus on ka laps kasvamas, kes ei lähe kellelegi korda. Tema närigu muru, peaasi, et teine laps oma osa saaks.
Sisuliselt käibki vend hommikust õhtuni tööl, et kogu palk võlgadeks maksta. Elab nüüd lausa miinimumi teeniva naise armust. Ei ole meeldiv teadmine aga mis parata.
 
Selma 02. jaanuar 2011, kl 01.40
Hei sina, karm reaalsus. Miks sa leiad, et su "venna" teine laps hoopis peaks muru närima? Lapsi teha eesti mees mõistab ja millegipärast arvavad sellised lapsi loovad mehejõmmid, et kasvavad need lapsed õhust ja armastusest. Kui vennal on raske siis..peabki olema. Emal üksi on ka muide (üllatus-üllatus) last üksi kasvatada raske ja kui su vend siiski leiab, et emal juba on lapse kasvatamiseks olemas miski mees, kelle kulul elada siis su vend eksib, TEMA lapse isana küll seeläbi oma kohustusest ei pääse. Nii elu ka ikka ei käi, et lapse ema leiab teise mehe ja vend siis alustab elu uuelt lehelt ja loob endale uue lapse.
 
heh 08. jaanuar 2011, kl 06.12
mina saatsin lihtsalt emaili teel lapse sünnitunnistusest kohtutäiturile pildi(eelnevalt muidugi leppisin temaga kokku selles) .
 
xxx 25. veebruar 2012, kl 01.53
tere kui sull alles veel see avalduse vorm siis palun saada....ingridsaadi@hot.ee
 
to karm reaalsus 25. veebruar 2012, kl 10.53
las su vennna uus naine, uue lapse ema annab sisse kohtusse elatise hagi
ja kui otsus käes siis edastab saadud otsuse, kus elatis välja mõistetud kohtutäiturile.

Kohtutäiturile teeb ta avalduse ja palub elatis kinni pidada otse töötasult.
sellisel juhul ei jõua noorema lapse elatiseks mõeldud raha pangani vaid kantakse enne noorema lapse ema arvele ära.

Kohtutäitur peab esimalt maha arvama elatised alaealisetele lastele ja alles seejärel muud võlad.

seega ei jää ka sellele vanale lapsele midagi vähemaks ju või kui jääbki siis vähemalt saab su venna uus pere natukenegi kergemalt hingata
 
birgit 22. mai 2014, kl 15.07
Kas saaks keegi mulle ka meilile saata? bikupipi@hot.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!