Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
Müün sojavaha ja lõhnasid küünalde valmistamiseks
 
Pille 25. november 2011, kl 20.30
Tere,

müüa sojavaha küünalde valmistamiseks- olemas nii klaasi valamiseks kui kujude tegemiseks.

Sojavaha hind: 6,5 eurot/kg
Sojavaha värvi hind: 0,4 eurot/1g
Küünla aroomiõli hind: 0,2 eurot/1 ml

Värvi soovitab tootja 1g/100 g kohta, kuid kui soovida heledamat värvi võib panna palju vähem. Värvidest on olemas roosa, punane, sinine, roheline, kollane, oranz ning pruun.

Lõhna soovitab tootja panna kuni 4 ml/100 g kohta. Lõhnadest on olemas apelsin, õun, mango-papaia, kirss, kohvi, greip, vahuvein, roos, sidrun, jõululõhn, kaneel, bergamot, ylang ylang, passion fruit, roheline tee ja sidrunhein, värske sidrun, mänd, vaarika-sokolaad.

Tallinnas ja Tartus võimalik osta käest kätte- lisaks materialile ka võimalik osta valmis küünlaid. Mujale saadan postiga.
 
A 25. november 2011, kl 20.56
mina oleksin huvitatud :)

aga pole kunagi küünlaid valmistanud, seega igaks juhuks paar küsimust enne kui tellima hakkan. mitu grammi kulub näiteks ühele teeküünlale vaha? kas küünlatahte müüte ka või kus neid osta saab? kui kiiresti sojavaha põleb?
 
A 25. november 2011, kl 20.57
seda ka, et kui keeruline see küünla valmistamine on? kuidas see protsess umbes välja näeb?
 
Marika 26. november 2011, kl 18.55
Sooviksin osta, saatsin meili.
 
Pille 27. november 2011, kl 12.04
Küünla valmistamine on imelihtne:

1) sulata 1/5 vajaminevast kogusest mikrolaine ahjus üles -15 sek umbes- lisa värvaine- kuumuta uuesti- sega kuni värvaine on täiesti lahustunud(punase värvi puhul on vajalik uuesti kuumutamine)- nüüd lisa vajalik kogus helbeid ja sega- enamasti pole uuesti kuumutamine vajalik, sest helbed sulavad niisama ära-lisa lõhn, vala vormi. Kui anum kuhu soovid küünla valmistada kannatab mikrolaine ahju võid kogu valmistamise juba teha selles nõus.

2) pane 1/5 vaha potti ja pott pliidile- lase vahal sulada- lisa värvaine ja sega kuni värv on lahustunud (NB! punase värv vajab 85C sulamiseks, teised värvid 65C). Kui värv sulanud, tõsta pott pliidilt, lisa ülejäänud helbed ja sega kuni helbed on lahustunud. Lisa lõhn. Vala vormi.

Kuna sojavaha on valmistatud sojaubadest, siis võid kasutada küünalde valmistamiseks tavalisi toidunõusid-need saab pärast väga lihtsalt puhtaks pesta.
 
Pille 27. november 2011, kl 12.15
Ühele teeküünlale läheb umbes 20 g ma pakun- ise pole teinud seetõttu täpselt ei tea. Tahti saab Vunderist või Pulloveri poest. Kui saadan postiga, võin ka tahi kaasa panna- kuid siis on vaja teada anuma laiust ja sügavust.

Tahi ettevalmistamiseks tuleb taht lõigata vähemalt 1 cm pikem kui on küünla kõrgus, sest 1 cm peab jääma põlemiseks. Vaha tuleb üles sulatada ja taht sinna üleni sisse panna nt pinsetidega ja siis kasvõi tavalisele koopiapaberile kuivama. Kindlasti on oluline tõmmata taht ennem ära kuivamist sirgeks.

NB! taht tuleks ennem valmis panna kui vaha vormi valada. Mina kasutan selleks papi tükki, mis ulatub üle vormi servade. Teen pappi keskele sälgu ja panen valmis tahi sinna sälu vahele nii, et taht jääb vormi keskele rippuma; taht peab ulatuma põhjani.
 
Marika 27. november 2011, kl 12.21
Mina ootan vastust, Tallinnas saan ise järele tulla.
 
Pille 27. november 2011, kl 15.42
Lõhnadest ylang ylang ja vaarika-sokolaad on otsas.
 
Kadi 29. november 2011, kl 20.50
Tere,
kui palju umbes saab 1 kg küünlaid?
 
Leila 04. detsember 2011, kl 22.27
Tere,
sooviks osta küünlategmiseks materjale teie kaudu, kuidas kättetoimetamine ja kus muidu asute Tln?
 
Pille 06. detsember 2011, kl 11.26
Kahjuks sojavaha ja värvid on otsas. Võimalik oleks tellida veel ainult lõhnasid- sobivad ka teiste küünlamaterialidega kokku. Käin iga nädal Tln ja saaks anda ka käest kätte.
 
Pille 15. detsember 2011, kl 16.53
Annan teada, et sojavaha enam pole ja uue tellimuse teen alles 2012 ennem jõule. Pakkuda oleks veel ainult mõningaid lõhnasid: apelsin, mango-papaia, õun, roos, jõululõhn ja vahuvein: hind 1.5 euri/10 ml. Lõhnasid võib panna parafiinile ja geelküünaldele.
 
FiLi 11. september 2012, kl 09.07
Tere,

Mina tahaksin osta sojavaha :) Palun saada epoost minule fionameri@hotmail.com
 
e. 07. oktoober 2012, kl 21.54
Tere, sooviksin ka osta nii sojavaha kui ka lõhnasid
 
Y. 06. november 2012, kl 17.31
Tere,
Mina oleksin väga huvitatud sojavahast ja ka aroomidest-värvidest, juhul muidugi, kui teil on veel müügiks.
MInu meil on yvonnele50@hotmail.com , palun võtke ühendust, kui teil kaupa veel on :)

Parimat !
 
T. 08. november 2012, kl 12.01
Tere, kas tooted on taas müügil? Palun infot meilile. Tänan!
 
H. 09. november 2012, kl 19.45
Tere, mul on samasugune küsimus nagu eelnevatelgi.. Et kas müüte veel neid tooteid? Kui jah, siis ma telliks hea meelega 1 kg sojavaha ja 15 ml vaarika-šokolaadi aroomiõli. Kõike head!
 
ivica 10. november 2012, kl 13.03
Tere!
Olen huvitatud sojavaha ostmisest, palun infot e-mailile ivicale@gmail.com
Tänan!
 
Pille 10. november 2012, kl 23.38
Tere,

Alates 17.11.12 pakkuda:

Sojavaha klaasi valamiseks hind: 6,5 eurot/kg
Sojavaha kujude tegemiseks hind: 7 eurot/kg
Sojavaha värvi hind: 0,4 eurot/1g
Küünla aroomiõli hind: 0,25 eurot/1 ml
Taht 8cm pikk, metallalusega, vahatatud- 0.25 eurot/tk

Värvi soovitab tootja 1g/100 g kohta, kuid kui soovida heledamat värvi võib panna palju vähem. Värvidest on olemas roosa, punane, sinine, roheline, kollane, oranz ning pruun.

Lõhna soovitab tootja panna kuni 4 ml/100 g kohta. Lõhnadest on olemas apelsin, mandariin, mango-papaia, kirss, kohvi, greip, sidrun, kaneel, vaarika-sokolaad, kiivi.

Tallinnas ja Tartus võimalik osta käest kätte. Mujale saadan postiga.
 
Pille 16. november 2012, kl 19.47
Annan teada, et otsas on kollane, oranz ja roosa värv. Lõhnadest ei ole enam kaneeli ja vaarika-sokolaadi.
 
R.R. 18. november 2012, kl 00.12
tere,

soovin osta vaha ja tahti. mis e-mailile saan saata tellimuse?
 
Pille 22. november 2012, kl 16.16
Kui minu nime peale vajautada on näha e-meili aadressi.

Otsas on ka sojavaha kujude tegemiseks.
 
Joanna 12. detsember 2015, kl 00.35
Kas müüte endiselt? sooviksin sojavaha
 
HobbySupply.eu 10. jaanuar 2016, kl 04.46
Saadaval nii 100% looduslik sojavaha kui ka tahid, värvid ja lõhnad küünalde valmistamiseks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!