Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Soovin pakkumisi refinantseerimislaenuks.
 
omg 21. oktoober 2016, kl 19.37
Ärge jumala eest kõva häälega välja öelge, kus Soovik elab. Kohalikud ei saa häbi pärast mitu päeva sõba silmale.
 
hihiii 21. oktoober 2016, kl 20.26
ja tema naisest-lastest on ka tõeliselt kahju, need vaesekesed on ilmselt juba surnuks mõnitatud. (või ammu jalga lasknud selle põhust ajudega tohlaka juurest)
 
see pole saladus 21. oktoober 2016, kl 20.50
Kõik on foorumites juba avaldatud.
 
kohalik 22. oktoober 2016, kl 22.11
Kas sa Soovik tõesti arvad, et siin Naisteka foorumis liigub keegi, kel "vedeleb" niisama kuskil padja all 20K euri ja soovib sinu pealt teenida ligi 2K?
Isegi, kui kellegil see summa või rohkemgi ongi, siis ei vedele see kindlasti niisama, veelvähem sinu tuntust teades sulle laenates.
Sa võid aus maksumaksja riigile olla, kuid ära nõua enda usaldust võõra käest. Usaldus tuleb välja teenida, see ei tähenda alati korrektset maksude maksmist jne.
Ausalt öeldes, ei julgeks isiklikult sulle 5 eurigi laenata.
 
ei saa aru 22. oktoober 2016, kl 22.38
Mismoodi te interneti teel võtate/annate laenu?
See saab toimuda ai nult ametlikult paberil pitsatiga ja loomulikult mitte netis ega küla - või linnateel.
 
Ardi Soovik 22. oktoober 2016, kl 22.41
kohalik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas sa Soovik tõesti arvad, et siin Naisteka fooru
> mis liigub keegi, kel "vedeleb" niisama kuskil pad
> ja all 20K euri ja soovib sinu pealt teenida ligi
> 2K?
> Isegi, kui kellegil see summa või rohkemgi
> ongi, siis ei vedele see kindlasti niisama, veelvä
> hem sinu tuntust teades sulle laenates.
> Sa võid
> aus maksumaksja riigile olla, kuid ära nõua enda
> usaldust võõra käest. Usaldus tuleb välja teenida,
> see ei tähenda alati korrektset maksude maksmist
> jne.
> Ausalt öeldes, ei julgeks isiklikult sulle
> 5 eurigi laenata.
Nõus, et usaldus tuleb välja teenida ja selle ilmselgeks näitajaks on see, et kuidas sa täidad oma kohustusi ja oma lubadusi. Ma rendin välja halumasinat ja alati teen ma uue kliendi kohta taustauuringu Krediidinfost. Sealt saan ma ühtse paketina kätte selle, mis kinnistud on sellel isikul, millised firmad talle kuuluvad, kuidas on tema maksekäitumine nii riiklike maksude tasumiselkui ka krediidiasutuste suhtes. Lisaks tuuakse välja ka Ametlikes teadaannetes sisalduv. Kui inimesel on kinnisvara ja tal on firma (d) ning kuulub ka näiteks mõne mtü juhatusse, siis on tegu tõsiseltvõetava isikuga. Isegi üks pisiasi nagu seitsmekohaline mobiilinumber on minujaoks tõsiseltvõetava isiku indikaatoriks.
 
Ardi Soovik 22. oktoober 2016, kl 22.51
ei saa aru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mismoodi te interneti teel võtate/annate laenu?
>
> See saab toimuda ai nult ametlikult paberil pitsa
> tiga ja loomulikult mitte netis ega küla - või lin
> nateel.
Tegelikult saaks ka netiteel sõlmida laenulepingut. Identiteedivarguse korral jäävad vähemalt digitaalsed jäljed järgi. Kujuta ette kui laenad kellegile midagi ja pärast väidetakse, et pole käinud-pole näinud ja ei tea asjast midagi, dokument juba ammu kadunud jne. Ja pärast siis tõenda, et kes käis, kas õige isiki või identiteedivaras. Sestap on neti teel isegi pisut turvalisem, kui lepingule kantakse digiallkiri ja summad liiguvad ülekande teel.
 
hahaa 22. oktoober 2016, kl 23.00
vaata, Soovik, sina oled ennast siin foorumis sõna otseses mõtted täis teinud (kõige hullem, et sa ise sellest aru ei saa ja jätkad väsimatult enda täislaskmist). Olen 100% nõus eelpool kirjutajaga, sinule ei laenaks kärnas kass ka mitte sentigi. Laenatakse normaalsetele isikutele, aga mitte vaimuhaigele, kes väsimatult on debiilsust foorumis reklaamib.
 
hahaa 22. oktoober 2016, kl 23.05
Ardi Soovik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Isegi üks pisiasi nagu seitsm
> ekohaline mobiilinumber on minujaoks tõsiseltvõeta
> va isiku indikaatoriks.

VAt see on juba ikka tase... mobiilinumbri pikkus näitab isiku tõsiseltvõetavust????

No sa soovik oled ikka tunduvalt napakam, kui juba eelnevalt tundus. tõesti-tõesti, need hullud pole veel lahti lastud, kes sulle hakkas laenu pakkuma. Ilmselt nii haigeid tüüpe ei lastagi välja
 
Soovitus Soovikule 22. oktoober 2016, kl 23.21
Mine tutvumisrubriiki tagasi. Seal on just sellised nagu sa oled.
 
irw 22. oktoober 2016, kl 23.36
Kui siiamaani keegi laenu pole andnud, siis ei anta seda sulle siin 10 aasta pärast ka.
 
Ardi Soovik 22. oktoober 2016, kl 23.40
Mõistusega inimene ei kuula debiilsete inimeste loba. Ehk ühed ajavad ajuvaba juttu ja siis teised usuvad ka veel seda mida esimesed räägivad ja võtavad veel tõe pähegi. Mind see ei morjenda. Nagu ma ennist mainisin, las koerad hauguvad, karavan liigub ikka edasi.
Kui ei proovigi leida võimalust intressikulude vähendamiseks, siis seda ei leiagi. Aga proovides võib ju leida võimalust.
Eks ma olen eluaeg selline ristivoolu ujuja olnudki, aga kõik ei peagi ju pärivoolu ujujad olema.
 
hahaa 23. oktoober 2016, kl 02.16
Muidugi on mõttetu kuulata ajudeta inimese loba ja ega keegi su juttu ei kuulagi, kõik saavad ju aru, mis tegelane sa oled. Aga sellepärast ära küll muretse, sinu loba ei usu küll mitte keegi ega võta sellest sõnagi tõepähe, ole kohe täitsa mureta. Et sa jätkuvalt edasi jaurad (sinu sõnul karavan), seda on näha jah.

Sina pole mingi ristivoolu ujuja vaid lihtsalt loll, nii lihtne see ongi. Mobiilinumbri pikkus..... no tule taevas appi.
 
Ardi Soovik 23. oktoober 2016, kl 05.26
Peale minu postituste on nendes teemades normaalseid ehk 5%, ülejäänude omad on nagu eelkooliealistel, rääkida oskavad, aga aru veel suurt asjadest ei saa, eks vist ajuehitus on neil ka vastav. Üritan rahulikult ja selgelt selgitada, viidates ka sellele, kust on võimalik minu sõnu tõestada, aga ikka ajavad oma joru. Huvitav, et siin sellist kaadrit niipalju on. Võtame näiteks normaalsete ajuehitusega inimeste foorumi http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=8&t=6629... , ka siia on ära eksinud keegi, kellele seleta nagu lapsele, aga ikka ei jõua kohale.
Lühike mobiilinumber näitab stabiilsust. Inimesel on olnud mobiil juba enam kui 10 aastat, arved on tal makstud ja ta ei vaheta oma numbrit vastavalt tujule.
Normaalse ajuehitusega täiskasvanud inimene ei hakka heast peast teist inimest süüdistama valetamises ja valeandmete esitamises. Kui leiab vastukäivaid tõendeid, siis esitab need. Taustauuringu lehtedelt Taust.ee, Krediidiinfo.ee jne on kohad, kust tasub uurida inimeste ja ettevõttete tausta, mitte uskuda seda jama, mida mingid anonüümsed poolearulised välja ajavad.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Ardi Soovik 23.10.2016 06.34.
 
jahahh 23. oktoober 2016, kl 13.31
lootusetu see soovik..... Nüüd juba ka ajuehituse spetsialist, lisaks telefoni numbri pikkuse mõõtmisele....

Ausalt öeldes, ei viitsi neid sooviku idiootseid heietusi lõpuni lugedagi, haige inimese sonimine.
 
Laenuprii 23. oktoober 2016, kl 22.04
Milleks teil neid laene vaja? Et koguaeg kellelegi võlgu olla. No, jopskid, mis elu see on!? Elama peab nii, et jätkub endale ja jääb ülegi. See veel puudus, et hakka võlgu võtma ja veel % pääle maksma. Ma ei osta isegi ühtki asja järelmaksuga. Kõige jaoks peab raha olema, kui tekib vajadus.
 
diisel 23. oktoober 2016, kl 22.54
Soovik, kui tõsiseltvõetav ma olen, kui ütlen päris ausalt, et mu tel. nr, mis on juba 97 aastast ja lepinguline(7 kohaline)? Kas annaksid laenu, nii umbes 10 000euri? Kinnisvara olemas, muid laenukohustused puuduvad, maksud makstud, kuskil krediidiinfos üleval ei ole, kindel sissetulek.
 
Ardi Soovik 23. oktoober 2016, kl 23.56
diisel Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovik, kui tõsiseltvõetav ma olen, kui ütlen päri
> s ausalt, et mu tel. nr, mis on juba 97 aastast ja
> lepinguline(7 kohaline)? Kas annaksid laenu, nii
> umbes 10 000euri? Kinnisvara olemas, muid laenukoh
> ustused puuduvad, maksud makstud, kuskil krediidii
> nfos üleval ei ole, kindel sissetulek.
Kui mul oleks vaba raha, siis küll. Mitte küll väga pika-ajalist, kuna endal võib tulla vajadust, aga nii aastaks ikka, lepingu pikendamisvõimalusega. Muidugi kinnisvara hüpoteegi tagatisega loomulikult.
Seega esmatähtis on tagatisvara väärtus ja laenusumma peab olema alla kinnistu kiirmüügihinna ja teiseks näitajaks inimese maksekäitumine.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ardi Soovik 24.10.2016 14.12.
 
ajee 03. november 2016, kl 23.07
No Ardi-poiss! Kuidas edeneb laenuga? Imed käppa edasi v?
 
Ardi Soovik 06. november 2016, kl 07.21
ajee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No Ardi-poiss! Kuidas edeneb laenuga? Imed käppa e
> dasi v?
Elan vana laenuga edasi.
Tegin muide ka ettevõttele omale koduka. http://lintsaekaater.ee/
Natuke vajab küll kohendamist, aga selleks vajan juhendamist ja juhendajat pole praegu Eestis.
 
hihiii 06. november 2016, kl 12.21
Vaimuhaiguse iseloomulik tunnus ongi see, et hull ise ei saa aru, et ta hull on. Nii ka Soovik.
 
omg 07. november 2016, kl 13.04
sa pole siis oma eelmistki laenu maksnud ja juba nõuad uut
 
Ardi Soovik 07. november 2016, kl 15.57
omg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa pole siis oma eelmistki laenu maksnud ja juba n
> õuad uut
Refinantseerimislaen tähendabki seda, et võetakse uus laen selleks, et vana ära maksta. Ja vana laenu olen senini tasunud graafikujärgselt. Uus laen peab olema aga sellevõrra soodsam, et see ära tasuks.
 
NO ÜTLE NÜÜD 07. november 2016, kl 19.57
Mis mõnu on võlgades elada, laen laenu otsa?
 
Ardi Soovik 07. november 2016, kl 20.23
Ega mõnu pole, aga kui on vaja, siis tuleb ju võtta.
 
selge 07. november 2016, kl 22.41
Ehk siis soovid SMS laenu tasuda uue SMS laenuga.
 
Ardi Soovik 07. november 2016, kl 22.56
selge Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ehk siis soovid SMS laenu tasuda uue SMS laenuga.
Ma võtan ikka mõistliku intressiga laenu. Olemasolev laen on 13% aastas, sooviksin saada madalama intressiga, et säästa pisut laenuintressidelt.
 
Loen 08. november 2016, kl 14.55
Minu meelest näitab inimese ettevõtte arengut see, et pole vaja omale laene koguda. 2 sul juba neid on. Selle asemel, et uut laenu teise laenu maksmiseks võtta ja ajud krussi keerata, tooda kasumist ja aegamisi need praegused laenud vähenevad. Mina netist sind ei otsi ega tea ka perekonnaseisu, aga kui sul pere peaks olema, siis oled ilmselt oma laenudega lähedaste närvid ära söönud. Kogu aeg mingisugused ideed peas keerlevad, aga laenukoormus ainult suureneb. Kindlasti on sul ka järelmakse mitu tükki ja veel kodulaen. Sellises rägastikus mees on kohutav vaadata.
 
Ardi Soovik 09. november 2016, kl 07.23
Loen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu meelest näitab inimese ettevõtte arengut see,
> et pole vaja omale laene koguda. 2 sul juba neid
> on. Selle asemel, et uut laenu teise laenu maksmis
> eks võtta ja ajud krussi keerata, tooda kasumist j
> a aegamisi need praegused laenud vähenevad. Mina n
> etist sind ei otsi ega tea ka perekonnaseisu, aga
> kui sul pere peaks olema, siis oled ilmselt oma la
> enudega lähedaste närvid ära söönud. Kogu aeg ming
> isugused ideed peas keerlevad, aga laenukoormus ai
> nult suureneb. Kindlasti on sul ka järelmakse mitu
> tükki ja veel kodulaen. Sellises rägastikus mees
> on kohutav vaadata.
Järelmakse pole ja muid laenusid samuti mitte. Elatist maksan kokku 900eur iga kuu.
 
tõupull 09. november 2016, kl 14.20
mõttetud mehed elavad laenudest. see nagu sõltuvus. luuakse illusioon justkui lahendaks uue laenu kaelavõtmine kõik mured. tegelikult mida rohkem laene kaela võtad, seda rohkem s.ta sisse vajud.
lisaks veel lapsetegemise sõltuvus ka. ligi tonn euri iga kuu elatist maksta, ise sipleb võlgades. aga muudkui seemendaks hoolega edasi, kui ainult piisavalt lolli emase leiaks.
teise eesti mured-rõõmud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!