Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
Mis hinnaga villased sokid?
 
a 15. detsember 2009, kl 20.27
eelnev soov oli mõeldud Liisile.
 
Kaie 16. detsember 2009, kl 14.54
Kes soovib ka netis oma asju müüa, siis seda saab teha www.käsitöötuba.eu
 
sokid. 18. detsember 2009, kl 08.42
müüa oma kootud villaseid sokke ja kindaid,naiste omi,elan tallinnas,
 
Naine Iirimaalt 18. detsember 2009, kl 23.34
Isegi Iirimaal on 50 Euri villaste sokkide eest palju küsitud, siinne rikas elankkond ei maksa sellist hinda. Keegi kuduja lihtsalt pluffib praegu.
 
tegija 19. detsember 2009, kl 20.45
50 € on palju kuid kui on kenad, siis saab soomes neid müüa küll
 
kuduja 20. detsember 2009, kl 18.15
Keegi solgib teemat oma 50 euroga, ärge tehke tast välja.
 
appi! 20. detsember 2009, kl 18.54
Suured kampsunid Raekojaplatsi Jõuluturul, kuulus kõrgete hindade poolest, maksavad 40 eur.(600 eek). Kas need 50 eur sokid on kuldlõngast?
 
ma võin öelda 01. märts 2010, kl 20.33
rumalad eestlased - miks te lasete käsitööl hinna nii alla?

50 euriga saab müüa küll. kõik oleneb nüanssidest.

odavad "ärikad" võivadki jääda oma miljoneid lootma, kui soki eest 40 küsivad.. ma ei tea..
hale.. kahtlased olete.. rotid.

olge uhked oma töö eest.. kui ikkaon teie töö üldsegi.. ja väärtustage oma tööd, mitte ärge solkige turgu oma taskurahasaamisega.


soovitan julgelt kasvõi 100 euri küsida - kui on midagi tarka ka juurde öelda jne. mitte mingi 10-minutiga kokkuklopsitud internetileht

edu kudujatele !
 
tahan öelda 01. märts 2010, kl 20.57
et kui te RAHA tahate sokiäriga teenida - küsige rohkem.

kui tahate olla "head", siis saan aru teie heategevusest vms..
40eek ? mm.. parem siis küsige juba süüa või lõnga või kott kartuleid endale tasuks.
või andke niisama ära.

aga palun.. ärge saboteerige käsitöö hinda ja selle väärtust oma taskurahasoovidega. ja ärge paukuge ja nutke nende kallal, kel on ajusid ja oskavad head toodet hea hinnaga müüa.
eestlaslik kadedus?


ikka kõrgemalt. kõrgemalt!
hale kuidagi vaadata seda kõikumist

50 euri vs 3 euri
naljakas ju? mulle igastahes on.

kui ma kooks sokke - siis küsiks sümboolse summa - 100 kasvõi.. aga 40.. see on NAERUVÄÄRNE.. näitab alamlikkust, vaesust, harimatust.
 
usun 02. märts 2010, kl 07.58
et soki müüjal toimus eksitus ja küsis ikka soki paari eest 5 EURI...:)
 
jah 02. märts 2010, kl 08.58
null pole number?
 
l 04. märts 2010, kl 16.54
lihtsaid mustriga sokke pole mul eriti olnud kasulik müüa. vahepeal müün pitsilisi sokke(müüd tegelikult ka muid asju). Kui on põneva värviga ja mustriga sokid siis olen umbes 300-400krooni eest müünud isegi. aga enamasti välismaale. Olen pitsilisi pikkasid põlvikuid ka kudunud. vahepeal sai selliseid välismaale 700-900krooni eest müüa kuskile butiiki. aga selliseid kõrgeid hindasid sain ainult siis kui nende väljanägemine oli selline, et väga trendika vms mulje jätab. lihtsamaid sokke olen u 200krooniga müünud.
 
mees 04. märts 2010, kl 21.11
ma ostan pidevalt valgeid meeste villaseid sokke, aga käsitööpoodides on ainult mingid mustrilised müügil ja need mulle ei meeldi. saan aru, et selliseid on igav kududa, aga mustrilisi ma ei vaata ka.
 
1naine 08. märts 2010, kl 20.56
Mina koon küll valgeid tavalisi villaseid sokke, mul 4 meest majas, hea lihtne teleka ees nokitseda.
 
Kaie 09. märts 2010, kl 13.23
Kes on huvitatud käsitöökaubast, sealhulgas ka villastest sokkidest jms, siis külastage www.käsitöötuba.eu
Täitsa normaalse hinnaga ja hea kaup!
 
häh, 28. märts 2011, kl 15.29
Juhtusin vana teemat lugema, KUDUJA tampis alles hiljuti sokiteemas oma 50€ paar-juttu, vaatan, et ega ta äri hästi ei lähe, ta müüs selle hinnaga juba paar aastat tagasi. Nüüd igal pool hinnad tõusnud, ta, vaeseke, saab ikka alles sama 50€...
 
jupike 02. aprill 2011, kl 12.47
No hetkel on kõik ise nokitsema kuduma hakanud ja turist ei osta ka enam naljalt Oleme nende jaoks ikka ennekõike odava tööjõu riik. Nii ,et sellise hinnaga võite rikast klienti ootama jäädagi , see ei ole lihtsalt reaalne.
 
Nelli 29. september 2018, kl 09.28
Milline sokipaar maksab ikkagi 800€ ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!