Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
Arusaamatud augud riietes.
 
immelik 27. märts 2019, kl 19.38
Kes on kokku puutnud või teab põhjust järgmisele fenomenile: nimelt tekib mu alussärki või t-särki augurida mis kulgeb rinnaku peal põiki üle kere. Kõigil 3-4 särgil on see rida täpselt samas kohas. Alul on rida katkendlik ja augud pisikesed aga kuudega augud suurenevad ja rida moodustub täisrida. Riide seljapoole peal ei ole auke ega ole ka muudes osades. T-särke milles on selline augurida tekkinud kasutan pidžaama asemel ja nn maika milles on äsja tekkimas uus rida auke, triiksärgi all päevasel ajal. Ma ei tekita neid auke ise mehhaaniliselt ega muul viisil ja ei lõhu ka pesumasin särkide pesemise ajal. Ka kuivatamise ajal ei saaks nagu neid tekkida. Kuivatan raudradika peal. Kui see pesu ei leia kasutamist siis hoiustan neid erinevates kohtades ja seega ei saa ka põhjuseks olla kapid, riiulid, koid vm.
 
auk 30. märts 2019, kl 12.42
Ei oska midagi arvata aga minu abikaasal tulid niisugused augukesed pükstele tagumiku alla. Algul ühel paaril ja siis juba uuel paaril. Uurimisel selgus, et tugitooli põhjas on üks vedru katki ja traat püsti ja see rikkuski püksid. Ise tema muidugi ei pannudki tähele, et sinna otsa kinni jäi.
 
immelik 31. märts 2019, kl 17.21
Pükste istmikust saab aru aga särgi ja alussärgi keskkoht. Ühsuguste aukude rida vasakult paremale? Oleks, et üks rebend või nii aga terve rida ühesuguseid auke. Endal tuli pähe mõte, et kui ma neid talviti radika peal kuivatan peale pesu ehk siis vana nõuka aegse plaatradika ülemine serv tekitab neid aga serval ei ole teravaid kidasid, küll on aga roostene. Särgile roosteplekke ei jää samas.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!