Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
pangahoiused
 
eurole 24. jaanuar 2010, kl 10.43
Millises pangas oleks hetkel kõige soodsam avada eurokonto?
 
elin 24. jaanuar 2010, kl 15.23
kasuta otsingut. ei ole olemas eraldi eurokontot ja minu teada on eraisikule konto avamine igal pool tasuta. kontot avades määrad ära, millised rahaühikud su kontol olla võivad. kui praegu avad uue konto, peaksid automaatselt olema kõik erinevad valuutad arvel lubatud. kui sul on pangakonto juba palju aastaid tagasi avatud, siis pead pangas kirjutama avalduse, et sellel arvel oleksid lubatud ka eurod, dollarid jne mida iganes soovid. ei soovita omada selliseid kontosid, kus ainsaks lubatavaks rahaühikuks on euro; sest kui kui mingi eesti krooni summa arvele laekub, konverteerib pank selle ümber eurodeks, võttes konverteerimistasu. eurohoiuste intress on igal pool väga madal.
 
euro 24. jaanuar 2010, kl 18.14
aitäh, elin, jälle tibake targem:)
 
ma 24. jaanuar 2010, kl 18.52
Nordeas on küll eraldi kontod. Ei panda kõiki rahasid ühte patta. Aga eurohoiuselt ei saa miskit tulu, intressid on juba pikemat aega ülimadalad. Veel paar aastat tagasi sai tähtajaliselt eurohoiuselt 4,7 % intressi, siis nüüd mingi 1, kui sedagi.
 
Rahasiga 18. märts 2021, kl 16.09
Aga mul on praegu 25 + 5 arvel
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!