Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
mantel kitsamaks?
 
mantlikandja 23. veebruar 2008, kl 13.04
kas on talutav tulemus, kui lasta nr. 44 mantlist teha nr 40? mantel on pikk ja sirge lõikega, seega oleks vaja võtta külgedelt kokku ja õlg lühemaks ning varrukas otsa tagasi. kui palju võiks selline töö maksta?
olen ise endale kunagi palju asju õmmelnud, aga masin ei ole enam esimeses nooruses nagu ma isegi ja villast mantlit ei riskiks ise puutuma hakata.
 
Rätsep 23. veebruar 2008, kl 15.06
Lähtudes sellisest töö kirjeldusest, siis teenustasu võrdub uue mantli õmblemisega...
 
mina 23. veebruar 2008, kl 15.08
arvan ka,et odav selline töö ei ole.
 
n 23. veebruar 2008, kl 20.54
kuna sa seda mantlit nagunii ise ei saa praegusel moel kanda, siis ürita ise parajaks teha, hoiad suht arvestatava summa kokku
 
jee jee 25. veebruar 2008, kl 13.40
ise tegemine ei pruugi paraku alati õnnestuda, lihtsam mantel maha müüa ja uus muretseda
 
julia 25. veebruar 2008, kl 23.29
minult võeti sellise töö eest 1000 eeku
 
Aki 27. veebruar 2008, kl 10.10
Nõmmel on rõivaste parandus, seal tehakse ilusat tööd. Saab ju telefoni teel uurida.
 
anu 06. märts 2008, kl 00.52
Nõmmel on õmblustöökoda kahes kohas,sinna Ulve õmblusteenusesse ärge küll midagi viige.
 
bat 10. detsember 2009, kl 22.41
Minul tehti just Ulves kontsaka koledasti rebestatud seelik nii korda, et esmapilgul jäi mulje, nagu oleks uus seelik antud :) ja ka nahk parandati väga hästi ära :)
 
bat 10. detsember 2009, kl 22.55
Vabandust -- kontsaga*
http://www.hot.ee/fieulve/kodukas/Roivaste_parandus.html siin on hinnakiri ka üleval...
 
Õmbleja 11. detsember 2009, kl 18.16
No ega ikka ei ole küll, et õlg kitsamaks ja küljed ja voila` ! Nii lihtsalt see asi nüüd ikka küll ei käi! Naljanina!
 
mann 13. detsember 2009, kl 20.53
Aga kas selline asi on mõeldav et pikal mantlil jupp maha jope pikkuseni ja sellest tükist kolmnurksed kiilud külgedele vahele. Kataloogist ostetud mantel (jääb ka viimaseks katsetuseks kataloogikaubanduse alal)on ülevalt paras aga puusadest kitsas.
 
viimasele 14. detsember 2009, kl 11.33
see on võimalik küll, aga vajab natuke mõtlemist, et tulemus ilus jääks :)
 
r 14. detsember 2009, kl 16.32
no kataloogikaupa oleks saanud ju tagasi saata!
 
georgdotter 15. detsember 2009, kl 11.00
TERE! Ütleksin et sellisi mantlit saab väga edukalt väiksemaks teha aga mitte ise, sest on vaja proovida kuidas varrukas tagasiistub ja seetöö ei maksa mitte 1000 eeku.Kus te elate, kas esimeses eestis? Mina elan teises ja teeksin sellise töö 400 eest ära.Olen sellise tööga 20 a. leiba teeninud.Kui kedagi huvitab kirjutage meilile. siia foorumisse satun ma harva.Kõike head kõigile!
 
l 17. detsember 2009, kl 11.55
mina lasin eelmine tav ühest vanast nr 46mantlist endale mantli teha. kannan 40nr. hinda täpselt ei mäleta. lasin ühe kleidi ka ühest kohast veidi kokku võtta ja kokku maksin 700krooni vist. see oli pärnus.
 
mhhh 17. detsember 2009, kl 23.42
tahaksin ka oma telgisuurust mantlit kitsamaks teha, aga just teadmatus, kui palju see võiks maksma minna, on mind tagasi hoidnud.
leidsin triikimiskeskuse kodukalt riiete paranduse hinnakirja. selle järgi maksab voodriga mantli kitsamaks tegemine 105 krooni, või oli see hoopis ühe sissevõtte hind? ei saanudki aru, väga segane...
http://www.triikimiskeskus.ee/et/riiete-parandus

teemaalgataja, kui leiad soodsa koha, siis võiksid siin ka märku anda, palju maksma läks ;)
 
g 18. detsember 2009, kl 10.11
No vaatasin ka triikimiskeskuse hindu. Ühesõnaga kirves+käibemaks.
 
rahu 18. detsember 2009, kl 17.38
ma ei teadnudki, et nii lihtsalt saab raha teha, nagu triikimiskeskuses! lukk 100 eeku! poes on sellise hind15-25 eeku. ja on lolle, kes sealt ostavad või?
 
mulka 18. detsember 2009, kl 17.51
mina viisin kunagi oma mantli värvimisele, tumesinine mantel ja oli selline pleekind juba kohati. tagasi sain mantli, mis oli paar numbrit väiksem (voodririie oli sees lotendamas). aga mulle väga sobis, kuna olen aastatega alla võtnud :) kohendasin veidi voodririiet ja voila!

niet mine vii värvimisele :)
 
Anna 06. jaanuar 2010, kl 11.15
Mantli nr. väiksemaks tegemine maksab ca 500 - 700 kr. See on keskmine hind Eestis.

Anna
www.clothes.ee
 
Õmbleja 14. jaanuar 2010, kl 17.45
Tere!

Teen soodsalt õmblus- ja parandustöid. Kogenud õmbleja, tähtajad kiired. Asukoht Tallinn, Nõmme linnaosa.
 
eh 14. jaanuar 2010, kl 22.15
noh, näiteks nr 46-st 40 teha on palju lihtsam kui ainult nr võrra väiksemaks teha. nii lihtne see tõesti pole, et küljelt sisse ja õlg väiksemaks. sa tahad ju, et mantel ikka istuks ka?!
kvaliteetne väiksemaks tegemine maksab praktiliselt sama palju kui uue tegemine. materjalikulu säästad muidugi.
ma olen ka odavate nalja-õmblejate juures käinud kes ei suuda isegi oma õmmeldud seelikut või pintsakut selga istuma panna. nagu kott oleks seljas.

samas ei välista, et on ka odavaid ja häid õmblejaid, eriti väljaspool tallinnat.
 
Triikimiskeskus.ee 25. jaanuar 2010, kl 10.54
Sattusin lugema antud teema postitust ning tahan anda mõned täpsustavad selgitused Triikimiskeskus.ee hindade kohta.

Me ei ole kahtlemata kõige odavam teenuse pakkuja, kuid kindlasti mitte ka kõige kallim. Värsked hinnad siin http://www.triikimiskeskus.ee/et/riiete-parandus . Kodus õmbljejat ja firmasid ei saa üks ühele hinnas ka võrrelda, kuna viimased maksavad antud summast enamuse erinevateks maksudeks (õmbljejale töötasu, riigimaksud, pinnarendid, jne). Ma ei halvusta häid õmbljejaid, kes ise kodus teevad ja hästi teevad. Kuid kindlasti soovitame hoolikalt läbi mõelda, kelle juurde tasub minna ja kelle juurde mitte. Kui Sinu hea sõber soovitab, siis pole ju riski ja saad kindlasti hea teenuse osaliseks. Meil on aga kahjuks ka olnud pahupoolega tegemist, kus me ei saanud enam klienti aidata, kuna riie oli juba rikutud. Ka Tarbijakaitse ei saa Sind siis aidata.

Lühidalt soovitus selline, et kui tead usaldusväärset õmblejat, siis kasuta tema teenust. Kui ei tea, siis see mõnikümmend krooni tasub rohkem maksta ja teenust firmast tellida, see tagab Sinule kindluse.Iga teenuse puhul tasub käia seal, kus on saadud head kogemused ja olete teenusega rahul.

PS: Üleval oli toodud ka tõmbelukkude hind, kui palju maksab see õmblustarvikute poes ja kui palju teenusepakkuja juures. See on nii igas valdkonnas, kui ostad autole õlifiltri autovaruosade poest, saad selle näiteks 100 krooniga, kui ostad autoremondikojast, siis 200-300 krooniga. Tõmblukuga on aga asi veel nii, et iga riideeseme jaoks peab töötaja autoga sõitma konkreetset lukku ostma, sest igal riideesemel on oma tegumoega ja suurusega lukk. Kõik see võtab aega ja raha. Ehk selle luku hinna sees on juba Sinu eest käidud poes lukku ostmas. Ma pead ei julge anda, kuid usun, et vähegi kliendisõbralikud firmad lubavad Sul oma lukuga tulla lukuvahetust teostama. Vähemalt nii võiks see olla.

Kõike paremat soovides :)
 
rahu 25. jaanuar 2010, kl 15.48
mina imestasin triikimiskeskuse hindasid ja just sellepärast, et ma tean, missugune juurdehindlus on mõustlik ja milline mitte. minul on ka ametlik ateljee, maksud ja rent jne., tõmblukke ostan ka, aga ateljeed ostavad hulgikaubast ju neid, vahel erilisemat lukku tuleb poest ka otsida. kui ateljeel on räige hind sellepärast, et iga lukk tuuakse eraldi poest, pole see eriti hea äriplaan. ma pole juurdehindluse vastu, see on normaalne ja vajalik, aga ma olen mõistliku juurdehindluse poolt.
 
christa 13. aprill 2011, kl 15.52
Tere! Soovin riidest mantlit lühemaks teha. Kas ja millal on võimalik ning palju orienteeruvalt maksta võib selline töö? sooviks ka Teie kontakt numbrit..
 
christa 13. aprill 2011, kl 17.36
Õmbleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
>
> Teen soodsalt õmblus- ja parandustöid.
> Kogenud õmbleja, tähtajad kiired. Asukoht Tallinn,
> Nõmme linnaosa.


Teie numbrit sooviks..
 
juulia 14. aprill 2011, kl 21.29
soovitan head õmblejat http://www.aresken.ee/
ise käin seal ja oma lapselegi lasen seal õmmelda riideid :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!