Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Tulus ärimõte
 
elu näinud loogik 12. oktoober 2010, kl 17.47
Kui mul on 40 000 EEK, siis kuhu ma peaksin selle raha paigutama või mida ostma-müüma, et kuu aja pärast oleks mul 80 000 EEK???
 
ee 12. oktoober 2010, kl 17.54
Sellist tootlust annab ainult narkootikumidega hangeldamine. Aga ma ei soovitaks sellist äri, sest selles on 2 võimalust:
1) jääd vahele ja äri on p*rses
2) ei jää vahele, aga saad kuuli pähe siis kui sul liiga hästi hakkab minema
 
elu näinud koomik 12. oktoober 2010, kl 18.27
osta kogu raha eest lotopileteid:)
 
elu näinud loogik 12. oktoober 2010, kl 21.31
narkots ei tule kõne alla, raha on raske vaevaga teenitud. Ja lotopiletid ka ei tule kõne alla - võib kõigest ilma jääda.
 
elu näinud joodik 12. oktoober 2010, kl 21.37
Aga anna minu kätte hoiule kuuks ajaks. Ise teeni uus 40 000 ja siis kuu aja pärast kui ma ikka raha tagasi antud saan, siis ongi 80 000 koos.
 
elu näinud loogik 12. oktoober 2010, kl 22.09
:)) Hea soovitus elunäinud joodik!:) Aga noooh, ega päris kuuga seda ka ei teeni, ega ma riigikoguja ei ole.

Midagi ometi tahaks teha...
 
Maarja 13. oktoober 2010, kl 03.10
tahad sa teha midagi kasulikku või või lahedat?
Tahad sa kedagi aidata või tahad sa ennast aidata?
 
elu näinud loogik 13. oktoober 2010, kl 10.53
Võib olla kasulik ja lahe - ja kõige parem kui nii kasulik kui lahe.:)

Ennast tahan aidata ja kui ennast aidates teisi aitan, siis ka ok. Aga lihtsalt seda raha vaestele ära anda ei ole võimalik - mul endalgi on võlad ja kuna see raha veel võlgu ei kata, siis oleks mõistlik seda raha suurendada - mitte lihtsalt osa võlgade katteks ära anda. Öeldakse ju, et raha teeb raha...
Tahaksin seda õppida.:)

Ilmselt oleks see ka hea kui 20 000 kuuga juurde teeniksin ja järgmisel kuul jälle 20 000 ja nõnda mõned kuud vähemasti.
 
suller 13. oktoober 2010, kl 22.24
Omg, looda sa, et keegi sulle mõne hea idee toodab.
 
elu näinud loogik 14. oktoober 2010, kl 00.35
Lootus on lollide lohutus...:)
 
21 14. oktoober 2010, kl 13.45
pane nafta peale:)
 
m 14. oktoober 2010, kl 17.45
Mul ka 40000.- ja kõvasti rohkemgi veel ning oleksin õnnelik ka äriidee eest, mis tooks kuus kasvõi 2000-3000.- juurde, sinu poolt soovitu tundub küll keeruline.
 
elu näinud loogik 14. oktoober 2010, kl 19.04
Ma võtan seda kui väljakutset.:) Üks mõte sigines...see on seotud kinnisvaraga.
 
elu näinud joodik 14. oktoober 2010, kl 21.05
eestis ei saa 40 000 eest isegi korralikku peldikut. toompeale tehti üks juba mitmeid aastaid tagasi ning juba tollal läks see ligi 2 milli maksma.
 
elu näinud loogik 14. oktoober 2010, kl 23.54
Toompea on kõrge linnavärk...

A mõtle kui ma teen selle raha eest korraliku peldiku Läti piiri äärde - hakkate kõik vaatamas käima ja kopik kõlksub.:)
 
ergthfygj 16. oktoober 2010, kl 14.02
Natukene naiivne on nüüd legaalsel teel sellist summat teenida.
Kuid kui sul on AEGA ja stressikindlust, leidub internetis piisavalt erinevaid aktsiamänge jms, kus otseselt kaotada pole võimalik - paraku vajavad need nutikat meelt, väga.

Legaalselt aga narkootikumid tõesti.
Kartma ei pea, et keegi maha koksab, kuid see vajab omakorda kontakte, et ostetu ka läbi kellegi turustada jne.

Kolmandaks ehk mingid laenud - paraku on tegu samamoodi riskantse äriga.
 
Indrek 16. oktoober 2010, kl 14.38
Probleem on täitsa olemas, ainult teema püstitaja võiks selle raha mõnele teretuttavale ära kinkida. Sest selliste ootuste puhul lõpp kiire tulema.
Et kui rohkem selliseid, kellel 50-100 tuhat tahaks rakendust, ja 50-ga ei ole tõesti midagi tarka teha ja ei tahaks ka veel ühte korvi seda panna.
Nii et suht keeruline olukord ja endal sama seis.
Mõned mõtted on endal olemas ja kui sama muredega seltskond mõned tunnid kohvi rüüpad, ehk siis tekkib ka asiseid mõtteid juurde.
Selle mõne tunni arutamiseks ikka leiaks.
 
elu näinud loogik 16. oktoober 2010, kl 21.09
Hea mõte, Indrek, mitu pead on mitu pead!:)

Minu puhul tuleb kõne alla ainult kõik legaalne ja seaduslik - ei mingit narkotsi ega musta äri. Aga jah, kui saaks siin paar inimest veel kampa, oleks võimalik teha üks seaduslik kinnisvaratehing. Enne äri kallale asumist siiski mingi notariaalse lepingu teeme - et vältida naha üle kõrvade tõmbamist.
Kui midagi niisugust sobib, võiks asja individuaalsemalt edasi arutada.
 
jäta oma mail 17. oktoober 2010, kl 21.41
räägime sellest
 
Indrek 18. oktoober 2010, kl 15.29
Mingi notariaalse lepinguga asja ajama vast ei hakkaks, eriti kinnisvara.
Ikka väga vettpidav peab see leping olema ja see ei ole midagi keerulist.
Ette ei oska midagi kosta, aga arutamiseks sobib iga teema, eriti huvitab interneti vahendusel tehtav.
No jah, must äri on vist omaette teema, sellest ei oska midagi kosta ja
osaleda neis mängudes ei ole ka soovi.
 
mina 18. oktoober 2010, kl 18.04
osta lotopileteid.
 
elu näinud loogik 20. oktoober 2010, kl 20.39
Räägime asjast, sain nüüd meiliga maha.:)

kindel.kinnisvara@gmail.com
 
neeger 22. oktoober 2010, kl 22.55
aga külva maha nagu Buratino loos
 
n 23. oktoober 2010, kl 21.42
Kui keegi teeb veidi kobedama ettepaneku, siis on ilkujad kohe platsis
Ühinen Indreku ideega, aga kahekesi pole vast sellel asjal jumet.
 
idu 25. oktoober 2010, kl 16.45
Osta hääli ja saad riigikogulaseks. Priske penss ja tööl ka ei pea käima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!