Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Vajan lühiajalist (3-4 kuud) laenu 15 000eur
 
rahakarp 28. jaanuar 2018, kl 20.34
Kristo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tervsist vajaksin ka laenu 4kuuks 1300eurot! Tagas
> i makse 2 korda kuus ja 250e kord
> Raha kuluks u
> ue üüri korteri võtmiseks(elektripliidi ja külmkap
> pi + pesumasina ostmiseks)
Saan ma õigesti aru, et 4 kuu jooksul maksad kokku 2000 tagasi?
 
yxikmees 28. jaanuar 2018, kl 23.44
Eelviimasele soovitaksin kodutehnika osta järelmaksuga.
 
N35 15. veebruar 2018, kl 23.44
N35 pangakontoga, kas pakud laenu?
 
yxikmees 16. veebruar 2018, kl 00.31
N35 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> N35 pangakontoga, kas pakud laenu?
Kinnisvaratagatisel võin pakkuda.
 
ohjahh 16. veebruar 2018, kl 09.17
yxikmees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> N35 Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > N35 pangakontoga, kas
> pakud laenu?
> Kinnisvaratagatisel võin pakkuda.

Said oma odava intressiga laenu kätte ja nüüd hakkad omakorda seda suure intressiga välja laenama? Vat mis välja tuleb, milleks sul tingimata just sellise intressiga laenu vaja on ja mitte %-gi rohkem.
Issand kui nõme sa ikka oled.....
 
yxikmees 16. veebruar 2018, kl 09.42
ohjahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> yxikmees Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > N35 Kirjutas:
>
> > ---------------------------------
> > ---------
> -------------
> > > N35 pangakontoga, kas
> > p
> akud laenu?
> > Kinnisvaratagatisel võin pakkuda.
>
>
> Said oma odava intressiga laenu kätte ja n
> üüd hakkad omakorda seda suure intressiga välja la
> enama? Vat mis välja tuleb, milleks sul tingimata
> just sellise intressiga laenu vaja on ja mitte %-g
> i rohkem.
> Issand kui nõme sa ikka oled.....
Mul on laenud tagasi makstud ja oma raha laenaksin ma välja sama intressiga, millega ise oleksin laenanud, ehk 1% kuus. Ega ma mingi pank pole, kes olematu intressiga saadud raha hirmkallilt edasi laenab.
 
europa financial growth 07. juuli 2018, kl 14.40
Pakume laene ka igat liiki juriidilise ettevõtte jaoks. Samuti on saadaval väikeettevõtetele antav laen ja igat liiki investeeringud. Kõik laenusummad on nii tagatiseta kui ka tagamata. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte Europafinancialgrowth@gmail.com, + 1-631-858-5422
 
to kristo 08. juuli 2018, kl 13.55
Niisugune ei tasu ka olla. Laenad 1300 ja tagasi maksad 1000. Inimesed olge ettevaatlikud.
 
yxikmees 02. august 2018, kl 20.59
to kristo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Niisugune ei tasu ka olla. Laenad 1300 ja tagasi
> maksad 1000. Inimesed olge ettevaatlikud.
Mina lugesin välja, et Kristo pakub 2x250eur/kuus ja 4 kuud, ehk siis 2000eur lubab tagasi maksta.
 
Robert89 17. detsember 2021, kl 00.28
Vajad kiirlaenu maja, auto ostmiseks või oma erinevate tegevuste või projektide rahastamiseks, võta meiega ühendust. Taotlus kinnitatakse kiiresti ja raha kantakse 48 tunni pärast teie pangakontole.

E-post: robertpetrov500@gmail.com
 
Carlo 16. oktoober 2023, kl 14.37
Tere, olen Carlo Jesus, Hollandi kodanik, tulin siia, et jagada oma tunnistust selle kohta, kuidas ma sain oma laenusumma 550,000,00 eurot, olen varem taotlenud palju laenu teistelt ettevõtetelt ja sain petta umbes 50,000,00 eurot ja kuni ma sain sain Penny Mac Financial Services nimelise ettevõtte saidile kuulutuse, kus taotlesin neilt veebis laenu ja minu laenusumma kinnitati mulle mitte rohkem kui 24 tunni jooksul ja ma olen nii õnnelik, et sain Laen Penny Maci finantsteenustelt, olen tagasi maksnud kõik oma võlad, sealhulgas haiglaarve, ja isegi oma tööga alustanud äri, nii et tahan suunata kõik ja kõik laenu taotlema, et nad on tõelised, seaduslikud ja legaliseeritud. kogu maailmas võtke ühendust Penny Maciga e-posti aadressil pennymacfinancialservices@aol.com või saatke neile otse WhatsAppi sõnum numbril +48573508552, et saada lisateavet selle kohta, kuidas täna laenu saada.

Carlo
 
Marie_94 17. detsember 2023, kl 02.21
i previously made attempts to get a loan online but i lost the little i had to pretenders/liars who claim to be lenders, my neighbor introduced me to LAPO last night and i have just received my loan from them. they are good and reliable company - LAPO. Do well to contact LAPO if you need a quick loan this season. Contact them via this email: lapofunding960@gmail.com
telegram___https://t.me/lapofinance
 
Robertson 01. veebruar 2024, kl 14.38
Kas otsite ehtsat laenu? Hea uudis on siin! Pakume igasuguseid laene väga madala intressimääraga 2%. Oleme sertifitseeritud, usaldusväärsed, usaldusväärsed, tõhusad, kiired ja dünaamilised. Ainult tõsised päringud! Võtke meiega ühendust juba täna e-posti teel: rweynerwellcomeplc@skiff.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!