Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Makseraskused :S
 
Neiu 13. jaanuar 2014, kl 00.41
Tere. Võtsin kiirlaenu aastaks ajaks igakuise maksega 32 eurot. Hiljem jälle ja jälle. Nüüd kokku 4-st kohast võetud. Palgast maksan laenud ja üüri ja elamisek ei jäägi eriti. Ma ei kujuta ette kuidas ja mida tegema peaks. Kas peaksin minema võlaõustaja juurde ja kus nad Tartus asuvad. Või ma ei tea, ma ei suuda mõelda ka enam. OSkab keegi nõu anda ?

Palun jätke parastamised jne kommentaarid enda teada.
 
aga 13. jaanuar 2014, kl 01.03
aga keda peaks kottima, et üle jõu elad? pole vaja laenu võtta, kui pole selge, kust tagasi maksad. nüüd siple, mis muud.
 
:() 13. jaanuar 2014, kl 01.04
Ikka ilmselt on võlanõustaja hetkel see, kes oskab sulle ehk mingit nõu anda. No ja kui foorumisse jõudsid, kas googlet ei osanud kasutada?

http://www.tartu.ee/?lang_id=1&menu_id=2&page_id=4381
http://minuraha.ee/volanoustajad/
 
robi 13. jaanuar 2014, kl 20.37
Soovitan sul hahh parem teemaalgatajale väärt nõu anda ja minu persoonile mitte väga keskenduda. Püsige teemas. Mina oma nõuande juba andsin.
 
hahh 13. jaanuar 2014, kl 22.28
robi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovitan sul hahh parem teemaalgatajale väärt nõu
> anda ja minu persoonile mitte väga keskenduda. Püs
> ige teemas. Mina oma nõuande juba andsin.

Püsimegi sinu antud suunal teemas. Asjalikku nõu on küsijale juba eelpool antud, sina keerasid teema järjekordselt p...ks. Soovitan tõesti soojalt, mõtle midagi uut välja, tõesti öökima ajab see sinu (raha)kottide teema pidevalt. Mine liputa kusagil metsavahel, kui nad sul pidevalt sügelevad ja kuidagi rahu ei anna.
 
robi 13. jaanuar 2014, kl 23.43
Ehk ajad mind segi kellegagi. Ma ei ole siin foorumis just sagedasti kommenteerinud. Võlanõustajaga võib kohtuda, aga ega see kohtumine sissetulekut järsult ei suurenda. Kiire teenimisvõimalus on ikka v.i.t.u.g.a, see on juba aastasadu nii olnud.
Kas sinu närvilisus olek hahh ja minu sõimamine on tingitud sellest, et sa pole ammu "seda" teinud?
 
nii 14. jaanuar 2014, kl 11.35
pead endale lisateenistust otsima või suurema palgaga töökoha...
 
hahh 14. jaanuar 2014, kl 12.38
robi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehk ajad mind segi kellegagi. Ma ei ole siin fooru
> mis just sagedasti kommenteerinud. Võlanõustajaga
> võib kohtuda, aga ega see kohtumine sissetulekut j
> ärsult ei suurenda. Kiire teenimisvõimalus on ikka
> v.i.t.u.g.a, see on juba aastasadu nii olnud.
>
> Kas sinu närvilisus olek hahh ja minu sõimamine o
> n tingitud sellest, et sa pole ammu "seda" teinud?

Sinu "rahakoti" lause jookseb läbi pea igast rahateemast. Ei usu, et keegi teine täpselt samade sõnadega seda "infot" levitab.
Kui sa tead, et see nii hea teenistus on, siis järelikult omad ise suuri kogemusi sel alal.

Mina pole sind sõimanud, vaid konstanteerin lihtsalt fakti, et selline soovitus igas teemas pole ammu enam ei naljakas. Ainult nõme ja paneb soovitaja vaimses tervises kõvasti kahtlema, kuidas keegi kuidagi ei saa oma kottide teemast üle ega ümber. Sellest soovitus minna ja sügada neid kusagil mujal.

Mina pole sel teel mitte kunagi raha teeninud, isegi mitte ammu. Nii et pole aimu, kas sel teel raha teenimine teeb inimest närvilisemaks või mitte.
 
robi 14. jaanuar 2014, kl 12.47
Loomulikult ei pea nii raha teenima ja võib edasi sms laenu võtta. See on üks kiire võimalus oma maj olukorda parandada. Parema palgaga töö leidmine võib takerduda oskuste ja hariduse taha. Ma olen sponsoreerinud kenasid vene tüdrukuid elu jooksul, kes on nii endale lisaraha teeninud, seega oman praktilist kogemust selles vallas. seega järeldan, et osad neiud teenivad endale lisaraha, millega korteri üüri maksta ja muid kulusid katta, kusjuures paljud käivad tööl, aga sealt saadud palk on väike, et rahuldada nende vajadusi.
 
hahh 14. jaanuar 2014, kl 15.06
ahah, vat hakkabki tõde kooruma, et ikka jutt omadest kogemustest. Jõudu siis, aga sellest hoolimata ei pea kõiki naisterahvaid litsideks sõimama (sest mida muud selline soovitus ikka tõlgituna tähendab). Et sina pead prostituuditööd normaalseks rahateenimiseks, ei tähenda, et valdav enamus inimestest samamoodi arvaks. Väidan, et rõhuv enamus peab sellist rahateenimise viisi äärmiselt häbiväärseks.

No ja see lause, millega sa igat rahateemat õnnistad, no see on ikka labasuse tipp. Vaheta plaati...
 
robi 14. jaanuar 2014, kl 18.20
Mina ei ole üheski kommentaaris kõiki naisi l.i.t.s.i.d.e.k.s pidanud. Huvitav oleks teada, kus need teemad on, mida ma õnnistanud olen, äkki mõni link? Minu vanaema ja jalgevahe kommentaar on juba kustutatud. Kuna teemaalgataja kadunud ja meie siin sinuga hahh vaidleme, siis teen ettepaneku jätkata vaidlust meilitsi. Jäta oma meil või jätan enda oma, kui soovid edasi vaielda. Mis me teemat solgime.
 
mialia 14. jaanuar 2014, kl 19.34
jätke Robile e-mail, teeb hea pakkumise, seda siis juhul kui kena noor vene mann olete :P nu samas võiks paksu torikat eesti mutti ka põrutada, nii kogemuse saamise mõttes, ühe korra muidugi.
 
hahh 14. jaanuar 2014, kl 21.45
robi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina ei ole üheski kommentaaris kõiki naisi l.i.t.
> s.i.d.e.k.s pidanud. Huvitav oleks teada, kus need
> teemad on, mida ma õnnistanud olen, äkki mõni lin
> k? Minu vanaema ja jalgevahe kommentaar on juba ku
> stutatud. Kuna teemaalgataja kadunud ja meie siin
> sinuga hahh vaidleme, siis teen ettepaneku jätkata
> vaidlust meilitsi. Jäta oma meil või jätan enda o
> ma, kui soovid edasi vaielda. Mis me teemat solgim
> e.

Naist, keda saadetakse otsesõnu tänavale teenima, nimetatkase litsiks vanas heas eesti keeles. Ehk siis sinu kommentaar maakeeles seda otse tähendaski.

Aga ei tänan, selliseid kirju (ja sellise mõtteviisiga isikult) ma oma postkasti reostama küll ei soovi. Ja minu poolest oleks võinud selle teema ammu lõpetatuks lugeda, aga sina ei saanud kuidagi rahu, ikka oma jalgevahega muudkui edasi. Veel mingid vene näitsikud vaja mõnitada jne. Võta parem mialia soovitust tõsiselt ja mine pane mõnda "paksu torikat eesti mutti". ehk siis kaob see isu koguaeg jalgevahet esile toppida ja saavad su kotid ükskord rahu.

Minu poolest on teema lõpetatud. Vaidle nüüd üksi edasi, aga mitte minu postkasti. Rõvetis.
 
robi 14. jaanuar 2014, kl 22.08
Paluks ikka kasvõi kolm linki, muidu kvalifitseerub asi laimuna:)
Selles pole iseenesest midagi halba, kui mina olen sponsor ja saan vastu seksi (vastastikusel kokkuleppel). Kõik me oleme ostetavad ja müüdavad, lihtsalt hind on erinev:)
 
ajab oksele ju 15. jaanuar 2014, kl 00.32
kui niru närakas peab üks mees olema, et ta peab seksiks vene li-budele raha maksma? normaalne mees seksib ilma rahata ning tal ei teki isegi soovi seksida kellegagi, kes teeb seda raha saamise nimel. aga nigelamad isendid jah, ei suuda seksi ilma rahata saada. nagu robi. ega elu ongi ebaõiglane.

lisaks on mõni mees veel nii tropp, et isegi ei varja seda, tema jaoks näib see nagu kiiduväärt. enamus inimesi prostitutsiooni siiski hea pilguga ei vaata. prostituut ja tema tarbija on inimkonna põhjakiht ja see kõnts pole enamusele meeltmööda.
 
robi 15. jaanuar 2014, kl 11.08
Igaühele oma, inimestele ei peagi ühesugused asjad meeldida, sulle meeldib basseinis raha eest ujuda, mulle jälle raha eest jõusaalis käia. Ega ma siis sinust halvem ei ole:)
Tegelikult on oma naise pidamine kõige kallim. Talle vaja aeg ajalt uus auto osta, uus kasukas, uued saapad jne.
Armukese pidamine on veidi odavam, teda vaja teatrisse viia, restoranis käia, lõhnaõli osta.
Sponsorina mõnd korralikku neidu (neiu ei ole tänavaprostituut, vaid seksib oma sponsori(te)ga)toetada on ehk kõige konkreetsem. Summa lepid kokku, tema saab raha, sina seksi.
Mis selles halba on, kui seks mõlemale naudingut pakub:)
 
väike valik 15. jaanuar 2014, kl 12.53
m44 18. november 2013, kl 11.35
Igal naisel rahakott jalge vahel, pane see tööle Marju.

Robert 21. aprill 2013, kl 21.22
Igal naisel on ju rahakott jalge vahel. Seda soovitagi talle, las teenib raha tagasi ja maksab võla.
 
äkki 15. jaanuar 2014, kl 16.07
vaataks laenud üle,koondaks üheks laenuks ühte kohta pikema aja peale ja soodsama intressiga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!