Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Käsitöö
karnaluks
 
m 27. veebruar 2009, kl 19.33
Kas keegi teab Karnaluksi poe lahtioleku aegu? Kas laupäeval on avatud?
 
ta 27. veebruar 2009, kl 20.54
tööpäeviti 9-17
laupäeviti on suletud
 
gia 27. veebruar 2009, kl 21.12
Minu arvates on Karnaluks laupäeviti lahti 9(10)-15.
Kuid helista ja täpsusta:
http://shop.kl24.ee/firmast/
 
käsitöö 28. veebruar 2009, kl 18.20
on ja laup avatud, kolmeni vist
 
triin 01. märts 2009, kl 15.45
Laupäeviti on üheni lahti, käisin nõni nädal tagasi.
 
käsitööhuviline 15. september 2013, kl 22.07
mida karnaluks endast kujutab?
 
ene 17. september 2013, kl 18.48
Suur suur kauplus hulgiladu. Pole asja mida ma pole käsitöö õpetajana sealt leidnud oma õpilaste tarvis. Aga arveldada saab ainult sulas ja alati peab olema raha rohkem kaasas, midagi avastad alati lisaks sellele mida ostma läksid.
 
sõltlane 21. september 2013, kl 13.47
See on lõks kust rahaga enam välja ei saa.
 
H. 22. september 2013, kl 11.51
väga tabavalt öeldud :)
 
lõng 25. september 2013, kl 18.25
See on väga hea, et maksta saab ainult sulas.Kui oleks kaardimaksed, siis oleksid paljud pankrotis.Aga nüüd seab kaasavõetud sularaha piirid.Sellises kaubakülluses kaob selge mõtlemine ja silme ees võtab kirjuks.
 
õPETAJA 24. november 2013, kl 23.43
VAATA KL24.EE
 
endine sõltlane 25. november 2013, kl 20.31
Kunagi käisin seal sageli, koht on popp ka välismaal, soomlasi tuuakse bussidega kohale. Minu käigud aga lõppesid, sest teenindus ja ostmise protsess on seal alla igasugust arvestust. Ühe helme vms väiksema pudi ostmiseks tuleb terve pakk või karp kassasse kaasa vedida, et müüja saaks koodi vaadata. Mingit triipkoodindust nad seal vist ei tunne, käsitsi lüüakse kõik kaup sisse, müüjad on kohmakad ja aeglased. Samal ajal keegi teine muidugi sama toodet valida ei saa, sest eelmine ostja on paki minema viinud. Kassasid oleks nagu kaks, aga millegipärast töötab korraga üks ja ma olen seal ise nt kahe pärli ja ühe sõrmusetooriku pärast u 45 min seisnud. Tipphetk oli see, kui minu paarieurosele arvele löödi mauhti otsa järjekorras järgmise soome mammi 40-eurised kudumisvardad. Järgnes tige nohin müüjatädi poolt, sest arvutisüsteem on seal kas vilets või ta ei osanud seda kasutada, igatahes kauba mahavõtmine näis täiesti ületamatu raskus. Letil vedeleb igasugu kola, kottigi ei saa aru, mis kaup kelle oma, kui palju rahvast. Julgesin siis piiksatada, et esiteks liigub teil järjekord tiguaeglaselt, 10 inimest 45 minutiga on ikka omaette tase, teiseks, kui minu ostule vale kaup otsa lüüakse, võiks tigeda nohisemise ja põrnitsemise asemel äkki vabandada näiteks? Selle peale vastas mulle mingi leti taga jõlkuv mees u nii, et mida ma virisen, see olevat praegu väga kiire ja korralik teenindus, ma polevat näinudki, mis hullumaja tavaliselt on. Sel hetkel tegin küll otsuse, et olgu kaupa kui palju tahes, aga mina rohkem oma raha sinna ei vii. Ju käib välismaa kliente 40€ vardaid ostmas nii palju, et mingi eestlane oma kahe helmega pole viisakat kohtlemist väärt. Mina ka jälle klähvimise ja sabas seismise eest peale maksta ei taha ja viin oma raha kuhugi mujale.
Ja muideks, kui ma esimest korda seal käisin, polnud väljas ühtegi silti ainult sularaha maksete kohta. Seisin saba ära ja sain pangakaart näpus leti ääres teada. Vbl nüüd on asi paranenud, kes teab...
 
ka 26. november 2013, kl 10.19
See kaup on seal ikka üle mõistuse kallis!
 
eh? 27. november 2013, kl 15.07
mis te virisete, tegu on ju HULGIlaoga- ostke siis oma kahte pärlit mujalt. Ma ise käin ikka seal ja ei leia, et oleks ülemõistuse kallis, ja ostan ka küll ainult pisukese haaval. 2 kassat on töös, saab ka pangaülekandega maksta- kes veel ei tea, ega ole küsida osanud, on ise suu peale kukkunud. Selle teise kassa juures, mis kest nende teist ruumi asub, on ka arvuti, kuhu lubatakse sul lahkelt sisselogida, teha oma pangaülekanne ja printida maksekinnitus välja. Vot nii ja ongi ülekandega tehtud makse.Jah, ei ole mugavuse tipp, mis siis. See-eest on neil kontsentreeritult koos valik, mida mujalt ei leia ühest kohast koos. Kui tahate edevamat väljapanekut, karjakaupa müüjatare jne, siis oleksid hinnad ka jupi võrra kallimad. Kui sa juba tead, mis pood on Karnaluks ja oled seda visiteerinud, siis planeeri oma käik sinna vastavalt. Muidugi on võimalus ka mitte üldse minna. Ja laupäeviti on lahti kella 15ni.
 
mann 27. november 2013, kl 15.10
see on kirjade järgi ikka hulgimüügipood, nad ei pea tõesti 2-kaupa helmeste ostjatega niiväga arvestama.
Ja teenindus on ikka kiire sellise ostjatehulga kohta. Peab lihtsalt aega varuma. Ja sama kauba saab ju kätte jaekaubandusest, ei pea sinna minema kui ei sobi.
 
klient juba üle kümne aasta 27. november 2013, kl 17.36
Neil on ka netipood olemas: http://shop.kl24.ee/ Kohapeal internetipanga kasutamise võimalus maksmiseks on tõesti olemas, aga siis peab meeles pidama, et koodikaart kaasas oleks. Pangakaardiga maksta ei saa just seetõttu, et terminali kasutamine tõstab hindu.
Kes nimetab sealset kaupa kalliks, sellelt tahaks kohe küsida, et kust odavamalt saab? Mina ei ole Tallinnas veel sellist kohta leidnud. Paljud kohalikud kangapoed ostavad osa oma kraamist Karnaluksist ja müüvad mitme(kümne)kordse hinnaga edasi. Kassasid on tegelikult neli ja teenindajate kohta küll midagi halba minul öelda ei ole, ma usun, et neil on ikka päris suur koormus seal ja kaupa on lausa tohutult. Vot ainus halb asi on tõesi see, kui sommidega koos sinna satud ...
 
hm 02. detsember 2013, kl 09.46
Ma ka imestan, et mis mõttes kallis? Tegin põhjalikku uurimist erinevate netipoodide lehekülgedel ja päris poodides ja avastasin, et näiteks vardad on neil küll kõige odavamad. Ostsingi sealt ja ei saa küll midagi nuriseda.
 
kallid? 02. detsember 2013, kl 22.42
Konkreetne lõng Karnaluksis 4.50, ühes teises poes 4.95.Vardad Karnaluksis samuti soodsamad ja sortiment seal ka palju suurem.
 
Palun abi 03. detsember 2013, kl 15.31
Tere! Palun abi, ehk keegi teab kas seal 5cm helkurpaela on müügil veel ja mis oli hinnaks? Lähipäevil pealinna sõit ees.
 
Vaadake 08. detsember 2013, kl 08.40
koduabi foorumist "Head nööbipoodi Tallinnas" viimast postitust (hetkel)! Aadress on muutunud.
 
mina 21. detsember 2013, kl 21.00
käin ka tihti karnaluksis aga mind ajab hulluks just see maksmise teema.Siiani ei saa kaarti kasutada ja pean terve helsinki mammidega järjekorras seisma,kelle korvid on triiki asju täis.Ja siis oota oma 3 lõngarulli maksmist .Tegin neile ettepaneku ,et tehke yks ekspress kassa,kui on asju vähem kui 5 ,saaks ka rutem minema sealt.Ja see,et need kassad on ebamugavalt ukse,ee,trygi selllest järjekorra sabast läbi pidevalt.Muidu on palju huvitavaid asju ja mitte ei tea kui kallid.
 
Taisi 22. detsember 2013, kl 14.53
Lahti oleku ajad:Reede: kl. 9.00-17.00 ja Laupäeval kl. 9.00-15.00
 
Riina Mg 04. jaanuar 2014, kl 22.42
Täna oli selles kaupluslaos rahvast Moskvast - ja kus kiitsid - et kaupa nii head ja palju. Lisasid veel, et neil Moskvas polevatki sellist poodi. Et tulevad varsti jälle....
 
Nimi 14. jaanuar 2014, kl 22.22
Saab ka kohapeal pangaülekandega maksta, kui sula kaasas pole. Trükitakse arve välja ja tagapool saalis on arvuti, kust saad ülekande teha ja maksekorralduse koopia välja printida.
Teenindus on jah nagu ta on ja kassade kiirusest ei hakka rääkimagi, seisad siis soome tädidega võidu seal. Kannatlikkuse proov.
Ja ometigi valik ja hinnad võrreldamatud, nii et ikkagi lähen sinna... Kurat.
 
mina... 05. veebruar 2014, kl 23.19
... tellin päris tihti nende netipoest ja olen rahul nii kauba kui hindadega
 
vanamemm maalt 26. märts 2015, kl 15.22
Hei! tere, kevad 2015! loen teie postitusi, oi jah....ma pean ennast KL püsikliendiks juba, tellin netist ja olen väga rahul nii kauba kui teenindusega. Et mitmekesi tellime, siis on juhtunud apsakaid endal ja need on imeilusti helistamisega ära lahendatud kähku. Praegugi käib piilumine uueks saadetiseks. Saatmine käib kiiresti ja pole ka nii väga suure saatekuluga pakid.
Ei ütle kalliks ei lõngu (ära kallist telli? hind on juures ju)),eile avastasin linna lõngapoes oma soki-lemmiku JUSSI hinnaga 4.50 /100gr; KL on see senini ca 2.50 tokk; väga tugev ja hea materjal; kahjuks on valik viimasel ajal nullis;
olen tk kaupa pärleid saanud tellida, raamatuid, mida iganes...tänan väga teenindajaid ja ei kujuta ette, kuidas peaks ennast kohapeal kaupluses üleval....valik on ju niiii tohutu.................Edu teile ja rõõmsaid kliente!
 
noormamm maalt 31. märts 2015, kl 13.09
Ja nüüd ka kaardimakse kohapeal!!!
 
M 15. september 2016, kl 18.01
https://www.facebook.com/karnalukshelmic/
 
Mhel 22. september 2016, kl 12.32
https://facebook.com/karnalukshelmic
 
Ka maalt 25. veebruar 2021, kl 09.54
Karnaluks on tõepoolest suurpärase kaubavalikuga ja heade hindadega pood. Aga oma klientidesse suhtuvad nad üleolevalt. Mul tekkis küsimusi tagastamise osas ja tegin selle käigus ka paar ettepanekut. Seepeale solvuti ja sain üsna mitu mürgise tooniga meili. Väga ebameeldiv!!!
Kui soovite näidet, siis siin samas postituses kirjutab EH? üsna sarnases stiilis, tõenäoliselt Karnaluksiga seotud inimene.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!