Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
sama jama igal aastal
 
M. 09. veebruar 2016, kl 09.28
Küsimus kõigile abivajajatele.Miks te ise ei arvuta kas ei viitsi või ei taha?Valemid on netis saadaval , kalkulaator ka.
 
?? 09. veebruar 2016, kl 13.00
mina ei saa üldse aru, milleks seda üle arvutama peaks. tuleb palju tuleb. mis sest enne ikka jagada kui käes pole.
 
ei saa ka aru 09. veebruar 2016, kl 13.19
e-teenuste alla saab ju eeldeklarit vaadata.
 
mhhh 09. veebruar 2016, kl 14.36
ilmselt pole need halisejad siin suutnud omandada koolis elementaarset algklassi matemaatikat. Mitte midagi keerulist selles arvestuses pole ja seda on aastate jooksul siin korduvalt ja korduvalt jälle ette näidatud. Järelikult on olemas sadu ja sadu inimesi, kes ei valda kõige lihtsamat liitmist lahutamist.
Tõesti rääkimata sellest, et igasugu kalkulaatoreid on internet täis.
Ja lisaks see hirmus kiire - kui palju mul ikka saada on. No mida see muudab, kas saab selle teada täna või ca nädalapärast, kui deklareerimine algab. Kas tõesti on selline mass inimesi, kes ainult sellest tulumaksutagastusest elabki või?
 
oli teil eile kordaläinud päev 10. veebruar 2016, kl 11.49
Teie 4 tigedikku, kas saite eile oma tigeduse siin välja elatud ja võisite päeva kordaläinuks nimetada või tuli veel lisaks ka reaalis, kedagi tümitada ja solvata?
Kõik, mis sa teed teisele, jõuab varem või hiljem ka sinuni, ära siis imesta, kui sulle halvasti öeldakse ning sinust eemale hoidma hakatakse!
 
inimesi 10. veebruar 2016, kl 12.06
on ju terve aasta näljas hoitud. nüüd saavad esimest korda keemiaga tehtud vastlakuklit ja elu ilus jälle. sellepärast ollaksegi niiiiiiiiiii kannatamatud. vaata ise, pensionär sööb ju ka vaid kord kuus - 5 kuupäeva paiku. egas ei ole ju muul ajal lubatud poes käia, ega süüa. tuludeklaratsiooni haigetega täpselt sama asi. söövad aint kord aastas, sest elamisoskused ei võimalda ka muul ajal süüa.
 
kle inimesi 10. veebruar 2016, kl 16.07
Sa oled väga halb inimene. Soovin kogu hingest, et sind tabab halb karma, jääd raskelt haigeks ja töötuks, vajad abi ent mitte keegi ei aita sind. Sa oled halva kohtlemise ära teeninud! Ole sa neetud!
 
need 10. veebruar 2016, kl 16.22
No eks need halisejad olegi need pooliku haridusega inimesed. Või need, kellele põhikooli tunnistus on armu pärast kingitud. Koolis pole viitsinud midagi õppida, sest see ei olevat elus vajalik. Ja nüüd ongi hädas.

Ei ole hukkamõistjad sugugi tigedikud.
 
kle need 10. veebruar 2016, kl 16.37
hukka mõista on kõige lihtsam ent väga südametu aga katsu inimesi mõista, see on inimlik, kui suudad aidata siis tee seda aga ära parasta, sest ühel hetkel parastatakse sind.
 
hähh 10. veebruar 2016, kl 17.39
lollust ei ole võimalik mõista. Mismoodi neid jobudikke siis sinu meelest aitama peaks? Inimest, kes pole viitsinud algklassi matemaatikatki selgeks õppida, ei ole võimalik aidata. Aidata saab seda, kes ennast ise ka aitab.
 
inimesi 10. veebruar 2016, kl 20.49
mis sa kle inimesi tegid omastarust nalja? ma pole päevagi riigitööl käinud, seega on väga raske töötuks jääda. tervis on ka vilets ja ausalt öelda ma ei oodanudki et sa mulle appi tuled. aga õige on see, et pensionär sööb vaid korra kuus.
 
henno 12. veebruar 2016, kl 16.35
minu isa saab üle 400 euro pensioni, vahetas suurema elamise väiksema vastu ja sööb nagu härra. Lisaks on kasvatanud 2 väga tublit last üles, kes isale alati toeks on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!