Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
naiste kootud põlvikud?
 
Ketukas 16. mai 2022, kl 06.37
Tahaks "maavillasest" lõngast kirjukoes kootud põlvikuid , talveks, nr. 39-40 jalale.... endal maavillast lõnga pole, et siis peaks,nagu tegema kuduja lõngast Kui suure hinnaga peaks arvestama? Sobiva hinna korral tahaks valmis saada nii-umbes augusti lõpuks....Jään ootama hinna pakkumist
Mari Vihmavari 27. mai 2022, kl 21.05
Mis see "kirjukoes kootud" muidu tähendab? Kas mingi kindel muster on välja otsitud, või jääb see kuduja maitse otsustada? :)
 
Ketukas 28. mai 2022, kl 18.09
võiks olla midagi ETNO-stiilis, päris linde-loomi ei oska tahta, ka väga ei taha "soome-sttilis" piltmustreid
 
otsija 13. juuli 2022, kl 11.30
tahaks vanadekodu vanurile sünnipäevaks kinkida,pisut paksemat õlarätti kinkida,need õhkõrnad pitsilised haapsalu-pitsid sinna päriselt ei kõlba..Need rohkem uhkuseasjad... kas kellelgi oleks midagi pakkuda? Hind...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!