Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Vajan lühiajalist (3-4 kuud) laenu 15 000eur
 
yxikmees 17. september 2017, kl 16.30
Vajan laenu 15 000eur 3-4 kuuks.
Plaan osta Logosoli nelikanthöövel http://www.logosol.ee/freesid/logosol-ph360...
Brentexi haagis http://brentex.ee/haagis/bren-370p15h/
Laastuimur, generaator, komplekt terasid, terade terituspink jms.
Investeeringu kogumaksumus on 25 000+km.
Sellele investeeringule on PRIAst ka toetust küsitud 15 000eur, paraku tuleb toetuse kättesaamiseks investeering enne teha ja siis PRIA maksab kuni 3 kuu jooksul toetuse välja.
Intressi pakun 1% kuus.
Minu veebileht http://lintsaekaater.ee/mobiilne-nelikanthoeoeve...
ardi.s@neti.ee
5280616
 
j2nkuonu 17. september 2017, kl 18.55
Kui on kindel investeering, siis võid kindlasti siit erinevaid laenupakkujaid võrrelda: https://www.coolfinance.ee/ Ei tea, kas päris 1% kuus saad, aga palju puudu ka ei jää kindlasti.
 
vaene olen 17. september 2017, kl 21.01
Krt, ei vea välja kahjuks! Kõigest 8000 sulas vedelemas sahtlis. Laenaks mulle keegi 7000 juurde, siis saaks anda ehk!
 
yxikmees 17. september 2017, kl 21.48
j2nkuonu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui on kindel investeering, siis võid kindlasti si
> it erinevaid laenupakkujaid võrrelda: https://www.
> coolfinance.ee/ Ei tea, kas päris 1% kuus saad, ag
> a palju puudu ka ei jää kindlasti.
Siit http://www.kehtnahly.ee/ ma saan 10-13%-ga lepingutasu 1%. Seetõttu mul see laenukulude ülempiir ongi.
 
yxikmees 17. september 2017, kl 21.51
vaene olen Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Krt, ei vea välja kahjuks! Kõigest 8000 sulas vede
> lemas sahtlis. Laenaks mulle keegi 7000 juurde, si
> is saaks anda ehk!
Ma ei taha sulas, ülekandega on vaja. Intressi võin ma maksta sulas kui soov on.
Aga põhimõtteliselt võin ma ka osade kaupa võtta. Et 4-ks kuuks, intress siis 320eur.
 
n35 pangakontoga 19. september 2017, kl 21.12
võin sulle laenu pakkuda, mul kontol see ja suurem summa olemas.
Aga ma olen kallis tüdruk ja minu poolt pakutava intress on 10% kuus.
Võta või jäta!
 
yxikmees 19. september 2017, kl 21.30
n35 pangakontoga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võin sulle laenu pakkuda, mul kontol see ja suurem
> summa olemas.
> Aga ma olen kallis tüdruk ja min
> u poolt pakutava intress on 10% kuus.
> Võta või
> jäta!
Jätan, ei võta. (koma on õiges kohas).
Maksimaalne laenukulu, mis ma olen nõus kandma 4 kuulise laenu eest on 600eur.
 
Koll Kapist 20. september 2017, kl 20.42
Ja et siis kõigile puust ja punaseks värvituna näiks oleks siis nii, et: Laenates Ardile 4 kuuks 15K, saad Ardilt tagasi 4 kuu pärast 15,6K. Ei senti rohkem, ega senti vähem.
Kes aga suurem tingija, siis ehk annab Ardi tihu laudu pealekauba ja pudeli kangemat!
 
yxikmees 26. september 2017, kl 07.41
Koll, sul on enamvähem õigus. 3 kuulise laenu puhul 15,6 tagasi, kui laenu tagasimakse venib üle 3 kuu (kindlasti jääb alla 4 kuu) siis maksaksin 100eur peale.
Pudeli kangmat võin ma ka kaasa anda, neid mõni pudel mul on kapis. Käies teenust osutamas Kagu-eestis kingitakse vaata, et igas teises talus peale töö lõpetamist ja klaarimist veel pudel koduvalmistatud märjukest. Kuna ma alkot ei tarbi ja viinasokkegi on vajadust teha väga harva, siis on neid pudeleid kappi kogunenud juba hulk.
Swedist tuli eile kiri, kus soovivad täna minuga laenulepingut sõlmida 4-ks kuuks.
Saatsin neile kirja, et soovin laenu kusagil oktoobri keskpaigas 3ks kuuks ühekuulise pikendamise võimalusega.
4 kuuline laen olukorras, kus väga suure tõenäosusega saan laenu tagastada 3 kuu jooksul, tähendab mulle üleliigset 125eurist väljaminekut. Täpselt niisuur on 10% aastaintressiga kuu intress 15 000 pealt.
 
issand jumal! 26. september 2017, kl 09.56
issand jumal! kas siis tõesti on kahju sellest 100 eurost kui sul on võimalik see soovitud asi- tööriist- kätte saada, mis aastaga toob sulle selle vähemalt 1000 kordselt tagasi!!!
Pekki, sa ise oled jube koi, kellegile mitte senti allahindlust ei tee, iga liigutus on ul tasuline ning samas tahad, et teised sulle peaaegu niisama annavad laenu.

ilmselt seepärast su kooselu ka kellegiga ei laabu, kunas partner peab kogu aeg lõputult andma, saamata seda vastu, mida natukenegi vaja. Ja ära hakka nüüd ennast õigustama.
 
yxikmees 26. september 2017, kl 17.32
issand jumal! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> issand jumal! kas siis tõesti on kahju sellest 100
> eurost kui sul on võimalik see soovitud asi- töör
> iist- kätte saada, mis aastaga toob sulle selle vä
> hemalt 1000 kordselt tagasi!!!
> Pekki, sa ise ol
> ed jube koi, kellegile mitte senti allahindlust ei
> tee, iga liigutus on ul tasuline ning samas tahad
> , et teised sulle peaaegu niisama annavad laenu.
> >
> ilmselt seepärast su kooselu ka kellegiga ei
> laabu, kunas partner peab kogu aeg lõputult andma
> , saamata seda vastu, mida natukenegi vaja. Ja ära
> hakka nüüd ennast õigustama.
Kui ma nii sajaseid vasakule ja paremale hakkaksin pilduma, siis teenib masin end tagasi kümnete aastatega, kui üldse teenib. Tegu pole olematu rahaga. Olematut raha saavad need, kes oma raha pangakontol hoiavad ja pangal lasevad välja laenata, selle asemel ise see kasum teenida. 600eur pole väike raha, vähemalt minujaoks mitte.
 
yx külamutt 27. september 2017, kl 15.50
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma nii sajaseid v
> asakule ja paremale hakkaksin pilduma, siis teenib
> masin end tagasi kümnete aastatega, kui üldse tee
> nib. Tegu pole olematu rahaga. Olematut raha saava
> d need, kes oma raha pangakontol hoiavad ja pangal
> lasevad välja laenata, selle asemel ise see kasum
> teenida. 600eur pole väike raha, vähemalt minuja
> oks mitte.

keegi ei käse neid sul hulgim laiali pilduda - siit loeb välja, et vahe nn ainult 125 euri ja kui asi seda väärt, siis selle pärast pole küll mõtet nutulaulu lasta. Ei ole ju ilma asjata laiali loobitud raha, vaid kultatud selleks, et aastateks jätkuks sulle sissetulekut. Kindlasti saad selle 125 euri tagasi teenitud juba mõne tööotsaga, mida teed.

Ja egas keegi ei saa sinu peale kindel olla, et sulle see raha välja laenata. Pank on kindlam :P
jah, mul on pangas arvel 20 000 ja saan pangalt olematut raha, lepin sellega.
 
600 on väike raha, isegi vaesele! 27. september 2017, kl 23.27
Ardi, ...raha tuleb, raha läheb. Kui me hakkaksime kõik muudkui raha lugema ja koonrina sukasäärde koguma, siis mis kasu sellest rahast oleks. Elada tuleb nüüd ja praegu, mitte hauas. Raha sa kaasa võtta teispoolsusele ei saa. Kuluta ja teeni, teeni ja kuluta, ela ja naudi seda mida antakse ja mida ise annad.
 
lobamoor 23. november 2017, kl 16.13
Yxikmees!!!

uudishimu tapab - kas Yxikmees sai oma laenu ja asjad?
Ja kõige tähtsam - kas oled juba leidnud ka uue noore, saleda, lastetu naese omale majja?
 
robi 25. november 2017, kl 19.28
> Raha sa kaasa võ
> tta teispoolsusele ei saa. Kuluta ja teeni, teeni
> ja kuluta, ela ja naudi seda mida antakse ja mida
> ise annad.

lisaks pole teispoolsust üldse olemas, arvesta sellega ka.
 
yxikmees 26. november 2017, kl 22.56
lobamoor Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Yxikmees!!!
>
> uudishimu tapab - kas Yxikmees
> sai oma laenu ja asjad?
> Ja kõige tähtsam - kas
> oled juba leidnud ka uue noore, saleda, lastetu na
> ese omale majja?
Laenuasjad sain korda, Svedbangast. Elukaaslast leidnud pole, tõsi üks nooremapoolne (33 aastane) naine käib mul aeg-ajalt külas.
 
oot-oot 02. detsember 2017, kl 18.18
Mina nägin oma unenäos, et ma töötasin Swedpangas direktorina ja Ardi kargas meile kontorisse ja palus 15 tonni laenu ning lubas 3 kuuga koos intressidega 20 tonni tagasi maksta. Egas tahtnud väga anda, kuna tegemist patoloogilise laenajaga ja sellised kliendid saadan pikema jututa kontorist minema, aga tegin talle väikse erandi, kuna lubas maja ehituseks hunniku saematerjali ja osa metsakrundist anda.
Vormistasime paberid ja lasin kanda raha üle. Nüüd 3 kuud möödas ja kodanik kadunud, nagu vits vette.
Kuna ma tavaliselt omi unenägusid ei mäleta, siis see jäi küll meelde, nagu reaalis toimunu ja seepärast nõuan viivitamatult reaalse summa ülekandmist minu isikliku arveldusarvele või muidu tuleb kohtutee ette võtta. Muideks ma filmisin salaja enda unenäo ka üles, kui tõestuse kohtule meie tehingust. Ja ära nüüd kodanik Ardi teeskle, et sa ei mäleta, sellest midagi.
 
veiko 07. detsember 2017, kl 14.52
Millised ettevõtted pakuvad ärilaenu?
http://sinulaen.ee/arilaen/
 
jõuluootus 12. detsember 2017, kl 20.20
Yxikmees!

Nüüd laenuvärkidest teine teema - kas sa ka jõulukuuski (nulgi) müüd?
Hind?
ja kas pääliina ka tood või on võimalik sinnakanti valima tulla?

PS! Tore, et sa endale noorepoolse naise oled leidnud :)
 
yxikmees 14. detsember 2017, kl 00.47
Müün ikka. Kuusk minujuures on 10eur ja nulg 20eur. Tallinnas müün 20eur kuusk ja 30eur nulg.
 
yxikmees 24. jaanuar 2018, kl 00.35
Kui kellelgi on pakkuda siis võtaksin laenu kuni 5000eur. Nimelt sai Swedist võetud 15 000eurine laen kuni 31.01. Sellest 10000 maksin tagasi detsembris omavahenditest, kuid täna sain PRIAst kirja, et toetuse väljamakse viimane tähtaeg on 16.03. Seega on mul ca 4-5 tuhandene auk sees selleks ajaks. Seega kui kellegi on vabu vahendeid ajavahemikus 31.01-16.03 siis võtaksin heameelega laenu selle asemel, et hakata pangast laenupikendust taotlema.
 
N35/170-55 24. jaanuar 2018, kl 11.33
Mina võiks pakkuda sulle 5000 laenu, kui 15.03 saan tagasi 6000.
teeme lepingu ja lööme käed?
 
yxikmees 24. jaanuar 2018, kl 16.31
N35/170-55 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina võiks pakkuda sulle 5000 laenu, kui 15.03 saa
> n tagasi 6000.
> teeme lepingu ja lööme käed?
Ei sobi, ootan paremaid pakkumisi.
 
Geopoliitik 24. jaanuar 2018, kl 18.51
Rumal oled Ardikene. Saad pealekauba ju noore ja saleda naisterahva. Miks muidu ta oma parameetrid juurde kirjutas. Egas siis laenu saamisel kedagi huvita andja vanus, pikkus, kaal...või mis...selge vihje?

Aga olgem ausad. Protsent peabki kirves olema võõrale laenates. Mis kasu on sellest, et laenan kellegile 5000 ja vähem kui kahe kuu pärast saan nt. 5200 tagasi...VÄHE JU. Pangad saavad väikseid protsente lubada, klientuur on lihtsalt nii suur ja lõppkokkuvõttes ei kaota nad nii või naa!
Teine variant võta sms laenu ja mured nurka(A. Allas)
 
Ma küsiks otse 24. jaanuar 2018, kl 18.55
Kas keegi siit või mujalt foorumist on sulle kunagi üldse laenu andnud?
Minuarust oled sa alati pankade kaudu asjad joonde saanud, aga ikka otsid ullikesi, keda püüda!
 
maakas 24. jaanuar 2018, kl 19.02
Annan 5 tuhat euri, kui selle eest mulle mõne hea elamumaa krundi Rapla lähedale vastu annad, kus ma saan tulevikus maja peale ehitada. Võib ka suvila peal olla, mille tõmban hiljem maha.
Korterist, ega metsamaast pole huvitatud.
 
yxikmees 24. jaanuar 2018, kl 20.47
Ma küsiks otse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas keegi siit või mujalt foorumist on sulle kunag
> i üldse laenu andnud?
> Minuarust oled sa alati p
> ankade kaudu asjad joonde saanud, aga ikka otsid u
> llikesi, keda püüda!
Ei ole saanud, aga proovimine pole ju keeruline.
 
yxikmees 24. jaanuar 2018, kl 20.57
maakas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Annan 5 tuhat euri, kui selle eest mulle mõne hea
> elamumaa krundi Rapla lähedale vastu annad, kus ma
> saan tulevikus maja peale ehitada. Võib ka suvila
> peal olla, mille tõmban hiljem maha.
> Korteris
> t, ega metsamaast pole huvitatud.
Hiljaks jäid, müüsin sügisel selle kinnistu 66903:003:0336 maha 6000eur eest. Projekteerimistingimused kuni 300m2 elamu ja 2 kõrvalhoone jaoks sain ka peale. Kui väga tahad, siis võin oma naabrusesse müüa 7000-ga kinnistu 24005:003:0237. Pool metsast sain eilseks maha võetud, metsateatis on kogu kinnistu lageraideks, kuid otsustasin teise poole maha võtta dets alguses. Aga kui sul on väga suur huvi, siis võtaksin lõpuni maha.
 
yxikmees 27. jaanuar 2018, kl 20.41
Teema võib lugeda lõpetatuks, sest toetussumma on mulle arvele laekunud ja seega saan laenu tagasi makstud.
 
Kristo 28. jaanuar 2018, kl 12.48
Tervsist vajaksin ka laenu 4kuuks 1300eurot! Tagasi makse 2 korda kuus ja 250e kord
Raha kuluks uue üüri korteri võtmiseks(elektripliidi ja külmkappi + pesumasina ostmiseks)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!