Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
vajan laenu.
 
vajan abi 15. november 2012, kl 10.30
Sooviks saada eraisikult laenu summas 1000 eurot. Tagasi oleks võimalilk maksta 1100.tagasi makse toimuks järgmise kuu 20 paiku. Pakkumised palun meilile.

Õelatel ja parastajatel inimestel mitte kommenteerida ega kirjutada
 
Hommik.mul on sama jama 15. november 2012, kl 10.47
1000€ tuleb ühe hea auto osturahast puudu.
ise kuskil mujal riigis, näis mis saab.
kiiret just ka pole.
 
hahahaha 15. november 2012, kl 11.04
kui leidub tõesti lolle, kes annavad sellistele, kellele pank ei anna, siis paras neile, et rahast ilma jäävad.
 
vajan abi 15. november 2012, kl 14.02
(olen teema algataja) vajan laenu kuna 3 väikest last emapalga pangast laenu ei saa. mees käis tööl palka siiani saanud ei ole maksu järjest suurenesid. nüüd läks soome ametlikult tööle ja tema tagasi tulles oleks võimalik laen tagastada.
 
mh 15. november 2012, kl 15.01
see et soome läks, pole mingi argument. Väga paljud tulevad soomest tölla-tölla ilma mingite rahadeta tagasi. Saavad ainult töölkäimise lõbu.
 
vajan abi 15. november 2012, kl 15.09
sinu jaoks võib olla ei ole see sulle argument aga mulle on kuna läks koos tuttavaga kes seal aastaid tööl olnud ja mingeid probleeme pole siiani olnud
 
teemaalgatajale ja teistele 17. november 2012, kl 13.22
Eraisikul ei ole mõtet laenata,kui tahad laenu võtta, võta pangast. Ma ei parasta, KUID SAIN ISE VÄGA HAIGET ÜHE INIMESE TÕTTU, KES EI MAKSNUD MULLE OMA VÕLGA TAGASI JA KELLE ARVATES ON LOOMULIK JÄTTA VÕLG TAGASIMAKSMATA. Asi polnud laenamises. Ma ei soovi, et veel keegi haiget saab. Osa inimesi on väga julmad ja õelad. Võlga ei maksta tagasi lihtsalt. Tõenduste olemasolu ei pane ka inimesi võlga tagasi maksma. Kahjuks.
 
Nõu 18. november 2012, kl 07.15
Moodustades omavahel keti võlgadest vabaks saate kõik raha. Pange pead tööle.
 
mh 18. november 2012, kl 11.44
vajan abi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sinu jaoks võib olla ei ole see sulle argument aga
> mulle on kuna läks koos tuttavaga kes seal aastai
> d tööl olnud ja mingeid probleeme pole siiani olnu
> d

ilmselt ikka pole mingi argument, kui ükski pank ega laenukontor sind jutule ei võta. Eks nad ole ka selliseid "soome tööle " piisavalt näinud. Miks peaks sulle siis keegi eraisik laenu tahtma anda, kui pankadel on kordades suuremad võimalused hiljem oma rahasid välja nõuda. Kui nemadki ei usalda, siis eraisikule oleks ilmselt selle laenu nimi kingitus. Sellised soome läinud ei maksa iial midagi tagasi, kuna soomest on isegi kohtu abil keeruline midagi tagasi nõuda.
 
mh 18. november 2012, kl 11.46
siin foorumiski nähtud küllalt "kangeid" võlglasi, kes kelgivad, et teenivad soomes ja kavatsegi oma võlgu eestis maksma hakata, kuna soome meie kohtutäiturite käsi ei ulata. Otsi lolle mujalt...
 
? 21. november 2012, kl 22.27
Kas oled muidu kena naine ?
 
? 23. jaanuar 2013, kl 19.50
Miks te siis ei võta härra Kimberleylt laenu?
 
! 27. jaanuar 2013, kl 14.49
to ? - kas oled ise võtnud?
 
? 27. jaanuar 2013, kl 23.58
Jaa, härra Kimberley on väga meeldiv härrasmees. Sain laenu kiiresti ja turvaliselt kätte.
 
mina 06. veebruar 2013, kl 14.58
Soovitan samuti kasutada www.rahakott.ee teenust. Olen väga rahul.
 
noormees. 09. veebruar 2013, kl 11.05
Võin aidata natuke raha juurde teenida. Selleks peab olemas olema internetiühendus ja algkapital. Soovijatel jätta oma kontakttelefon.
 
tibi 23. veebruar 2013, kl 13.54
58921952 soovin laenu ilma ettemaksuta..
 
Eh 08. mai 2013, kl 17.26
isepankur.ee laena palju soovid.
 
joshua benjamin 27. aprill 2023, kl 19.59
Kas olete otsinud rahastamisvõimalusi oma uue kodu ostmiseks, ehitamiseks, kinnisvaralaenuks, refinantseerimiseks, võlgade konsolideerimiseks, isiklikuks või äriliseks otstarbeks? Tere tulemast tulevikku! Meiega on rahastamine tehtud lihtsaks. Võtke meiega ühendust, kuna pakume oma finantsteenust madala ja taskukohase intressimääraga 3% pikaks ja lühikeseks laenuperioodiks koos 100% garantiiga laenuga. Huvitatud taotleja peaks meiega ühendust võtma edasiste laenu omandamise protseduuride jaoks aadressil: joshuabenloancompany@aol.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!