Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
Isetegija foorum
 
??? 12. november 2008, kl 08.52
Kas keegi teab miks ei saa isetegija lehele, või on see ainult minu arvuti probleem?
 
gia 12. november 2008, kl 09.13
Proovisin. Foorum avaneb tõrgeteta.
 
x 12. november 2008, kl 10.56
aääkki on aadress vale? http://isetegija.net/
veel on nt võimalus, et cookied on keelatud
 
k 12. november 2008, kl 12.04
Täitsa töötab.
 
???-le 12. november 2008, kl 21.23
Kustuta oma arvutis cookied ära, siis saad foorumisse.
 
nõutu 13. november 2008, kl 22.39
minu arust on see istegija väga mõtetu koht,seal ei saa küll keegi targemaks,väga keeruline foorum ja võimatu üles leida seal mustreid ja õpetusi,ainult mõned käsitöö lötakad pildid,pole isegi mitte korralikult tehtud,ainult lapitehnikat olen näinud korralikku tööd ja üks väga ilus voodikate oli heegeldatud...
aga kõigest minu arvamus...ärge isiklikult võtke... :0)
 
Luisa 14. november 2008, kl 16.46
Keeruline? Minu meelest on just väga lihtne asju leida kui nad on loogiliselt ülesleitavad. Ja tegu ei ole fotofoorumiga, et kunstpilte võiks loota.
Tõenäoliselt on sul muud põhjused, et vinguda.
Mulle hirmsasti meeldib! Just sain vahetusprojektiga imeilusa kingituse ja ootan väga jõuluaega ja siis algavaid projekte. Nii palju positiivset energiat!
 
mary 14. november 2008, kl 21.29
Olen jälginud foorumlaste töid, et ehk mõnestki snitti võtta või ideid... aga, no ei! jubedad pussakad, mida endale koju, selga, kõrva, kaela vm ei sooviks. maitse asi, ütlete. mina ei tuleks aga nii maitsetute värvikoosluste või mõttetute jubinate peale, mida kõike seal kokku nörsitakse.
Õnneks olen maitsega tegijaid enda jaoks leidnud 3-4, kelle käsitööd on tehtud heal tasemel, maitsega ja on kasutatavad. :)
 
maryle 15. november 2008, kl 01.35
tunnen kaasa. ära siis käi vahtimas kui ei meeldi! ei saa aru, tööd ei meeldi aga muudkui jälgid :P:P:P
 
LM 15. november 2008, kl 03.22
Mary - väga tahaks sinu töid näha! Kus see võimalik oleks? Album ehk veebis või blogi vms.
 
käsitööarmastaja 15. november 2008, kl 11.42
vinguda võib ju alati. sellest ajast kui avastasin enda jaoks Isetegija, siis olen palju põnevat enda jaoks saanud, mustreid ja linke kust ise edasi vaadata ja ERITI ajakirju, mis muidu Eestisse ei jõuagi. kui olla ise ainult tarbija siis ei saagi aru, mis väärtus nendel isetehtud asjadel on aga kui põksub pidev soov oma kätega midagi valmistada, siis pole oluline mida keegi juhuslik külastaja arvab.
 
b 15. november 2008, kl 13.24
mary - alati on võimalus võtta oma " õrnad käekesed " tagumiku alt välja ja teha meist isetegijatest paremini.
See mis meeldib Sulle ei pruugi teistele jälle meeldida !!
 
ana 16. november 2008, kl 00.13
äkki valgustad teisigi siis, kust leida veatuid ja mittemaitselagedaid käsitöölisi.
 
hei 16. november 2008, kl 11.55
kuulge, hobitegijad ei peagi mingi mega tasemaga olema. Seal on ju lausa laste blogid ka üleval. Inimesed tutvuvad uute materjalidega ja teevad proovitöid. Suhtlevad ja saavad kokku selle keskkonna kaudu. Outsaideritele ei peagi see midagi pakkuma.

Profesionaalide tööde vaatamiseks tuleb nende kodulehed üles otsida või kriso kaudu nende raamatud tellida. Selline materjal ei peagi tasuta netis üleval rippuma. Üleval on müügiks mõeldud mustrid ja tootenäidised.
 
möh 16. november 2008, kl 18.44
Miks iga mustri või ükskõik mille kohta nõu küsimise peal saadate isetegijasse. siis inimesed leiavad mingi inglis või hispaani keeles õpetuse ja ei saa aru ja küsivad, et äkki keegi tõlgiks. Raamatu poed on ju ka raamatuid ja õpkuid täis, kus mustreid on ja ajakirju ajakirjalettides ja isegi eesti keeles on need.
 
ei saa aru ... 16. november 2008, kl 18.51
no ja ostke siis poest käsitööraamatuid , miks küsite siit siis mustreid ???. meie teeme samade mustrite järgi mida TEILEGI soovitame.
 
jajah 16. november 2008, kl 20.58
Kui huvi mustri järgi olemas on siis ei tohiks küll probleeme olla sellest arusaamisega! Spetsiaalsed käsitööalaste terminitega sõnastikud on isetegijas üleval, kel viitsimist on, see saab oma mustri tõlgitud ka.
Aga selle sooviga ei maksa ennast küll sinna regama tulla, et "tõlkige mulle muster ära!". Nähke ise vaeva ja kui miskit selgusetuks jääb, siis küsige. Aga tõlketeenuseid pole mõtet isetegijast otsima tulla.
Eesti keelde tõlgitud käsitööraamatud on... Kõik ühte auku ja ei midagi huvitavat.
 
nõutu 16. november 2008, kl 23.07
to käsitööarmastaja...
ma teen väga palju käsitööd,aga enda untsu läinud asju ma küll ei pane üles...seal on lihtsalt pildid üleval,aga mitte ühtegi õpetust ja mustrit on küll sealt võimatu leida...
 
? 17. november 2008, kl 00.23
Aga miks peaks keegi oma väljamõeldud mustreid jagama? Isetegija on mõne jaoks vist mingi Picasa mustrite varaait :P
Kes viitsib natuke ringi vaadata, siis isetegijas on terved teemad, mis ainult mustritest koosnevadki.
 
b 17. november 2008, kl 09.28
.....mustrit on küll sealt võimatu leida...
ma arvan , et viga otsijas , seal vastavad teemad olemas. Lihtsalt oma laiskusest ei viitsita otsida , lihtsam ju " andke mustrit "??
 
kus see keerukus on? 17. november 2008, kl 13.42
avaleht-> foorum (ülaservast) ja sealt juba edasi teemadesse. Muidugi peab olema registreerunud, et pääseda kõiki teemasid lugema.
 
Sapsi 17. november 2008, kl 23.33
Lihtne, kui ei meeldi, siis ärge käige foorumis ega blogisid vaatamas. Ärge nuruge mustreid, õpetusi ja nende tõlkeid.
Inspiratsiooni käige väljamaablogidest otsimas. Mustrite jaoks ostke poest raamatuid ja ajakirju. Milles probleem? Mida vähem virisejaid seal foorumis ringi liigub, seda parem. Ega isetegia.net ainuke käsitööga seotud foorum ole. Minge, irisejad, mujale selle asemel, et teiste tegijate rõõmu käsitööst rikkuda.


Isetegija ja avalikult uhke selle üle :P
 
nokitseja 18. november 2008, kl 22.48
Koht- kuhu vöid ennast unustada, küsides ei jää kunagi vastuseta, lisaks kokkusaamistel kohtud alati nagu vanade tuttavatega.
 
mia 19. november 2008, kl 17.34
Kui sealt midagi ei leia, siis kustkohast üldse leiab:DDD Ma võin tundideks unustada end sealt mustreid salvestama:D
Blogide omanikud on tõesti erineva tasemega käsitöös. On väga prohvesionaalseid tegijaid ja on ka päris algajaid ja selles pole midgi halba. Isetegija on just koht, kus algaja saab teistel õppida ja nõu küsida. Tore koht:)
 
algaja 20. november 2008, kl 07.27
no algajal küll isetegija foorumisse asja ei ole. eriti sellisel, kes ei oska korralikult lõnga kulu arvestada, ei tunne materjale, keerukamaid töövõtteid jne. väga raske on sealt leida eesti keelseid õpetusi saadaolevatele materjalidele.
juba tegijatemale on see tõesti tore koht kust juba ainuüksi piltide vaatamisest inspiratsiooni saab.
 
möh 20. mai 2009, kl 09.30
Kuidas oleks võimalik end sealt isetegija.neti-ist ära kustutada.
 
Rees 20. mai 2009, kl 12.15
Ma arvan, et Delfist sa abi ei saa. Ehk proovid Isetegija.net adminnidele selleteemalise kirja saata :-)
 
jessas 25. mai 2009, kl 17.06
kui õelad võivad inimesed olla,nii lihtsast teemast nii palju sappi välja pressitud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!