Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Krediitkaardist
 
Rumaluke 06. mai 2017, kl 14.22
Tere!

Paluksin abi vähe teadjamatelt inimestel seoses krediitkaardiga. Nimelt on mul esimene kuu vaba tagasimaksega krediitkaart, kuna käin välismaal palju reisimas ning tulevikus on plaan osta korter - krediidiajalugu olemas ja suurem võimalus saada rohkem laenu.
Nimelt aga mure seisneb selles, et läksin siis täna vaatama oma krediitkaardi väljavõtet ning nägin seal 4 rida: saldo, krediit, broneeritud, vaba jääk. Hetkel on krediit 500 eurot, sealt broneeritud on 504,01 eurot, vaba jääk 500 eurot ning saldo on samuti 500 eurot.

1) Kas saldo näitab kui palju ma olen kaardile tagasi maksnud ning ühesõnaga ma ei pea muretsema?
2) kuidas saab olla broneeritud summa üldse suurem kui reaalset krediiti on 500?
3) Pangas räägiti, et kui ma näiteks ostu teen 26.mail, siis raha peab olema tagasi kontol 26.juuniks. Milleks on siis aga maksetähtpäev, mis on mul iga kuu 9. kuupäev?
 
Rumaluke taas 06. mai 2017, kl 14.22
Unustasin lõppu lisada - tänan abi eest ette ära.
 
?? 07. mai 2017, kl 21.38
kas tõesti on nii keeruline tõsta telefon ja helistada panka, ning lasta omale kõik probleemid täpselt lahti rääkida? Mis ajumaht küll peab olema inimesel, kes tõsimeeli arvab, et delfi foorumist saab palju täpsemat infot, kui konkreetse panga infotelefonilt?
 
hmm 07. mai 2017, kl 23.12
Mina kui lihtinimene eeldasin, et laupäeval on sellised kohad kinni.
 
?? 08. mai 2017, kl 15.21
hmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina kui lihtinimene eeldasin, et laupäeval on sel
> lised kohad kinni.

Milleks küll eeldada ja mitte midagi järele vaadata.... Esimene pank, mille lehe lahti tegin andis infotelefoni tööajaks 24/7. Aga no eks on ju tunduvalt keerulisem vajaliku panga leht lahti võtta, kui tulla foorumisse halisema.
 
nii on 09. mai 2017, kl 14.45
järelikult oli 1004.01 eurot, milles 500 on bronnitud ning saad veel kasutada 500 eur
 
To ?? 14. mai 2017, kl 18.40
Väga vasturääkiv iseendale - sind ilmselgelt häirib, kui inimesed foorumis halavad, aga samas ma näen, et sa ise teed sama. Selle asemel, et käia siin 2x kommenteerimas, oleksid ammu võinud juba abi pakkuda, kui vastuseid tead. Kui ei tea, siis miks üldse vigiseda.
 
?? 18. mai 2017, kl 10.47
To ?? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga vasturääkiv iseendale - sind ilmselgelt häiri
> b, kui inimesed foorumis halavad, aga samas ma näe
> n, et sa ise teed sama. Selle asemel, et käia siin
> 2x kommenteerimas, oleksid ammu võinud juba abi p
> akkuda, kui vastuseid tead. Kui ei tea, siis miks
> üldse vigiseda.

Huvitav, miks sinu vigisemine targem peaks olema? Kus sinu tark vastus siis on? Ja lugeda sa ka lisaks ilmselt ei oska. Abi on vastuses täiesti olemas, kui vähegi loetud tektist aru suudad saada. Kuna teemaalgataja ei maininud sõnagagi, mis angaga tegu, siis midagi täpsemat ongi võimatu vastata.

Aga kui sina nii tark oled, ja kõike tead, siis miks ma sinu vastust ei näe? Või ajab tarkus nii lõhki, et avalikult saad ainult möliseda, mitte küsimusele tarka vastust anda?
 
puust ja punaseks 06. juuli 2017, kl 14.16
Saldo näitab, kui palju raha sul arvel on. Kui on miinus ees, siis on vaja maksta sinna nii palju, kui summa näitab.
Krediit näitab, palju sa laenu võtsid.
Broneeritud on see, mille eest sa oled maksnud ja see läheb arvelt maha, kasutada seda ei saa.
Viimane, vaba jääk, seda saad kasutada
 
Ricardo99 26. jaanuar 2022, kl 16.52
Tere, niipalju kui ma tean, võite võtta ühendust klienditoega, neil on kogu teave.
 
NatalieB 27. jaanuar 2022, kl 13.07
Tere, kui ma võtsin laenu, hakkasin saama vigu ja arvesti näitas pidevalt 0 ja ma ei saa aru, miks ja ma ei saa ikka veel aru, miks see võib olla probleem, mis lahenes iseenesest
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!