Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Õigusabi
vaja hädasti laenu

ylli16 12. veebruar 2010, kl 00.53
summa mida soovin on 110000.- tagasimakse oleks 2011 juuli 160000.-

:) 12. veebruar 2010, kl 08.09
Piiks- piiks ja raha tuleb

k 12. veebruar 2010, kl 08.13
isepankur.ee

heino 12. veebruar 2010, kl 09.20
mis tagatiseks on?

Matemaatika 12. veebruar 2010, kl 10.00
SMS laenu võttes, pead tagasi maksma üle 22 000. Kui hästi Sa kavatsed selle laenu investeerida, st. mis Sa teed sellega? Mõni sõidab Austraaliasse lootes seal ratsa rikkaks saada. Isegi Pank annab laenu, kui Sa põhjendad, miks Sul raha tarvis on. Nii, et koosta äriplaan kõige pealt ja siis otsi raha. Esimesena pane paika kulud ja siis tulud.

heino 12. veebruar 2010, kl 10.02
kinnisvara tagatisel võin sulle selle kopika visata.

ylli16 12. veebruar 2010, kl 11.08
ylli16@hot.ee

aix 12. veebruar 2010, kl 23.03
kas sellele meilile ka miskit kohale jõuab? ehee

kõrts 13. veebruar 2010, kl 09.22
Inimene tahab võtta ju sadakümme tuhat laenu ja tagasi lubab maksta sadakuuskümmend tuhat. Et kinnisvara tagatisel sellist summat saada, pead tagatise esitama vähemalt kolmesaja viiekümne tuhande väärtuses. See on miinimum. Järelikult isegi Mustamäe 2 toalisega ei taga enam sellist laenu.

Tony Scott 19. august 2012, kl 01.26
Kas olete mõelnud saada õigustatud laenu pakkuja, kus üldjuhul soovitatakse
meeldib uuesti investeerida pärast palju dividende? Haara see elu kord rahaliste
pakkuda ja anda oma äri, haridus, kodu ja ehitus lift.

$ 5000 to $ 200,0000,000 kuid maksimaalselt 30 aastaks 3,0%. huvi.

Lugupeetud Taotleja,

Kui olete huvitatud võtke meiega tonyloanfirm@superposta.com

Mr.Tony Scott (MD).
Laenu / Financial pakkujad.

Eucharia daniel 24. juuni 2016, kl 12.21
laenu! laenu !! laenu !!!
Kas otsite mainekas ja tunnustatud era- laenu firma, kes annab laene elu jooksul võimalus. Pakume kõikvõimalikke laenude väga kiire ja lihtne viis, isikliku laenu, auto laen, Kodulaenu, õppelaen, äri laenu, laen, võlgade konsolideerimise, ja rohkem. Kas olete poolt tagasi lükatud pankade ja teiste finantsasutuste? Kas teil on vaja konsolideerimise laen või hüpoteek? Otsi enam kui me oleme siin, et kõik oma rahalised mured minevikku. Me laenufondideks välja eraisikutele ja ettevõtetele, kes vajavad rahalist abi määr 2%. Ei isikukoodi vaja ja ei ole krediidi kontroll vajalik, 100% garanteeritud. Ma tahan kasutada seda keskmise teile teatada, et me muuda usaldusväärne ja soodustatud abi ja meil on hea meel pakkuda teile laenu.
Nii kirjuta meile täna: (euchariadanielloanfirm@gmail.com) taotleda nüüd laenu.

Success Goodness 04. mai 2018, kl 00.42
Kas otsite eralaenuandjat? Kas vajate laenu kiirelt? Kas teil on halb krediit? Ma võin aidata teil tagada intressimääraga laenu nii madal kui 2%. 100% rahastamine minimaalse dokumentatsiooniga.
Palun pöörduge tagasi meie posti teel: {lendersuccess@gmail.com}, kui olete huvitatud laenu saamisest, et saaksime teile rohkem teavet meie laenutingimuste kohta.
Tänan

hetkere 08. mai 2018, kl 07.57
Lamar Jackson 19. aprill 2020, kl 16.53
Kas teil on madal krediidiskoor ja teil on raske saada kapitalilaenu kohalikelt pankadelt ja teistelt finantsinstituutidelt? Lend Mark Financial Service Ltd on eraettevõte, kus on suuri investoreid ja pakume laenu soodsa intressimääraga 5%. Ärge enam muretsege, kuna olete oma palvetele vastused leidnud.

Pakume järgmist tüüpi laene:
* Autolaen
* Kodulaen
* Hüpoteeklaen
* Investeerimislaen
* Kommertslaen
* Ehituslaen
* Võlgade konsolideerimise laen
* Põllumajanduslaen
* Ärilaen [turvaline ja tagamata]
* Isiklik laen [turvaline ja tagamata]
* Õppelaen ja nii palju muud.
Võtke meiega täna ühendust ja saate oma rahalised probleemid lahendatud!
whatsapp +17403195957 Helista: +12543130610 E-post: lendmarkfinancialserviceltd@gmail.com

John Michael 05. juuli 2020, kl 09.25
Laenukrediidiasutused säästsid mind, kui polnud lootustki (loancreditinstitutions00@gmail.com)

Tere, kõik siin foorumis olevad inimesed, olen John Michael
USA-st, ma ei suuda uskuda, et jumal tegelikult eksisteerib alles siis, kui mind lunastati ja päästeti rahalisest sidemest. Olin sattunud finantskriisi ja pidin maksma mõned arved. Proovisin abi otsida pankadest, kuid tulutult, proovisin abi otsida ka Internetist, vaid selleks, et kohtuda petturitega, kes teesklesid end eraviisiliseks laenuandjaks ja tegid mu 15000 dollarist lahti ega saanud mu laenu, alles siis, kui JUMAL tutvustas mind hr. Eelija sõber, kes päästeti rahalistest probleemidest ja hr Elijah andis talle 100 000,00 dollari suuruse laenu, nii et võtsin ta nõuande ja võtsin ühendust Moore Loan Company'ga ning ühe nädala jooksul anti mulle mulle 250 000 dollari suurune laen. ma soovitan kõigil, kes otsivad madalat 2% intressimääraga laenu. Teen seda seetõttu, et olen nii õnnelik, et olen finantssõltuvusest väljas ja olen jälle rõõmu täis ning elu on tänu Jumalale ja härra Eelijale lihtne. Laenukrediidiasutustega saate ühendust võtta aadressil (loancreditinstitutions00@gmail.com) VÕI WhatsApp: +393510483991

Mike Morgan 04. september 2020, kl 21.49
Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup

business? contact us now with your details to get a good

Loan at a low rate of 3% per Annual email us:

Do you need Personal Finance?

Business Cash Finance?

Unsecured Finance

Fast and Simple Finance?

Quick Application Process?

Finance. Services Rendered include,

*Debt Consolidation Finance

*Business Finance Services

*Personal Finance services Help

Please write back if interested with our interest rate EMAIL: muthooth.finance@gmail.com
Call or add us on what's App +91-7428831341

AILEEN 05. oktoober 2020, kl 00.40
I got my already programmed and blanked ATM card to withdraw the maximum of $1,000 daily for a maximum of 20 days. I am so happy about this because i got mine last week and I have used it to get $20,000. Mike Fisher Hackers is giving out the card just to help the poor and needy though it is illegal but it is something nice and he is not like other scam pretending to have the blank ATM cards. And no one gets caught when using the card. get yours from Mike *email: int.hackers002@gmail.com you can also call or whatsapp us Contact us today for more enlightenment +1(765) 705-0044

Jefferson 10. oktoober 2020, kl 00.39
Tere, kas vajate rahalist abi, kas otsite laenu oma rahamuredele lahenduse leidmiseks, kas olete musta nimekirja kantud, võlgade ülevaatuse all või madal krediidiskoor ja pank ei saa teid heaks kiita ega anda laenu TEENUSLAEN, pakume kiirlaenu 3% intressiga alates 3000,00 eurost ja rohkem. Võite pöörduda meie e-posti aadressi poole> mobilfunding1999@gmail.com ja saada oma laenu vähem kui 48 tunni jooksul.

fred 17. november 2020, kl 05.42
mul on vaja kiiret laenu aadressil fredlarryloanfirm@gmail.com

Siin oleme valmis teie laenu töötlema

Head päeva,

Kas olete äri mees või naine? Teie unistuse täitmise aeg on käes, oleme sertifitseeritud laenufirma, pakume laenu madala intressimääraga 3%, eraisikutele ja ettevõtetele kogu maailmas, mis tahes valuutas, naelades, dollarites, eurodes jne.

Kiire ja garanteeritud laenu saamiseks lootke meile täna
võtke meiega ühendust
E-post: (fredlarryloanfirm@gmail.com) või (fredlarryloanfirm@hotmail.com)
Helista / WhatsApp-numbrile: +2347061892843

Bryan Stefan 24. november 2020, kl 11.08
Selle eesmärk on teavitada teid sellest, et pakume igat liiki laenu (äri-, isiklik, konsolideerimis-, auto-, investeerimis- jne), mille aastamäär on 3%. Kas vajate laenu ja teie pank on halva krediidi tõttu tagasi lükanud? Kas teil on maksmata arveid või olete võlgu? Oleme kiired ja usaldusväärsed ning ausus on meie valvesõna.

TÄITA TAOTLUSVORM
Teie nimi täielikult: Aadress: Sugu: Vajalik summa: Kestus: Riik: Amet: Telefoninumber: Laenu eesmärk:

Parimate soovidega,
Bryan Stefan (tegevjuht)
Saatke meile e-kiri: bryanstefanloanfirm@gmail.com või
whatsapp: +919654763221
Bryan Stefan (tegevjuht)
Bryani investeerimisfirma

Bryan Stefan 24. november 2020, kl 11.19
Selle eesmärk on teavitada teid sellest, et pakume igat liiki laenu (äri-, isiklik, konsolideerimis-, auto-, investeerimis- jne), mille aastamäär on 3%. Kas vajate laenu ja teie pank on halva krediidi tõttu tagasi lükanud? Kas teil on maksmata arveid või olete võlgu? Oleme kiired ja usaldusväärsed ning ausus on meie valvesõna.

TÄITA TAOTLUSVORM
Teie nimi täielikult: Aadress: Sugu: Vajalik summa: Kestus: Riik: Amet: Telefoninumber: Laenu eesmärk:

Parimate soovidega,
Bryan Stefan (tegevjuht)
Saatke meile e-kiri: bryanstefanloanfirm@gmail.com või
whatsapp: +919654763221
Bryan Stefan (tegevjuht)
Bryani investeerimisfirma

Hr Ben 30. november 2020, kl 20.43
Head päeva,

Olen üliõpilane ja mul oli vaja tasuda õppemaksu eest. Proovisin isikliku Xmas-laenu otsimist, kuid edutult, kuni üks mu lähedane sõber tutvustas mind laenuandjale, kes aitas tal ettevõtte jaoks raha koguda.

Võtsin ühendust hr Beniga 8000-eurose Xmas-i laenutaotluse saamiseks ja minu suurimaks üllatuseks anti mulle täna Xmas-laen.

Olen väga põnevil ja tahan tungivalt soovitada kõigil, kes on huvitatud laenu saamisest, palun ühendust võtta hr Beniga, kasutades tema laenutaotluse e-posti aadressi: benuk010@gmail.com

Hr Ben pakub igat liiki laene ja need on kõige paremad laenud. Hr Ben laenu saamiseks täna.

Aitäh
Hr Ben

Odion Twins 04. detsember 2020, kl 04.06
Tere,

Jõululaen taotleb kohe ....

Kas vajate kiiret laenu? Annan laenu huvitatud isikutele, mõlemad ettevõtted, kes heas usus laenu otsivad. Kas vajate tõsiselt kiiret laenu? siis oled õiges kohas. Anname välja ärilaenu, isikliku laenu, võtke meiega ühendust oma laenutaotluse saamiseks 2% madala intressimääraga, et rahuldada teie nõudmist ja leppida kokku finantsprobleemides. Võtke meiega ühendust e-posti teel: odiontwinsfinanceaus@gmail.com

Täname, kui ootame teie vastust

Võtke ühendust ka whatsappi kaudu: +12149748303
Odion Twins laenufirma.

Mr William Rogers 27. detsember 2020, kl 06.38
Taotlege kiiret laenu, sellega ei kaasne pangaülekandeid ega registreerimistasusid.

Oleme registreeritud eraõiguslikud laenuandjad, oleme 100% legitiimsed ja ausad. Lisateabe saamiseks või palun võtke laenu välja väga madala intressimääraga 2% või paluge meiega ühendust võtta juba täna e-posti teel {suntrustfinancialhome@gmail.com} VÕI kirjutage meile WhatsApp +1 929 245 6161

SAADAVAD LAENUTEENUSED SISALDAVAD:
* Xmas laen
* Ärilaenud.
* Isiklikud laenud.
* Ärilaenud.
* Investeerimislaenud.
* Arenduslaenud.
* Laenude omandamine.
* Ehituslaenud.
* Ärilaenud ja palju muud: lisateabe saamiseks ja palun saatke meile e-kiri aadressil (suntrustfinancialhome@gmail.com) VÕI kirjutage meile WhatsAppis +1 929 245 6161

Helle Matvejeva 27. detsember 2020, kl 20.11
Tänan teid väga hr William Rogers 30 000 euro suuruse laenuülekande eest, mille sain eile päringu e-posti teel (suntrustfinancialhome@gmail.com). Nad on seaduspärased.

Mr Elliot 05. jaanuar 2021, kl 01.00
Head uut aastat, tere tulemast lehele 2021. Aasta alustamiseks saate NOVA GLOBAL FINANCE'l taotleda laenu vaid 2% intressimääraga.

Ükskõik, kas soovite elustiilile hoogu anda või teil on ootamatuid kulutusi, on NOVA GLOBAL FINANCE'i laen kulutõhus viis selle elluviimiseks.

Nova Global Finances on paindlik: saate laenata kuni 10 miljonit eurot, sobiva tagasimakseperioodiga vahemikus 1 kuni 30 aastat. Pakume laia valikut isiklikke laene, ärilaene, kodulaene ja võlgade konsolideerimise laene, mida saab vastavalt teie muutuvatele vajadustele ja oludele kohandada 2% intressimääraga.

Mida sa saad:
 Kohene juurdepääs oma fondidele pärast heakskiitmist
 konkurentsivõimelised intressimäärad
 paindlikud tagasimaksetingimused
 võimalus laenu kiiremini ära maksta (lisatasud vähendavad laenu kapitalisummat)
 Lihtne kinnitamine, kui vajate täiendavaid vahendeid
 Laenu saate taotleda endale sobivas kohas ja kellaajal

Kuidas kandideerida:
Laenu taotlemine on kiire ja lihtne! Ettevõtted või üksikisikud, kes on huvitatud Nova Global Finances'ist laenu taotlemisest ja vajavad lisateavet KUIDAS KOHALDADA, peaksid SAATAMA MEILI aadressile (novaglobalfinances@gmail.com) VÕI võtma ühendust hr Elliotiga whatsApp: +31642117819 lisateabe saamiseks ja suuliste briifingute jaoks. Kehtivad tingimused.

Mr William Rogers 06. jaanuar 2021, kl 07.33
Taotlege kiiret laenu, sellega ei kaasne pangaülekandeid ega registreerimistasusid.

Oleme registreeritud eraõiguslikud laenuandjad, oleme 100% legitiimsed ja ausad. Lisateabe saamiseks või palun võtke laene välja väga madala intressimääraga 2% või taotlege meiega ühendust e-posti teel {suntrustfinancialhome@gmail.com} VÕI kirjutage meile WhatsApp +1 929 245 6161

SAADAVAD LAENUTEENUSED SISALDAVAD:
* Ärilaenud.
* Isiklikud laenud.
* Ärilaenud.
* Investeerimislaenud.
* Arenduslaenud.
* Laenud omandamiseks.
* Ehituslaenud.
* Ärilaenud ja palju muud: lisateabe saamiseks ja saatke meile e-kiri aadressil (suntrustfinancialhome@gmail.com) VÕI kirjutage meile WhatsAppis +1 929 245 6161

Irene 26. jaanuar 2021, kl 16.59
Minu nimi on Horvaatiast pärit Irene Kovácic. Pöördusin 50 000,00 euro suuruse ettevõtluslaenu summa saamiseks hr Simon Finn Financial Help Company poole. Siis öeldi mulle pärast soovitud laenusumma kinnitamise sammu pärast uuesti riski võtmist, sest olin nii meeleheitel ettevõtte suureks üllatuseks laenati laenusumma minu pangakontole 4 tunni jooksul ilma laenu saamise stressita. Olin üllatunud, sest olin kõigepealt kelmuse ohver! Kui olete huvitatud laenusumma tagamisest ja asute mis tahes riigis, soovitan teil võtta ühendust hr Simon Finniga e-posti teel: simonfinnloan.inc@gmail.com

hopkinson lance 17. veebruar 2021, kl 23.46
Head päeva,

Hankige oma kiire ja lihtne laen siin 3% intressimääraga ilma stressi ja tagatiseta, see on seaduslik ja järgitakse õigeid protokolle. Huvi korral võtke meiega ühendust e-posti aadressil hopkinsonloan@outlook.com ja täitke allolev teave.

Täisnimi:
Laenusumma:
Laenu kestus:

Aitäh.

mckellen hopkins 19. veebruar 2021, kl 11.57
Võtke minuga kohe ühendust ja saate tunni aja jooksul oma laenu aadressil mckellenkins@gmail.com
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!