Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
ära anda käsitöö huvilisele
 
käsitöö 26. juuni 2016, kl 12.51
Ära anda välismaised käsitöö zurnaalid koos lõikelehtede ja juhenditega, sealhulgas ka Burda ajakirjad. (õmblemine, kudumine, tikkimine, kodu kaunistus jms) Asukoht Tallinn. Vastan meilile.
 
Mhmm 26. juuni 2016, kl 18.08
Et siis millisele mailile? Kuhu oma soov saata?
 
Kk 26. juuni 2016, kl 18.35
Oleksin huviline.
 
kle käsitöö 26. juuni 2016, kl 19.07
loe nüüd üle ja vasta kah.
Kus mail on?
 
teemaalgataja 26. juuni 2016, kl 19.43
kle käsitöö Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> loe nüüd üle ja vasta kah.
> Kus mail on?


Vastasin Kk-le, kes oma meili andis.
 
Kk 27. juuni 2016, kl 21.49
Palun saada uuesti email, kahjuks ei ole läbi tulnud.
 
teemaalgataja 28. juuni 2016, kl 10.19
Saatsin uue meili. Vaata kas tuli läbi.
 
Kk 29. juuni 2016, kl 16.10
Ikka ei tulnud. Väga kahju, olen muidu väga suur kõsitöö huviline, just tulingi peldikust käsitööd tegemast :(
 
teemaalgataja 29. juuni 2016, kl 17.28
Mul ei ole soovi delfi debiilikutega maid jagada. Tee oma käsitööd seal peldikus edasi, kuid ära ainult arstirohtu unusta vahepeal võtta.
 
seda-et 02. juuli 2016, kl 13.54
teema algataja suhtlus maneer jätab väga palju soovida. Huvitav, moderaator lubab sellise sõnavara kasutajal avalikku inforuumi lagastada? Tundub ,et mode ei vaata üldse mis infovoogudes toimub...
 
teemaalgataja 02. juuli 2016, kl 23.53
Millist peent suhtlusmaneeri ootad sa selliste debiilsete vastu, kes irvitavad inimese hea tahte üle? Kui polnud huvi neid saada, siis pidagu näpud koomal ning ärgu lollitagu inimesi. Kas sa ei arva, et sellise käitumisega tõmmatakse koomale igasugusede annetused, sest sellest ei osata enam lugu pidada. Ning mis veelgi hullem - selliseid pettureid kiputakse lausa kaitsma. Nagu teed sina siin, kommenteerija "seda-et". Mis puudutab delfi moderaatorit, siis ma isiklikult sooviksin lausa kohtuda selle "kertukesega". Näost näkku ning küsida temalt: miks sa seda teed? Mis oli sinu motiiv?
Agne Tamm 03. juuli 2016, kl 11.34
Kahjuks silmad ei pea vastu, muidu v6taksin! Kas tikkimisega on v6imalik leiba teenida? Tegin vaid kapukad, suure vaevaga! Isu saab otsa!
 
algatajale 03. juuli 2016, kl 17.17
käesolevaga sooviksin Teile meelde tuletada , et "Debiilsus" on psüühiline arenguhäire ja ei usu, et teil on õigus kõiki külastajaid taolise terminoloogiaga kostitada.Ka soovitaksin algatajal oma käitumist ja sõna kasutust tugevasti korrigeerida...
 
eelmisele 03. juuli 2016, kl 20.03
Käesolevaga sooviksin sulle teada anda, et minule siinse vastaja näol ilmselt oligi tegemist psüühilise arenguhäirega inimesega (debiilsega), kes püüdis siin mitu korda korrutada et ta pole minu meili kätte saanud, kuigi ma talle saatsin, ning hiljem irvitas, et tema käsitöö käib peldikus.
Kas sa pead sellist käitumist normaalseks? Mina küll ei pea.
Delfi on selliseid tegelasi lausa paksult täis.
Jäi sulle midagi arusaamatuks, peenutseja?
 
viimasele 12. august 2019, kl 05.56
Tegu polnud mitte "peenutsemisega", vaid korrektse vastusega...edaspidi soovitaks oma sõnakasutust kontrollida- redigeerida...
 
tore arutelu siin :) 14. august 2019, kl 17.11
Eks igaühel on viisakusest erinev arusaam. Teemaalgataja pakkus heast tahtest käsitöö (kudumine, tikkimine, õmblemine jms) huvilisele inimesele oma asju ära anda. Kui siis mõni lõuapoolik leiab, et on väga tore tema hea tahte üle irvitada, siis selliseid ei saa ju teisiti kutsuda kui debiilsed inimesed. See on ju arenguhäire, kui internetis valimatult sõimad, solvad ja lollusi räägid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!